Мяо мой мяо• 27 мая в 14:20

Упустили два ценных года жизни подростка

Вот такое ощущение от беженства в Польшу
если в первый год попав в выпускной класс рвали жопу, занимаясь с нуля чтоб сдать необходимые экзамены в старшую школу, то потом получили нервный срыв, откат, кучу диагнозов, подозрения на все нейроотличия и нетипичную дислексию..
И в итоге 2 года получастной школы просто просрали время, учась на 2-3 без какого-либо желания с постоянной ненавистью к окружению...
В Украине в итоге все ровесники спокойно заканчивают родные школы на понятном языке, поступают кто в Украину, кто в ту же Польшу, но с родным атестатом без стрессов и апатии, без ненависти к Европе и обучению там...

чего я добилась здесь за 3 года бросив родное жилье и мужа?
документов по бессрочной легализации. Нужны они теперь нам?
сомневаюсь...
Зачем все это было? ХЗ...
Міс Всесвіт• 27 мая в 18:51
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удалено администрацией...
Мозок напекло? Як що він ще є. Так йдіть охолодіть його.
Помилуйте мадам• 27 мая в 18:59
Ответ дляЧудовий каламбур
А мені тут верещали, що я не мать, бо в Києві сиджу чоловіка стережу )
Удалено администрацией...
Я_и_моя_собака• 27 мая в 19:01
Ответ дляКиев_Елена
Аусбилдунг разный бывает - там и программисты и физиотерапевты и офисные работники гос.учреждений) это не только маляр/швея/продавец)
Що ви верзете?... Які ’програмісти’ й аусбілдунг?.. Масажист це не фізіотерапевт, якщо що
Помилуйте мадам• 27 мая в 19:03
А у нас другая история. Выехали в 10лет, никакой украинской школы я не собиралась сохранять, не вижу причин зачем она вообще нужна. Интегрировались, местные друзья, заканчивают среднюю школу. Никакой тоски, расстройства что уехали нет.
Шалена невинність• 27 мая в 19:09
Троль. Ніхто так не напише з виїхавших. Ми життя впустили, залишившись тут
когдадеЦкие• 27 мая в 19:19
Я это в Ппольше поняла через 3 месяца,что именно мря подросток очень страдает,мы вернулись и учится хоть и онлайн,но со своим классом,и рада,и тянется к знаниям
Бентливуман• 27 мая в 19:29
Из поста автора это прям топ:
’ В Украине в итоге все ровесники спокойно заканчивают родные школы ... без стрессов и апатии...’
Да у нас здесь рай! Автор,чего вы сидите в европейском аду? Гоу хом!
Угги_в_горошек• 27 мая в 19:31
Ответ дляАкукарача
В Німеччині і виплати вдвічі більші, А я приватно оплачую заняття з німецької - 17 євро година. Хочу, щоб він хоч робітничу професію отримав, при тому, що хлопець розумний, з математичним складом . Але й по математиці в Австрії отримує погані оцінки, бо не може перекласти умову задачі і не розуміє пояснень вчителя. Ми дома розбираємо теми, я по своєму пояснюю, потім він перездає. В українській школі фото його висіло в розділі ’ Інтелектуальна гордість школи’, а в Австрії за погану успішність на другий рік його залишали. То він всіх ненавидить - від Путіна до мене.
Вам потрібно знайти місцевого репетитора, мій як перейшов у гімназію, то я зрозуміла що український вчитель йому не допоможе, займається з німцем і результат одразу було видно. Він допомагає розібратися саме зі шкільними предметами, домашками....Єдине що вартує то 30€.
Ну і що шкодую що почала на ті дурні курси ходити після роботи, тільки втрата часу, дитина була сама вдома і грав постійно в ігри, краще б я його трохи фізично навантажувала. Набрав суттєво вагу(
Непонятно• 27 мая в 19:52
Ответ дляSo_so
Это не связано с переездом, так удобно думать, проще воспринимать реальность.
У меня выехало множество детей в окружении, кто здесь хорошо учился, был целеустремлён, там всё тоже самое.
Проблемные дети перевезли свои проблемы с собой.
Я с сыном-подростком просидела полтора года в Германии. В украинской школе был отличником. В Германии сидел в немецком классе и ничего не хотел делать. Даже не показывал результат в своем любимом английском.
Поняла, что дела не будет.
Вернулись. Учится в украинской школе с удовольствием и почти на отлично. Единственный позитив от поездки в Германию - сейчас учит немецкий с репетитором. В прошлом году сдал в институте Гёте уровень А2. В следующем году планирует получить сертификат В1. Разговорный уже вполне свободный.
Брюльтик• 27 мая в 19:54
Ответ дляОно само купилось
Тут чуть не у каждой есть мечта дать детям европейское образование, а Вы вот так...)
Де Польща, а де європейська освіта?
Я розумію, Мюнхенський технічний, Кембрідж чи Женевський універ, приміром.
А заради Стальовоі Волі нема сенсу рипатись)
Ростки жимолости• 27 мая в 20:07
Ответ дляМяо мой мяо
нє, центральний регіон
Автор, у меня было ощущение подобной ситуации, которую вы описали, когда мы были с сыном в Германии. Он ничего не хотел, от учебы отказывался, работать не хотел, полнейшая депрессия, нмт не сдал. Вернулись в прошлом году в Киев. Он устроился на работу на Новую почту, сдал на права. 17 мая сдал нмт и планирует поступать. Как дальше будет, неизвестно. Но я вижу, что его жизнь сейчас наполнена смыслом.
