ГейТуда• 27 мая в 13:38
Знайомство на сайті знайомств. Альфонс? Швидкий розвиток подій у стосунках
Живу у Варшаві, студентка,навчаюсь в універі. Приїхав до мене хлопець з іншого міста (Вроцлав). Як потім з´ясувалось з під Вроцлава.
Працював на заводі, щоб отримати карту побита (за його словами)
Пригостив мене всім. Лимонад. Кава. Торт. Суши. Дарував квіти.
Мало про себе розповідає. Він з Хмельницького. Я з Києва. В кінці зустрічі спитав з ким я живу і скільки плачу за квартиру. Мені це не дуже сподобалось. Насторожило. На другій зустрічі, коли я розповіла, що закінчую навчання в цьому році і буду шукати роботу в дит. садку, він спитав : а чи дадуть безкоштовно житло від роботи. Далі він хотів, щоб ми поїхали у Краків на його машині, він хоче показати парк атракціонів, познайомити з друзями.
ЯК ВИ ДУМАЄТЕ ЦЕ НОРМАЛЬНО ПИТАТИ ТАКІ РЕЧІ, про житло, оренду.
І знайомство з друзями - це швидко?
Непереможна• 27 мая в 14:35
Ответ дляМадамОхмури
Вихователь в садочку то вже ’вложились’.
то вже перспективна панянка)
За ким я буду?• 27 мая в 14:37
Ответ дляНепереможна
так навіщо такій мажорці з ніщебродами зустрічатися? хай не витрачає їх час)
чи на автора під стать їй хлопці не ведуться?
Боже, вам мажоры как кость в горле, аж захлёбываесь, дерьмом их поливая? Откуда столько накопилось-то?
Непереможна• 27 мая в 14:37
Ответ дляЗа ким я буду?
А Вас сразу в министры взяли, не меньше?
Ну знаєте вихователь в садочку....таке собі чесно кажучи,
а тут прям пишуть наче дійсно донька міністра...
не смішіть мене...
нехай автор шукає відповідного хлопця, але не факт, що вона його зацікавить. Може вона буде здаватися приживалою))))
не смішіть мене...
Красавица писяная• 27 мая в 14:37
Ответ дляЗа ким я буду?
по душам: а сколько ты зарабатываешь, а сколько за квартиру платишь, а сколько стоит твоя машина и страховка???
то вы сильно глубоко копнули. Везде есть границы, сейчас нельзя спросить у подруги сколько помада стоит, совсем уже все тронулись.
За ким я буду?• 27 мая в 14:39
Ответ дляНепереможна
не смішіть мене...
Вы за своими приживалами следите, остальные без Вас разберутся )))
Непереможна• 27 мая в 14:39
Ответ дляЗа ким я буду?
тут більше я автора поливаю....а не мажорів....
бо це автор по суті не може скласти собі ціну.
Непереможна• 27 мая в 14:39
Ответ дляЗа ким я буду?
судячи з теми автор розібратися сама не може)
За ким я буду?• 27 мая в 14:40
Ответ дляНепереможна
Т.е. в принципе содержимое своего сосуда Вы не оспариваете.
Выплескиваете без стеснения на незнакомого человека.
Непереможна• 27 мая в 14:42
Ответ дляЗа ким я буду?
якщо автор не готова до критики в свою сторону, то не потрібно створювати тему було.
Є батьки, до яких вона може звернутися за порадою, де її бідненьку пожаліють...
Чи ви мама автора?
За ким я буду?• 27 мая в 14:43
Ответ дляНепереможна
Чи ви мама автора?
Вопросов больше не имею. Фонтанируйте на здоровье. Надеюсь, у Вас внутри не неиссякаемый источник коричневого вещества.
Я Вас не боюся• 27 мая в 14:56
Ответ дляСижу_и_плачу
Не хочу применшувати ваші фінансові здобутки але ви малоцікава для реального альфонса...
Ну я нищая,но у меня были мужчины,которые пытались последние деньги выманить..
любименькая• 27 мая в 15:58
Ответ дляГейТуда
я пропонувала теми, але в нього нема хобі, він не читає, я багато чого питала загального
Если у вас с ним нет общих интересов и тем, то зачем вообще продолжать общение?
Сижу_и_плачу• 27 мая в 16:12
Ответ дляЗа ким я буду?
*мамо автора-кіточки увішла в чат...
Полтавська галушка• 27 мая в 16:21
Я сижу на сз. Часто мужчины, которые просто хотят встретиться без обязательств,в машине или в лучшем случае на дому,усиленно выпрашивают,кем работаю. Вот зачем оно им? Можно задать кучу разных вопросов,но нет. В прошлом году так получилось,что у мня накопились дни и была я дома полтора месяца. Одному ответила,что в отпуске. Он почти месяц пытался вынюхать,кем я работаю,что имею такой отпуск. В каждом разговоре аж трусило его. При том что предлагал встретиться на парковке
Mrs.Sexuality• 27 мая в 17:22
Видимо хочет понимать насколько вы нищими будете, если будете вместе. Кроме того, если он к вам переедет со временем, хочет понимать стоимость жилья. Зарплата же у него явно не фонтан. А знакомство с друзьями, не замужество и даже не сватовство, сегодня познакомил вас, завтра познакомит другую.
Единорог помог• 27 мая в 18:57
Ответ дляБорець за гаманець
Альфонс - той кого утримують. Ви здатні когось утримувати? Ні? То в чому питання?
