А що таке?• 26 мая в 15:01

Кремчик сайт - отримала жахливу дешеву підробку

Дівчатка, не рекомендую замовляти на сайті КРЕМЧИК Дуже хотіла порадувати себе новими парфумами, але 4 відливанти - жахлива дешева смердюча підробка. Три тисячі гривень просто викинула в смітник
Трусиковед• 26 мая в 15:02
Шо, прям все 4?))
автор А що таке? • 26 мая в 15:03
Можливо, хтось хоче дізнатися, що таке ’оригінал’ - можу відправити, доставка за ваш рахунок
Заместитель Анонима• 26 мая в 15:03
Завжди дивуюся, хто оте все відлите купує(
Мадам Подлинник• 26 мая в 15:04
Показывайте продавца, а то хотела себе Наоми Гуд сир взять, бутыль дорого, но и левак мне не нужен
Золота орда• 26 мая в 15:05
Якщо чесно теж не задоволена. Нещодавно зробила замовлення , стійкості нуль.
автор А що таке? • 26 мая в 15:05
я завжди купувала новинки по 5 мл - але у дівчат з інтернет магазинів - оплати на карту ФОП - все було ідеально. Подружки порадили цей сайт
Рву и мечу• 26 мая в 15:06
Я там пару раз заказывала и один раз тоже нарвалась на подделку. При том продавец был с большим рейтингом и хорошими отзывами. На первый раз отливанты были по запаху идентичны оригиналам. Но потом все они пожелтели и запах изменился.
Хачапууури• 26 мая в 15:07
А хтось ще вірить , що там оригінали ?
Я купляла близько 4 років в одного з топових продавців , поки мені не прислали підробку.
Ну і ціни дуже низькі.
Особливо, на Форда та іншу нішу , на яку ніколи скидок не буває.
После шести ни-ни• 26 мая в 15:08
Ответ дляА що таке?
Ну там купа продавців. Ви відгуки читали?
Рву и мечу• 26 мая в 15:08
Ответ дляХачапууури
А хтось ще вірить , що там оригінали ?
Ну і ціни дуже низькі.
Я когда- то в брокарде Форд купила с очень хорошей скидкой. Но это было один раз, такая цена.
Трусиковед• 26 мая в 15:09
Ответ дляХачапууури
А хтось ще вірить , що там оригінали ?
Ну і ціни дуже низькі.
Я не покупаю отливанты, но на нишу скидки бывают, особенно за границей, все свои ароматы от Килиана до Форда я покупала с теми или иными скидками в Дугласе, Сефоре, Бройнингере
Цирк на дроті• 26 мая в 15:09
Оо я только заказала. Ну посмотрю, я знаю запах один, второй беру на пробу.
Да, бывает по разному.
Я у одной брала 2 мл- ок,взяла у нее де тот же парфюм больше мл- все, пришло не то .
Хачапууури• 26 мая в 15:10
Ответ дляТрусиковед
В сефорі ніколи не бачила скидок на Форда.
Мало того, на цю марку ще і додатково мінус не поширюється.
автор А що таке? • 26 мая в 15:11
ПользователЬ your_secret
your_secret
Дата реєстрації: 09.08.2018
Продавець з регіону 📍Черниговская область
При тому, що у продавця групи в вайбер та телеграм, шоу рум у Чернігові. Всі чотири аромати смердять, просила зробити повернення - відмовляється. З задоволенням подарую ці ’оригінали’. Ціни зовсім не бюджетні, трішки дешевші ніж у інстаграм магазинах
Невидимка• 26 мая в 15:11
Ответ дляА що таке?
Могу забрать для бабушки. Она любит проливаться чем угодно
Чупокабра• 26 мая в 15:11
Ответ дляЦирк на дроті
Да, бывает по разному.
Напишите имена пожалуйста. Потому что я там тоже заказываю, не хочется попасться (
После шести ни-ни• 26 мая в 15:12
Ответ дляНевидимка
Поторописька• 26 мая в 15:12
Ответ дляНевидимка
Не для себе, для подруги прошу
Трусиковед• 26 мая в 15:13
Ответ дляХачапууури
Я почти все заказываю онлайн, присылают по email скидочные коды, за евро 28 покупала не так давно 10 мл Leather ombre
Невидимка• 26 мая в 15:13
Ответ дляПоторописька
Не для себе, для подруги прошу
Могу написать, что для себя, в чем проблема не пойму.
автор А що таке? • 26 мая в 15:14
Чудові ’оригінали’, які навіть поруч не лежали з оригінальним парфумом, улюблений 13 - закінчився, вирішила взяти 10 мл. Вірю в порядність, даремно
Хачапууури• 26 мая в 15:15
Ответ дляА що таке?
Там же можна написали скаргу і відправити модераторам ці підробки на розсуд.
Поторописька• 26 мая в 15:16
Ответ дляНевидимка
Не проблема , а прикол
В тому що троль просить підробку безкоштовно типа для бабушки. А завтра в інших темах буде писати як вона одною лівою ногою сто тищ в місяць заробляє , а хто так не вміє то всі невдахи
Love_Love_Love_• 26 мая в 15:16
Тому я купую набори мініатюрок з оф сайтів.
Невидимка• 26 мая в 15:18
Ответ дляПоторописька
Не проблема , а прикол
Ого как вас кроет🤷
Невидимка• 26 мая в 15:19
Автор, вам уже жалко ’оригиналы’ отправлять?)
автор А що таке? • 26 мая в 15:20
Ответ дляХачапууури
Написала в вайбер, але відповіді, крім відгук на продавця немає. Продавець your_secret ОБХОДЬТЕ СТОРОНОЮ. Нік говорить сам за себе - секрет, що там намішано, але від оригінало лише надпис на флаконі і то під питанням
Пластилин_Колец• 26 мая в 15:21
я там заказывала один раз по восторженным отзывам знакомых - была откровенная подделка
автор А що таке? • 26 мая в 15:21
Ответ дляНевидимка
не жаль - користуватися ними неможливо
Невидимка• 26 мая в 15:22
Ответ дляА що таке?
не жаль - користуватися ними неможливо
Что и требовалось доказать 🤷)