ГейТуда• 27 мая в 13:38

Знайомство на сайті знайомств. Альфонс? Швидкий розвиток подій у стосунках

Живу у Варшаві, студентка,навчаюсь в універі. Приїхав до мене хлопець з іншого міста (Вроцлав). Як потім з´ясувалось з під Вроцлава.
Працював на заводі, щоб отримати карту побита (за його словами)
Пригостив мене всім. Лимонад. Кава. Торт. Суши. Дарував квіти.
Мало про себе розповідає. Він з Хмельницького. Я з Києва. В кінці зустрічі спитав з ким я живу і скільки плачу за квартиру. Мені це не дуже сподобалось. Насторожило. На другій зустрічі, коли я розповіла, що закінчую навчання в цьому році і буду шукати роботу в дит. садку, він спитав : а чи дадуть безкоштовно житло від роботи. Далі він хотів, щоб ми поїхали у Краків на його машині, він хоче показати парк атракціонів, познайомити з друзями.
ЯК ВИ ДУМАЄТЕ ЦЕ НОРМАЛЬНО ПИТАТИ ТАКІ РЕЧІ, про житло, оренду.
І знайомство з друзями - це швидко?
автор ГейТуда • 28 мая в 12:28
Ответ дляПолтавська галушка
Я сижу на сз. Часто мужчины, которые просто хотят встретиться без обязательств,в машине или в лучшем случае на дому,усиленно выпрашивают,кем работаю. Вот зачем оно им? Можно задать кучу разных вопросов,но нет. В прошлом году так получилось,что у мня накопились дни и была я дома полтора месяца. Одному ответила,что в отпуске. Он почти месяц пытался вынюхать,кем я работаю,что имею такой отпуск. В каждом разговоре аж трусило его. При том что предлагал встретиться на парковке
а если с первой переписки спрашивают с кем живешь?это к чему? к интиму? к свободным отношениям? у вас было, на личном опыте ??
автор ГейТуда • 28 мая в 12:28
Ответ дляНепереможна
то вже перспективна панянка)
з якого міста ви переїхали у Київ?
Полтавська галушка• 28 мая в 12:59
Ответ дляГейТуда
Чтоб понимать,есть ли ещё кто-то дома,чтоб у вас встречаться. Чтоб не вести к себе и не платить за отель. Есть очень наглые, пишут,что я могу к тебе приехать, домой. Когда спрашиваю, почему ко мне,то отвечают,что ну мне же будет намного удобнее и привычнее трахаться с ним у себя дома.
Вот как. Такие сразу нафиг. Это уже вообще. А их не смущает. Один чуть не кричал, что он может такое свидание устроить,что мне и не снилось,и при этом возмущался почему нельзя ко мне приехать. Когда отвечаю,что есть ребенок,то они спрашивают,а ребенок всегда дома? А может на выходных с отцом или бабушкой. Сволочи они
Единорог помог• 28 мая в 15:05
Ответ дляГейТуда
питання в іншому, чи це є нормальним в кінці першого побачення питати, з ким ти живеш і за скільки
бо ми тільки-тільки познайомились
я хочу зрозуміти чи цікава я йому як людина
це мій перший досвід з сайту знайомств
мене зазвичай не питають так швидко про житло за кордоном, питають але не одразу
тому я і спитала, може це альфонс, може в когось був досвід, зараз багато аферистів, різні схеми, а про подарунки я зауважила, бо він гарно, не памятаю українською, *ухаживал
тобто на побаченні він не був *пополамщик
Я вважаю що це є нормальним, просто обговорення насущних питань. Про те за скільки знімаєте, я вже написала, питання що цікаве всім емігрантам. Про те, де і з ким живете - вважаю що нормальна інформація скласти про вас загальну картину, хто ви і що ви. Я також питаю хлопців. А що він має питати, який ваш улюблений колір? Дорослі люди, таке...
Единорог помог• 28 мая в 15:15
Ответ дляПолтавська галушка
вас дівчат не зрозуміти, от чесно (це при тому що я сама жінка хаха). Зве до себе - для вас принизливо, ’секс з доставкою’, ’як шлюха по виклику’, у вас - сволочі альфонси. Ви хоч трохи спустіться на землю, вони такі ж люди і шукають жінку з якою їм буде краще ніж самому, так само як і ми. А не для того щоб тупо вас ублажати і кружляти вас і ваших дітей. Звідки така самооцінка до неба я не розумію, чи ви турецьких серіалів надивилися, що якийсь чоловік вас таку королєву (чомусь впевнена що звичайна середньостатистична жіночка середнього віку і немодельної зовнішньості) яяяяк влюбиться, і буде тільки й думати як влаштувати вам комфортне і щасливе життя