Мене теж насмішило що студентка на зйомі, яка збирається шукати роботу в дитсадку, переживає що її якийсь альфонс може розглядати як шугар маммі)
Единорог помог• 27 мая в 19:05
Ответ дляГейТуда
нащо його знати з ким я живу, скільки я плачу за квартиру і чи буде в мене безкоштовне житло від роботи, якщо людина мене бачить перший раз.. ?
автор, я дивуюся чесно, бо це чи не найпопулярніша тема для обговорення серед тих хто знімає в новому місті, мовчу про нову країну. В любих пабліках емігрантів тільки й розмов, а за скільки ви знімаєте, а мені здається це ви переплачуєте, а я от знайшов окрему квартиру за стільки-то отже це реально, те саме що ’по чому ти купив цей бу велосипед на маркетплейсі’ - ’стільки-то’, і далі обговорення вигідна це була плкупка чи переплатив. Буденні насущні питання. Малоромантичні звичайно, але здається що ви не після пари повідомлень зустрілися з ним, трохи вже одне одного знали
Штора с кисточкой• 27 мая в 20:05
Ответ дляГейТуда
він мені розповідав як якісь дівчата питали в нього скільки він заробляє і його це образило
а мене значить не повинно образити питання : скільки платиш за квартиру ?
Ви ще не працюєт і нічого не заробляєте, тому ви в принципі не можете знати що ображає працюючу людину, а що ні.
З вашої логіки, то мали право образитися лише ваші батьки, бо це вони платять, але ніяк не ви.
Різниця між зпл і орендою колосальна. Перше - то доходи. Друге - витрати. Про витрати люди говорять доволі часто. А ось про доходи - з близькими )
Хлопцю дуже пощастило, що ви ’образилися’. Це той випадок, коли ’если невеста уходит к другому, ещё неизвестно кому повезло’.
Штора с кисточкой• 27 мая в 20:09
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну так мама в Киеве и замужем. А парень ищет, куда бы на шарика пожить пустили. Вот, наивная студентка на содержании родителей, которой можно навешать лапшички про ’лябоф с 1 взгляда’, вполне подходящий вариант.
Он живёт, а её родители платят, могут же позволить отдельную квартиру в Варшаве. Именно это его и интересует.
І саме тому, що хлопець хоче ’пожити на шарка’, він запитує чи зможе автор оформити соціальне житло)
Штора с кисточкой• 27 мая в 20:16
Ответ дляМадамОхмури
Зачекайте, а ’наслєдство’ у Києві? Це ж двокімнатний хрущ чи чешка в спальному районі, за мірками Порадниць - хлоп ’повівся’ на ’батьків з Кийова, щоб наслєдство отримати’)))
П.С. сподіваюся, що це тролі. Не вірю, що є і справді настільки чарівні
Штора с кисточкой• 27 мая в 20:18
Ответ дляНепереможна
Їм батьки грошей на подарунки таким як автор не дають, а подарунків хоцца)))
МадамОхмури• 27 мая в 20:48
Ответ дляШтора с кисточкой
В Хмельницькому є такі хати, що Кийову і не снились. І роботи явно кращі за ’вихователя’. Якісь тролі тут
За ким я буду?• 27 мая в 22:18
Ответ дляШтора с кисточкой
От работы - это не социальное жильё. Тем более в Польше.
ГейТуда
• 28 мая в 12:12
Ответ дляШтора с кисточкой
питання в тому чи зацікавлений він у мені, як у дівчині для стосунків, нащо задавати питання про житло незнайомій дівчині
ГейТуда
• 28 мая в 12:12
Ответ дляШтора с кисточкой
в Польщі нема соц. житла
це в Німеччину треба
ГейТуда
• 28 мая в 12:13
Ответ дляШтора с кисточкой
а хто вам сказав про ’ наслєдство ’? це ваші особисті здогадки
мова про стосунки
ГейТуда
• 28 мая в 12:16
Ответ дляШтора с кисточкой
я не образилась
я спитала а чи не повинно мене це ображати? питання про оренду, якщо його ображають питання про зарплату
перечитайте уважно зверху !
ГейТуда
• 28 мая в 12:17
Ответ дляЕдинорог помог
я зустрілась з ним як раз після пари повідомлень, ахах
ГейТуда
• 28 мая в 12:21
Ответ дляМадамОхмури
я в отличие от вас и не сравниваю Киев с Хмельницким, вас это зацепило как раз, вы воспринимаете как ’ люди из Хмельницкого не очень ’, видимо вы сами из маленького города, комплексы, у меня в теме вопрос,а не утверждение, там знак стоит ’ ? ’
я рассказала ситуацию и спросила
если бы я была высокомерной, гордой по отношению к людям из маленьких городов, я бы с ним не согласилась даже переписываться, я изначально знала,что он из Хмельницкого
очень смешно читать ваши комментарии) тоже веселят)) у нас разное мировоззрение и это ОК.
я рассказала ситуацию и спросила
ГейТуда
• 28 мая в 12:26
Ответ дляЕдинорог помог
питання в іншому, чи це є нормальним в кінці першого побачення питати, з ким ти живеш і за скільки
бо ми тільки-тільки познайомились
я хочу зрозуміти чи цікава я йому як людина
це мій перший досвід з сайту знайомств
мене зазвичай не питають так швидко про житло за кордоном, питають але не одразу
тому я і спитала, може це альфонс, може в когось був досвід, зараз багато аферистів, різні схеми, а про подарунки я зауважила, бо він гарно, не памятаю українською, *ухаживал
тобто на побаченні він не був *пополамщик
бо ми тільки-тільки познайомились
це мій перший досвід з сайту знайомств