ЖонДуан• 27 мая в 10:05

Які зараз "тренди" серед дітей 9-10 років?

Я про відео, ігри, іграшки і т.п.
Останнє, що чула, були оті "італійські" дурномонстри. Щось новіше з´явилося?
Вся така шо куди там• 27 мая в 10:07
хто такі італійські дурномонстри? Чула щось про брелоки італійські. Але вони у підлітків у фаворі
В курсі діла• 27 мая в 10:07
А что должно быть? Крокодил Гена и Чебурашка?
Ishoy• 27 мая в 10:08
А обязательно следовать этим трендам? Моя дочка 10 лет не имеет тик-тока и прочего и вообще не в курсе никаких трендов. Любит настольные игры, рисовать и играть в Симс
автор ЖонДуан • 27 мая в 10:09
Ответ дляВся така шо куди там
Знайомтесь
Вся така шо куди там• 27 мая в 10:10
Ответ дляЖонДуан
Знайомтесь
Оце воно і є?
Запасная спина• 27 мая в 10:10
Какая-то говорилка, я ее точно не помню: хубаш, бубаш и что-то ещё и бутылку бросают, чтобы встала нормально в конце этих слов. Ото меня колбасит уже от этого хубаша бубаша.
ЖаннаНеАгузарова• 27 мая в 10:11
Не думаю, что это тренд, но моему сыну 8 и просит большую капибару.
Сама собі лікар• 27 мая в 10:11
Дочь 10лет, любит персонажей из Хелло Кити (какие-то Куроми и т.п) и кота Пушина.
Игры не скажу, играет в одну игру, там надо что-,то строить типа дом для кукол, одежду им подбирать, мужей, детей, но не знаю как называется.
Сама собі лікар• 27 мая в 10:12
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
О точно и моя любит капибар. Это прямо популярная вещь, у нас и пенал с капибарами и подвески на рюкзак и футболки и даже подголовник в машине
автор ЖонДуан • 27 мая в 10:12
Ответ дляIshoy
Вони в школі з друзями про це все говорять. Мого трохи булять і він плаче, що все дізнається останнім.
От я й вирішила, що простіше спитати тут і підказати, щоб ’на хвилі’ себе впевненіше почував
Вся така шо куди там• 27 мая в 10:13
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ще тренд. І Стіч тренд. Ще куромі.
Анютины ласки• 27 мая в 10:13
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Живую??
Ishoy• 27 мая в 10:14
Ответ дляЖонДуан
Не повезло вам со школой. У нас только небольшая группка детей страдает такой фигней, остальные имеют нормальные увлечения и никто никого не булит по этому поводу
СкумбріяП8• 27 мая в 10:14
во внешкольных коллективах моей модно аниме ’монолог травницы’. Оно местами совсем не на 9-10 лет, приходится смотреть вместе и объяснять.
Вся така шо куди там• 27 мая в 10:15
Ответ дляЖонДуан
Тоді заспокойте що дурномонстри це місцевий тренд. В Україні про нього майже не знають.
автор ЖонДуан • 27 мая в 10:16
Ответ дляВся така шо куди там
Оце воно і є?
Ага, тренд, бодай йому. Мозок видає згадку про ’веселино кретино’ мого дитинства)
Потішаюся• 27 мая в 10:19
Ответ дляВся така шо куди там
Всі знають, мой 8, вже майже місяць з тими монстрами бігають, співають
Вся така шо куди там• 27 мая в 10:21
Ответ дляПотішаюся
Я працюю в великому торговому центрі, магазин іграшок. У нас діти про них ще не знають. Тік ток до нас доходить швидко.
автор ЖонДуан • 27 мая в 10:21
Ответ дляIshoy
Булят скорее всего из-за зпрр, ребенок немного отстает психологически. И потому тяжело реагирует на все темы, которые не может поддержать. А у активных мальчишек они не то чтоб очень высокоинтеллектуальные
автор ЖонДуан • 27 мая в 10:23
Ответ дляВся така шо куди там
Я вперше про це почула півтора місяці тому в Одесі. Якраз як про шкільний тікток-тренд
Вся така шо куди там• 27 мая в 10:23
Ответ дляЖонДуан
То нехай бере колектив туалетним гумором. 10 ти річні його дуже добре сприймають, і він актуальний завжди. Через пару років переходіть на чорний гумор.
Вся така шо куди там• 27 мая в 10:25
Ответ дляЖонДуан
Ви почули про ’як тренд’. Якщо б це був тренд, то ваш син би вже знав. Це невдала спроба розкрутити тренд, що поки без результатів.
автор ЖонДуан • 27 мая в 10:29
Ответ дляВся така шо куди там
Я почула це від вчительки. Діти вже тих монстрів всіх напам´ять знали. А потім мій зі школи приніс те саме. Так, в іншій країні, і ніяк не в країні створення тих слів. Тому скоріше ви не знаєте про що говорите
Распутница• 27 мая в 10:32
Ответ дляСама собі лікар
Моя теж обожнює і в її класі дівчатам подобається. А я не можу зрозуміти де взялась любов до істоти про яку я раніше не чула. А де ви купляли футболки ?
Распутница• 27 мая в 10:34
Ответ дляIshoy
Нормальні увлєчєнія це які ?
Сладко-соленая• 27 мая в 10:47
Ответ дляЖонДуан
Моїй 9. За тих італ.монстрів чула, моя навіть пару штук намалювала). Замовили їй тиждень назад іграшку лабубу, дуже просила. Грає в ігри на телефоні зі старшою сестрою. За Стіч, Пушина, капібару знаю, але моя не дуже їх фанат, хіба що з канцелярії щось вибирає з цими героями і + майнкрафт. Але у вас, так розумію, хлопчик, може у них якісь свої трендові штуки-приколи є.
Ума Палата• 27 мая в 10:47
Лабубу
Сладко-соленая• 27 мая в 10:48
Ответ дляВся така шо куди там
А в нас за них знають, діти 3 клас. І старша моя теж знає.
Ростки жимолости• 27 мая в 10:50
Ответ дляЖонДуан
Знайомтесь
Это из балерины капучино?
автор ЖонДуан • 27 мая в 10:51
Ответ дляРостки жимолости
Это из балерины капучино?
Да ано