Леся-da75• 27 мая в 10:43

Дисплазія легкої степені

Ох, дівчата, привіт. Знову нова історія. Мали ставити через місяць мірену, але виявили легку дисплпзію шийки матки.
Знову нова історія . Робила цитологію осінню, був просто запальний тип 2. А зараз дисплазія. Лікар сказав, що може через вусики мірени, показало дисплпзію.
Я не знаю.
Виписав свічки і антибіотик. Через місяць знову зробити цитологію. Чи це вірна тактика? Хтось дисплпзію вилікував? Чи це обов´язково переростає в рак? Переживаю. Стільки випробувань, досить є ризик раку матки, то ще й дисплпзію знайшли.
Зам. зав. Анонима• 27 мая в 10:46
Мне не назначали антибиотики. Только мазала йодицирином вроде (тампоны вставляла из Марли). Мне ставили дисплазию 2й степени
Но я сдавала кучу пап тестов и гистологию. Вы гистологию сдавали?
В итоге сказали ничего не трогать. Наблюдаться и сдавать пап тесты каждые пол года. Запретила делать контзацию врач
Усатая полосатая• 27 мая в 10:46
мала дисплазію 3 ст., зробили конізацію, регулярні огляди і все гаразд
автор Леся-da75 • 27 мая в 10:52
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Гістологію ендометрію. А шийки матки тільки цитологію. Мені виписав свічки і антибіотики.
автор Леся-da75 • 27 мая в 10:53
Ответ дляУсатая полосатая
Здоров´я вам. Ох не хочу ще тієї кононіщації. В мене з ендометрієм проблеми, то тут ще шийка додалась
Пік Антна• 27 мая в 11:02
У мене була дисплазія, спровокована ВПЛ.
Теж різне призначали, нічого не допомогло ( що не дивно, бо це не лікується, як виявилось. Зараз не займалась би таким). Врешті-решт зробила конізацію.

Вам би порадила звернутися до іншого лікаря ще, зробити кольпоскопію, якщо лікар побачить дисплазію, може запропонувати зробити біопсію. З приводу цитології - вона може давати хибні результати, якщо є запальний процес. Зазвичай при підозрі на дисплазію, всіх направляють здавати ВПЛ, чи є у вас цей вірус?

Будьте здорові!
Цвірінь• 27 мая в 11:06
Ответ дляЛеся-da75
Тобто не хочу конізації?
Цвірінь• 27 мая в 11:08
Ответ дляПік Антна

Будьте здорові!
Направляють і що далі?
Він є у всіх.
Що це змінить, якщо його виявляють?
Маю сечі• 27 мая в 11:09
На дисплазію ставити мірену не модна і взагалі приймати прогестеронові препарати, це ризик переродження.
Цвірінь• 27 мая в 11:11
Ответ дляМаю сечі
Я щось взагалі написаного не розумію.
Мали ставити Мірену, але через вусики показало дисплазію? Які вусики Мірени, якщо її мали ставити?
Це як?

Автор і ви прокоментуйте
Маю сечі• 27 мая в 11:16
Ответ дляЦвірінь
Я щось взагалі написаного не розумію.
Це як?

Автор і ви прокоментуйте
Автору мірену поставили раніше, вона стояла, але вже було запалення шийки і от на фоні мірени за півроку дисплазія. Це я так зрозуміла . Але не важливо, якщо є будь які проблеми з шийкою або з грудьми, токраще не ризикувати з гормонами.
автор Леся-da75 • 27 мая в 11:19
Ответ дляЦвірінь
Я щось взагалі написаного не розумію.
Це як?