Пойдет• 27 мая в 20:08
Ответ дляПожмаковна
И кучу болячек у ребенка.
Хотелось же как лучше, кто знал, чем обернется
Идеальная оптимистка• 27 мая в 20:17
Ответ дляМіс Всесвіт
А тепер порівняти рівні освіти в Україні і за кордоном в провідних університетах, а також цінність дипломів.
Це в Україні може дурень з оцінками 5 піти в приватний університет навчатися і мати папірець нікому непотрібного економіста чи юриста.
а в Словаччині або у Польщі у вишах, створених спецом під українську молодь, мега-високий рівень викладання?
Идеальная оптимистка• 27 мая в 20:19
Ответ дляМіс Всесвіт
Знову ви?! Та що хоче повернути всіх
а вас це так тригерить?
Акукарача• 27 мая в 20:29
Ответ дляУгги_в_горошек
Мені здається, що краще український репетитор, я пару уроків посиділа з сином, то один урок вартує 10 уроків з німецькомовним викладачем.
На привозе• 27 мая в 20:40
Ответ дляТанго утрьох
Все важливе, а не всі біжуть і я біжу.
Звідки біжиш, з ким біжиш, куди біжиш - все має значення.
Нещодавно одна мама писала, як син 18 років повернувся в Україну з Німеччини.
От і сенс тоді вивозити, якщо людина там не може зайняти ту ланку якої варта і тікає потім назад?
Можна було б і виїхати, і дитині спланувати життя так, щоб атестат був, якщо знову таки, все аналізувати.
Аналізувати можна
Війна може намішати плани
Не танцую- но пою• 27 мая в 20:53
Ответ дляМяо мой мяо
нє, центральний регіон
Я не знаю, що вам сказати. Я з Умані, сину 16, улітку маю вивозити, далеко. Нервую. Якщо не піде, дозволю повернутися. Але що чекає на нього тут?...... У кого немає сина-підлітка, не зрозуміє. Важко це все, дуже ((((
Вічний двигун• 27 мая в 20:54
Аналогічно, автор. Аналогічно
На привозе• 27 мая в 20:56
Ответ дляБрюльтик
Де Польща, а де європейська освіта?
Ягелонку не помітили ? Варшавський медичний чи гданський політех теж ?
Танго утрьох• 27 мая в 21:01
Ответ дляНа привозе
Аналізувати можна
Війна може намішати плани
Війна вже 3 роки, але у одних дітей перспективи є, а у інших ні.
Восновному це залежить від дій батьків.
Навіть якщо пішов не в ту сторону, то можна змінити план. Я наприклад виїздила і повернулась, восновному із-за старшої дитини 9-класниці.
Танго утрьох• 27 мая в 21:03
Ответ дляНе танцую- но пою
Все буде добре
На привозе• 27 мая в 21:04
Ответ дляТанго утрьох
Восновному це залежить від дій батьків.
У кожного своя історія
Багато хто шкодує що втрачено 3 роки в Україні і діти « навчаються « по бомбосховищах
Танго утрьох• 27 мая в 21:20
Ответ дляSo_so
Вопрос описанный автором очень актуален, именно в последние года школы везти ребёнка оканчивать её в чужую страну - это еще та подстава.
Булку Дай• 27 мая в 21:25
Ответ дляЧудовий каламбур
Так це і написано для тих, хто в низькому старті на виїзд через останні обстріли
Саме для них оці теми про ’прос...ли три роки в іноземній школі, і як класно в українській школі’.
Це 100% замовна тема :) Занадто багато дітей вивезли, тим більше хлопців.
Порівнювати життя дитини у Києві і за кордоном не має сенсу. Скажу вам так, для мого підлітка саме страшне покарання,яке може бути в житті - повернутися до Києва. Вона готова на будь що, аби не Київ. При тому що я сама налаштована більш спокійно. Але їй є що втрачати і вона це розуміє. Оце і є відповідь на питання яка школа і спосіб життя виграє у дітей.
Булку Дай• 27 мая в 21:27
Ответ дляМяо мой мяо
у меня в базе киевская область входила в регион Центрально-Северный
Скажіть куратору, хай методичну відкоригують чи мапу видадуть, а то ви палитеся на першій же сторінці.
Міс Всесвіт• 27 мая в 21:29
Ответ дляИдеальная оптимистка
а вас це так тригерить?
Ну, ви як смарагдовий, який бігав по країнам і просив не залишати, не інтегрувати людей, не платити їм пособій. Хочете рабів в стойло повернути, а зась буде.
Незнакомлюся• 27 мая в 21:36
Ответ дляПироженкА
У Львові не москворотять
Одна уже допи&₽ел@сь
Анонимарик• 27 мая в 21:41
а что же вы так (

мой после условного 11го пошел в техникум (т.е. по сути опять в 10й) чтобы минимизировать возможность стрессов/травм/ненависти, но и его ’однокласников’ в ’классе’ практически не осталось.
Брюльтик• 27 мая в 21:56
Ответ дляНа привозе
Ой, ну припиніть. Конкурс в Ягелонський - як на президента світу, на своїх не вистачає. А по факту, ті ж яйця, що й кну, тільки в профіль. Це не та освіта, задля якої треба вчити мову, емігрувати і усе інше. Ніхто з тих, хто може собі дозволити Цюріх чи Відень, в Гданськ не поїде, і всі це розуміють.
пані Солоха• 27 мая в 22:18
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вы неправы. Аусбильдунг и в банке делают, и как программисты.