СкокоМнеДадите• 12 мая в 19:15
У кого є дітки 2-3 рочки, зайдіть
Що цікавого грають діти в такому віці, їду до племінниці на дн , на 2 рочки, але мої діти вже дорослі. Забула чим цікавились в такому віці. Що ваші діти найбільш люблять з ігрушок , може якісь столики розвиваючі, можна з фото. Буду вдячна
Olivka-Misha• 12 мая в 21:05
Запитайте в мами що подарувати, у мене сину 1.5 роки, і я всім кажу що подарувати, і в інших обовязково питаю, і всі задоволені, ніхто не дарує непотрібних подарунків
Дуняша• 12 мая в 22:26
В два роки можна починати складати пазли (великі, нескладні картинки). Моя любить прикраси: намисто, сережки, браслети. Черевички з пластику, як на підборах. Дуже заходить гра в магазин або кафе (посуд, каса і т.п) Ну і принцеси Попелюшка, Ельза
СкокоМнеДадите
• 12 мая в 22:27
Ответ дляДуняша
Дякую