ГейТуда• 27 мая в 13:38

Знайомство на сайті знайомств. Альфонс? Швидкий розвиток подій у стосунках

Живу у Варшаві, студентка,навчаюсь в універі. Приїхав до мене хлопець з іншого міста (Вроцлав). Як потім з´ясувалось з під Вроцлава.
Працював на заводі, щоб отримати карту побита (за його словами)
Пригостив мене всім. Лимонад. Кава. Торт. Суши. Дарував квіти.
Мало про себе розповідає. Він з Хмельницького. Я з Києва. В кінці зустрічі спитав з ким я живу і скільки плачу за квартиру. Мені це не дуже сподобалось. Насторожило. На другій зустрічі, коли я розповіла, що закінчую навчання в цьому році і буду шукати роботу в дит. садку, він спитав : а чи дадуть безкоштовно житло від роботи. Далі він хотів, щоб ми поїхали у Краків на його машині, він хоче показати парк атракціонів, познайомити з друзями.
ЯК ВИ ДУМАЄТЕ ЦЕ НОРМАЛЬНО ПИТАТИ ТАКІ РЕЧІ, про житло, оренду.
І знайомство з друзями - це швидко?
Штора с кисточкой• 27 мая в 14:12
Ответ дляГейТуда
в кінці першого побачення вже думати про ярмо на шиї?
А ви чим краща? З того самого одного побачення ви встигли перерахувати все, що він вам оплатив)
Різниця в тому, що він прикидає як оплатити, а ви - як ’поімєть’.
Непереможна• 27 мая в 14:12
Ответ дляГейТуда
я навчаюсь в очній формі університету
і що?
автор ГейТуда • 27 мая в 14:14
Ответ дляШтора с кисточкой
я краща тим, що спілкуюсь на перших побаченнях з людьми про хоббі,а не скільки він отримує на картку зарплату. Не перерахувала, я кажу що він ’ухаживал’
я прийшла на місце зустрічі а там вже був подарунок який я не просила
в мене був особистий гаманець з грошима
автор ГейТуда • 27 мая в 14:15
Ответ дляШтора с кисточкой
він мені розповідав як якісь дівчата питали в нього скільки він заробляє і його це образило
а мене значить не повинно образити питання : скільки платиш за квартиру ?
автор ГейТуда • 27 мая в 14:16
Ответ дляНепереможна
і що?
заздрість ?
За ким я буду?• 27 мая в 14:16
Ответ дляШтора с кисточкой
Та не смішіть, альфонсо ніколи не шукатиме ту, яку хтось інший утримує) мова ж про альфонса. Альфонсо окучував би маму автора, бо з тої є що брати, на відміну від автора.
Ну так мама в Киеве и замужем. А парень ищет, куда бы на шарика пожить пустили. Вот, наивная студентка на содержании родителей, которой можно навешать лапшички про ’лябоф с 1 взгляда’, вполне подходящий вариант.
Он живёт, а её родители платят, могут же позволить отдельную квартиру в Варшаве. Именно это его и интересует.
За ким я буду?• 27 мая в 14:19
Ответ дляГейТуда
не про гроші, про житло
він заробляє,але потім каже: житло в мене безкоштовне від роботи
а в тебе коли ти влаштуєшся на нову роботу буде безкоштовне?
я кажу ні
Ну Вы ж понимаете, что вкалывающие на заводах работяги живут в основном в убитых бараках по 6 чел. в комнате, причём соседи в основном алкаши и маргиналы. То ли дело отдельная квартира в столице.
Непереможна• 27 мая в 14:21
Ответ дляГейТуда
в мене був особистий гаманець з грошима
звичайно сидячи на шиї у батьків можна і про хоббі говорити
підіть на роботу, тоді про хоббі не буде ні часу ні бажання говорити)
Чаклунка-ведунка• 27 мая в 14:21
Ответ дляГейТуда
нащо його знати з ким я живу, скільки я плачу за квартиру і чи буде в мене безкоштовне житло від роботи, якщо людина мене бачить перший раз.. ?
Беда всех заробитчан, есть с кем, но негде)) Живёт скорее всего в жилье, где несколько человек в комнате и душ на этаже, хочет свинтить в тепленькое местечко, а зарплатки не хватает, не альфонс, а скорее пополамщик.
Непереможна• 27 мая в 14:22
Ответ дляГейТуда
заздрість ?