Автор і ви прокоментуйте
Була Мірена 4ррки. Зняли, робили гістероскопію, було гнійне запалення. Перед тим, як зняти спіраль, гінеколог зробив цитологію шийки матки.
автор Леся-da75 • 27 мая в 11:19
Ответ дляМаю сечі
Все вірно
автор Леся-da75 • 27 мая в 11:20
Ответ дляПік Антна

Будьте здорові!
Лікар сказав що впл пока не робити. Ще подивитися після лікування. У нас вибору лікарів сильного немає. Потрібно їхати в інше місто, а це зараз трохи проблематично
Цвірінь• 27 мая в 11:20
Ответ дляЛеся-da75
Ок. В чому проблема конізації?
автор Леся-da75 • 27 мая в 11:21
Ответ дляЦвірінь
Тобто не хочу конізації?
Ще кононізація не показана. Пока лікування.
автор Леся-da75 • 27 мая в 11:22
Ответ дляМаю сечі
Знаю що не можна, то пока не будем ставити. В мене гіперплазія ендометрію, то Мірена ставиться в лікувальних цілях.
Пік Антна• 27 мая в 11:22
Ответ дляЦвірінь
Направляють і що далі?
Він є у всіх.
Що це змінить, якщо його виявляють?
Якщо є, то діагноз дисплазія більш вірогідний.

Краще таки визначити, чи є запалення, зробити кольпоскопію.
Можливо, у автора і нема дисплазії, я до цього
Губки-уточкой• 27 мая в 11:24
Ответ дляЛеся-da75
А осенью, когда воспаление было, вы пролечились, чем и как?
автор Леся-da75 • 27 мая в 11:24
Ответ дляПік Антна

Ох, не знаю пролікуюсь. Через місяць передам. А далі буду вирішувати
Губки-уточкой• 27 мая в 11:28
Ответ дляЦвірінь
Ок. В чому проблема конізації?
Ей не нужна конизация и я вам скажу: если дело дошло до конизации, то это неправильное и несвоевременное лечение воспаления и дисплазии, это вина и ваша, и врача. Пс гинеколог
автор Леся-da75 • 27 мая в 11:30
Ответ дляГубки-уточкой
А через те, що вусики мірени подразнювали шийку, і було заалення- може показати дисплпзію? Зараз просто х скарги на печіння в інтимній зоні. Лікар виписав свічки, антибіотик і мазь.
Цвірінь• 27 мая в 11:31
Ответ дляГубки-уточкой
Я вас не запитувала, а автора.

Раз лікар, то дайте пораду автору по темі, а не інших критикуйте.

Загляну на перед - то темі порад не буде, вже всі вас тут знають.
Цвірінь• 27 мая в 11:33
Ответ дляЛеся-da75
Подумайте самі - якби через вусики, то за 4 роки там вже рак був би, а не дисплазія під питання.
Губки-уточкой• 27 мая в 11:34
Ответ дляЛеся-da75
Причина в воспалении, а не в усиках
Губки-уточкой• 27 мая в 11:35
Ответ дляЦвірінь
Я вас не запитувала, а автора.

Я все автору написала, а Ви не не пишіть дурниці, ви тільки шкодите
Криниця щастя• 27 мая в 11:47
Вы делали анализ на разные виды ВПЧ? Если нет ВПЧ, то дисплазию легкой степени сначала наблюдают, зачастую она проходит. У меня прошла через полгода после применения выписанных гинекологом свечей ВагіТіаб.
Сладко-соленая• 27 мая в 11:56
Вона не дікуєтья, просто спостерігається. Антибіотики може вам назначили тому що якесь запалення є? Дисплазію точно так не лікують.
Сладко-соленая• 27 мая в 11:59
Ответ дляМаю сечі
В сенсі? Мені лікар прописав утрожестан, ну це для іншого, не лікування дисплазії. Тепер я напряглась
Маю сечі• 27 мая в 12:10
Ответ дляСладко-соленая
Тут недавно тема була, жінка написала, що через півроку приймання утрожестана отримала рак грудей. Може й співпадіння, але прогестерон напряму пов´язий.
автор Леся-da75 • 27 мая в 14:37
Ответ дляГубки-уточкой
Причина в воспалении, а не в усиках
Ох, надіюсь лікування допоможе. Бо мірену потрібно ставити.