Слоник-тоник• 27 мая в 16:18
Підліток з Харківщини згвалтував та вбив малолітню дитину
Підліток 13 років з Харківщини згвалтував та вбив 6 річну дитину. В США за такий злочин в´язниця для малолітніх, у нас - безкарне оприлюднення та й все. Спокійно наразі цей маніак мешкає в Харкові, куди й переїхав після вбивсива зі своєю родиною.
Дівчата, не відпускайте дітей самих на вулицю хоча б до 10-11років...
Дайте згадаю• 27 мая в 16:35
Ответ дляАлина-1240
А чего возмущаетесь? Тут же все за инклюзию, права дебилов кричат))))
А чего вас так веселит эта тема?
ЗновЗдоров• 27 мая в 16:35
Ответ дляСлоник-тоник
Хлопчик до вбивства дитини постійно вбивав котів, собак та інших тварин. Сусіди викликали поліцію, але нічого не могли зробити, бо це ж ДИТИНА....
Сусіди викликали?
Я додивилася до 16 хв і все.
Чому батьки дівчинки дозволяли їй дружити з ним?
Я додивилася до 16 хв і все.
Алина-1240• 27 мая в 16:36
Ответ дляЧумачечая Весна
Вы садистка раз призываете бить детей.
А что делать с организмом, у которого думать нечем? Они как раз только физическую силу и страх понимают
Ответ дляЛеньГуглить_правда
в чем тут виктимблейминг? вам бы словарь поизучать
>було зґвалтування дитини
> «а ви бачили що діти в інтернеті викладають? Майже дитяче порно бла бла бла»
Слово віктімблеймінг — це калька англійського виразу “victim blaming”, яке означає «звинувачення жертви».
Що зараз скажете?) Знову шестирічні діти винні у тому, що їх ґвалтують, а не збоченці?)
Сиренькая• 27 мая в 16:36
Ответ дляСлоник-тоник
Ні, в США судять за вбивства раніше 14 років, а маніяк цей наразі в Харкові мешкає
Помню эту историю, жесть полная, тогда я была уверена, что наказание для маньяка и его родителей все-таки будет. В конце видео ж говорят, что его местонахождение сейчас неизвестно, откуда вы взяли про Харьков?
Алина-1240• 27 мая в 16:37
Ответ дляДайте згадаю
А чего вас так веселит эта тема?
Меня веселит двуличие людей) то они за права придурков воюют, всяких маргиналов
.а тут вдруг возмущаются на их деяния)))
ЛеньГуглить_правда• 27 мая в 16:37
Ответ дляYarosh10
>було зґвалтування дитини
ребенок изнасиловал и убил ребенка. тут пишут про интернет относительно убийцы, а не жертвы. впрочем, каждый видит то, что хочет видеть...
Слоник-тоник
• 27 мая в 16:38
Ответ дляСиренькая
Наразі закінчилися ВСІ суди та родина вбивці переїхала до Харкова, ніякого покарання вбивця НЕ отримав, йому зараз 17 років
Дайте згадаю• 27 мая в 16:38
Ответ дляАлина-1240
Вас странные вещи веселят.
Кумедна• 27 мая в 16:38
Ответ дляРозовые одуванчики
А вы видели что выкладывают дети маленькие в интернет? Куча видео считай в свободном доступе, детская порнография. При чем дети сами выкладывают.
Надо ещё смотреть что дети в интернете делают.
Зґвалтована і вбита дитина теж щось провокативне викладала?
Кумедна• 27 мая в 16:38
Ответ дляСлоник-тоник
А батькам щось було?
Сиренькая• 27 мая в 16:39
Ответ дляСлоник-тоник
Но в видео ж ведущая говорит, что в 2025 год ему должно быть 17 лет и его местонахождение и чем он занимается на данный момент неизвестны (35:35 время в видео). Про Харьков у вас из какого-то другого источника информация?
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Дуже дивно, що про інтернет відносно убивці- ви це побачили в першому коментарі. Адже «маленькие дети» і 13 років- це якби трохи різне, 13- це вже підлітки, деякі хлопчики уже статеве життя починають у такому віці за статистикою
Слоник-тоник
• 27 мая в 16:41
Ответ дляПерекус беру завжди
Где б его фото посмотреть на всякий случай?
Богдан Федь, а фото усюди замулені, бо він дитина....
Слоник-тоник
• 27 мая в 16:43
Ответ дляЗновЗдоров
Сусіди викликали?
Я додивилася до 16 хв і все.
Це сусід був, вони не дружили, але спілкувалися, заманив дівчинку обманом. Питання чому 6 річних відпускають самих до вулиці?
ЛеньГуглить_правда• 27 мая в 16:44
Ответ дляYarosh10
повторюсь, каждый видит то, что хочет видеть
Слоник-тоник
• 27 мая в 16:44
Ответ дляКумедна
А батькам щось було?
нічого не було, таке наше законодавство, на жаль...
ЗновЗдоров• 27 мая в 16:48
Ответ дляСлоник-тоник
Спілкувалися?
Ви серйозно?
Вона каталася на вєліку, яблука з ним в садку рвала і обручем на дворі гралася.
Тому там питання і до батьків дівчинки, вони що, не вбачали в цьому ніякого ризику?
Ви серйозно?
Слоник-тоник
• 27 мая в 16:50
Дівчата, я наразі бачу дуже багато діток 5-9 років, які самі вештаються вулицями(передмістя Києва)...Незрозуміло ЯК та чому їх самих відпускають гуляти..бо це може мати вкрай трагичні наслідки. Така моя думка...
Тишком_нишком• 27 мая в 17:18
От сучониш. Я думала за особливо жорстокі злочини вік відповідальності знижується.
Слоник-тоник
• 27 мая в 18:05
Ответ дляТишком_нишком
В нашій країні ні, на жаль. В цивілізованих- так.
Алина-1240• 27 мая в 22:08
Ответ дляSeehund
Да ну, Чикатило даже учителем работал.
Чикатило вам создает впечатление нормального?
Алина-1240• 27 мая в 22:09
Ответ дляSeehund
Интеллект у него вполне в норме. Психика нет.
Он тоже не впорядке.увы. посмотрите с ним интервью есть, то глубоко ментально нездоровый человек
Кили и Манджаро• 28 мая в 13:34
Ответ дляYarosh10
Перший комент і одразу віктімблеймінг, як очікувано
Просто я видела в открытом доступе как дети сами снимают такие видео .
Кили и Манджаро• 28 мая в 13:49
Ответ дляКумедна
А вы думаете таких нет? Особенно сейчас когда в 12 начинают непонятно что делать.
Я свой класс помню. Когда в 13-14 уже половую жизнь начинали.
А время идёт, у меня не было телефона, когда сейчас уже телефоны у детей 3-4 лет. Что мешает снять и выложить? Они не осознают.
Кумедна• 28 мая в 13:57
Ответ дляКили и Манджаро
Мене цікавить конкретна дитина. Ця конкретна дівчинка викладала якісь непристойні свої зображення в інтернеті, чи це Ваші видумки?
Кили и Манджаро• 28 мая в 15:59
Ответ дляYarosh10
Так це діти, вони можуть не розуміти, що вони роблять..Це не дає права їх ґвалтувати.
Надо родителям приглядывать. Мой первый комментарий к этому написан. Ещё и детям объяснять последствия...