та я якось не бачу сенсу заздрити тим, в кого єдине досягнення - це навчання на очному сидячи у батьків на шиї
автор ГейТуда • 27 мая в 14:23
Ответ дляНепереможна

ви з якого міста?
Непереможна• 27 мая в 14:24
Ответ дляГейТуда
ви з якого міста?
Київ
За ким я буду?• 27 мая в 14:26
Ответ дляНепереможна
Послушайте, из вас прям прёт жаба на ’буржуев’, которые видите ли могут позволить оплатить аренду квартиры дочери на время её обучения в ВУЗе.
Могут позволить - молодцы. И дочь доучивается и уже знает, куда пойдёт работать.
Жаль, что у Вас не было таких родителей, поэтому и пытаетесь укусить студентку, ишь какая, должна же в клоповнике жить, а не в отдельной квартире, и мивиной питаться, а не в ресторане на свидании ужинать.
Непереможна• 27 мая в 14:28
Ответ дляЗа ким я буду?
при чому тут це?
Автор почала писати, що їй задають некоректні питання (натякаючи на альфонса), а сама з себе по факту нічого мабуть не представляє, коль на неї тільки такі потрапляють, як хлопець
Батьки забезпечують чудово, але тоді і на інших не потрібно вішати ярлики.
Непереможна• 27 мая в 14:30
Ответ дляГейТуда
я його не називала альфонсом, я спитала чи це нормально питати такі особлисті речі на перших побаченнях
Ваша назва теми.
автор ГейТуда • 27 мая в 14:30
Ответ дляНепереможна
Ваша назва теми.
альфонс під питанням
знак ’ ? ’
МадамОхмури• 27 мая в 14:31
Ответ дляГейТуда
в мене був особистий гаманець з грошима
А подарунки просять. Що ви хотіли?
автор ГейТуда • 27 мая в 14:31
Ответ дляНепереможна
при чому тут це?
які ярлики?
автор ГейТуда • 27 мая в 14:31
Ответ дляМадамОхмури
А подарунки просять. Що ви хотіли?
подарунки сам дарував, його особлисте бажання, не моє
зробив сюрприз
а що?
Непереможна• 27 мая в 14:32
Ответ дляГейТуда
альфонс під питанням
знак ’ ? ’
якщо так здалося. значить він для вас альфонс.
Шукайте під стать собі, який разом з вами вчиться та батьки знімають житло...сто пудов не альфонс буде) будете разом обговорювати хоббі)
автор ГейТуда • 27 мая в 14:32
Ответ дляНепереможна
при чому тут це?
слава БОГУ тільки 1 такий хлопець попався
МадамОхмури• 27 мая в 14:32
Він в пошуках себе і питає про варіанти житла, а це не залежить від статі чи якихось мольб жити за ваш рахунок. Людина сама працює і заробляє. Не спілкуйтесь з ним, дайте йому шанс зустріти іншц
За ким я буду?• 27 мая в 14:33
Ответ дляНепереможна
при чому тут це?
Очень даже представляет. Она дочь небедных родителей, которые вложились в её образование, и она планирует идти работать после учебы.
Они ей еще и наследство в Киеве нехилое ставят.
Чего Вас так жаба душит, по этому поводу?
Красавица писяная• 27 мая в 14:33
Ответ дляЗастряла
Це завжди було не культурно якщо що. І це нормальні люди не питають в оточуючи чи знайомих яка у тих зарплата і за скільки труси купили
вот. поэтому не спрашиваю, но чисто внутренне не понимаю, что в таких вопросах криминального
МадамОхмури• 27 мая в 14:34
Ответ дляГейТуда
зробив сюрприз
а що?
Вам подарунки під замовлення дарують? Не тратьте час на романтика. Взагалі. Або рейдер пишіть зразу же там ви знайомитесь
МадамОхмури• 27 мая в 14:34
Ответ дляЗа ким я буду?
Вихователь в садочку то вже ’вложились’.
Красавица писяная• 27 мая в 14:34
Ответ дляАнчо Ус
Меня б такие вопросы на первом свидании тоже б насторожили. Я бы сказала не альфонс, но хлопчик прохаванный. Или хочет присесть на шею в плане аренды (ну чтобы вы его типа пустили пожить как домашнего котика)) или прикидывает свои шансы в 50 на 50.
хорошо, что спрашивает, а не строит из себя хорошего парня, втирается в доверие и потом как полезет правда
Непереможна• 27 мая в 14:34
Ответ дляЗа ким я буду?

так навіщо такій мажорці з ніщебродами зустрічатися? хай не витрачає їх час)
чи на автора під стать їй хлопці не ведуться?
За ким я буду?• 27 мая в 14:35
Ответ дляМадамОхмури
А Вас сразу в министры взяли, не меньше?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 мая в 14:35
он хочет к вам пристроиться. что непонятно? в ваше жилье или снимать напополам.