Гадаю_По_шнуркам• 27 мая 2025
Не хочу сексу з чоловіком
Привіт, дівчата
З чоловіком у шлюбі 4 роки, мене найбільше турбує в цьому шлюбі те, що я взагалі не хочу з ним сексу. Але погоджуюсь, бо чоловік ображається на мене і каже, що я динамлю його. Буває, що під час близькості закриваю очі та плачу і хочу, щоб це швидше закінчилось. Що це таке?
Эскиз бесконечности• 27 мая 2025
Моя ж Вы девочка, сколько Вам лет?
Вы очень мне меня напоминаете, сделать все, что бы мужу было хорошо и слушать еще, что что-то где-то не так.... и где-то накосячила....
У Вас муж настоящий абьюзер и эти отношения Вас просто сьедят, убегайте от этих отношений, они неправильные и кроме как боли, переживаний и болячек, Вам не принесет...
У меня с мужем более 8 лет нет секса... вернее я ему ’помогаю’ как могу, началось так же как у Вас, но через нехочу терпела, потом начались боли, то есть когда входил - как буд-то наждачку вставляли, орала благим матом.... и перешли на оральный секс
год назад была готова его бросить, так как постоянные упреки, во всем, и я просто начала сходить с ума.... но, у мужа оказался рак, сейчас боремся с этим, и бросить его не могу
Пока не поздно - бегите, не угробьте свою жизнь
Благоуханочка• 27 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну десь перший рік-два спільного життя було все норм в плані сексу, навіть багато його було. Але з часом я почала менше хотіти, а зараз взагалі не хочу. Чоловік просто дуже любить мене критикувати, постійно мене повчає всьому (і те я не так зробила, і те). Ще в мене є стрес через роботу, + вся домашні робота на мені, воно якось все так до купи зібралось.
Автор, коли жінка в стресі, коли вона думає, як вижити, коли не може покластися на чоловіка, у неї вимикається інстинкт розмноження. А секс і є цим інстинктом.
Розлучайтесь. Дайте собі шанс на щасливе життя. У Вас же не чоловік, а справжній абʼюзер. Ви лише комплекси з ним заробите і угробите самооцінку.
Я_не_аноним_100%• 27 мая 2025
Розлучайтесь, бо таке життя це п*зда...я таке проходила, і дуже виню себе що терпіла аж 13 років. Там любові нема, він вас абьюзить і заганяє в комплекси, ви себе ганчіркою скоро відчувати будете...
І дітей головне не заводьте, бо діти будуть тільки на вас, робота + ще і чоловіка ублажать треба буде.
В гости звали?• 27 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Не знаю, він зупиняється лише тоді, як я сама вже кажу, що не можу більше
Що, в нього такий великий що Вам боляче?
IQ 80• 27 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Автор, вам би на відпочинок....... Максимально прибрати стрес, дивитись щось перед ЦИМ, можливо якісь іграшки для разноманітності. Ну і + перевірити базові гормони, щитовидку, були теж такі періоди, головні вороги бажання - це стрес, постійна втома, відсутність самореалізації, побутові проблеми. Поїдьте або самі кудись на пару днів, якщо з чоловіком зараз неможливо
ФрекенБок• 27 мая 2025
Автор, и представьте если у вас будут дети. Это абьз увеличится в два раза. Вас будут клювать что грязно, не успела игрушки убрать, выходила долго так как ребенка одевала долго.
Бегиииите, пожалуйста, так не должно быть, это не правильно. Вы должны быть счастливы , так бывает , что вы выбрали не того человека.
Думайте как обрести свое счастье , свое личное . Вы свободны у вас не детей, вы работаете скорее всего. Вы молоды. Разводитесь!!!
Мамин тріль• 27 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я працюю, і забезпечую себе сама
То нафіга вам поруч людина, яка вас втомлює та принижує постійною критикою? Не дивно, що секс із ним для вас тортури. Навіщо себе мучити і терпіти, не розумію.
Мамин тріль• 27 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Не хочу засмучувати чоловіка,він на мене ображається за це
Ви на приколі. Хочете стати ковриком для підлоги, щоб об вас згодом витирали ноги?
Мамин тріль• 27 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Но себя при этом обижать можно, так? Между комфортом своим и мужа, вы выбираете его? Всё верно?
Именно так автор и делает. Причем осознанно, видимо.
Мамин тріль• 27 мая 2025
Ответ дляIQ 80
Перечитайте відповіді автора. Там чоловік все зробив для того, щоб автор його сторонилася. Такий чоловік заслуговує на гарного підсрачника, а не на пошуки автором проблем у собі. А вона ще й винною себе почуває. Дожилися, тепер жінка повинна і працювати, і вирішувати побутові питання, і терпіти біля себе отаке. Нахіба свою молодість на оце витрачати?
ДолькиКабана• 28 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
За все. Якщо в мене пори розширені, прищик вилізь, набрала кілька кг, то вже не така молода. Приїхав забрати мене з роботи, я на 5 хв спізнилась, була занята він за це мені пів дороги читає лекцію.
Йосип драний, ну це ж було вже в іншій темі цього унилого тріля! Порадниця вироджується, тем не від тролів критично мало. Ми постаршали? Пішли в ТГ і ФБ? Що сталося...