Леся-da75• 27 мая в 10:43

Дисплазія легкої степені

Ох, дівчата, привіт. Знову нова історія. Мали ставити через місяць мірену, але виявили легку дисплпзію шийки матки.
Знову нова історія . Робила цитологію осінню, був просто запальний тип 2. А зараз дисплазія. Лікар сказав, що може через вусики мірени, показало дисплпзію.
Я не знаю.
Виписав свічки і антибіотик. Через місяць знову зробити цитологію. Чи це вірна тактика? Хтось дисплпзію вилікував? Чи це обов´язково переростає в рак? Переживаю. Стільки випробувань, досить є ризик раку матки, то ще й дисплпзію знайшли.
Сладко-соленая• 27 мая в 14:56
Ответ дляМаю сечі
Тут недавно тема була, жінка написала, що через півроку приймання утрожестана отримала рак грудей. Може й співпадіння, але прогестерон напряму пов´язий.
А з чого ви взяли, що воно пов´язане?чого так впевнено стверджуєте?
автор Леся-da75 • 27 мая в 15:02
Ответ дляСладко-соленая
Тут і на рахунок мірени, теж пишуть що є ризик онкології. Але нажаль щоб не було онкології матки, потрібно мірену. Як кажуть, одне ліче, інше каліче. Питалась гінеколога, каже, що зв´язку немає. Але я вже сама нічого не знаю і нерозумію
Маю сечі• 27 мая в 16:21
Ответ дляСладко-соленая
А ви читате вмієте? Де я впевнено написала? А про взаємозв´язок прогестерону і раку можете почитать в інтернеті. Та й в самій інструкції до гормонів пишуть про цей ризик.