ЯблокоРаздора• 27 мая 2025
Ви вірите в карму?
Мама весь час приказує,що всі біди в сім´ї-це карма. Дядько повісився, а його батьки це приховали і похоронили його нормально з відспівуванням.
Запасная спина• 27 мая 2025
Вы буддисты или индуисты? Маман ваша просто нашла ’крайних’ в своих бедах и ни карма, ни повесившийся дядька там непричем.
Капуста Маша• 27 мая 2025
Я це називаю інакше, гріхи роду. Так вірю що вони є і доводиться платити. Відспівування вашого дядька ні до чого. А суїцид завжди був гріхом.
Конотопська відьма• 27 мая 2025
Автор, карма это - причинно-следственная связь. Всё в мире взаимосвязано, имеет и причину, и следствие. Даже если никто не будет в это верить, эта связь никуда не исчезнет.
Конотопська відьма• 27 мая 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І в реінкарнацію?
Вот, кстати, в реинкарнацию я верю.
ЯблокоРаздора
• 27 мая 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Где вы и где карма за дядьку?
Оба его брата рано умерли. Одна племянница пропала давно, одна погибла молодой. Теперь её сын пропал на войне
Джага Джага• 27 мая 2025
Це не так працює.Просто якщо ти гімно від природи, постійно сваришся з людьми, постійно в тебе скандали, ненависть, весь час обсираєш людей, постійно робиш комусь зло, проклинаєш.То звісно ти будеш збирати собі на голову негативу цілий вагон і в тебе все буде сипатись з рук і нічого виходити не буде, будеш хворіти та весь час мати інші проблеми.Ось це дійсно так працює.А якщо ти така людина, яка більше в житті шукає позитиву ніж негативу то і будеш в більшості себе по життю почувати краще і людей будеш притягувати кращих.
ДеньгиНеСдаю• 27 мая 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Может просто так сложилось?
У моей бабушки были соседи, 12 детей, из них только 2 благополучными стали, остальные просто растворились
Капуста Маша• 27 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
В житті частіше навпаки. Страждають добрі, не конфліктні, ті хто не вміє себе відстояти, не вміє відмовляти. Ними користуються. Жертви притягують тиранів.Добрі страждають від засранців. І помирають чомусь найкращі першими. Талановиті йдуть молодими.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Я вам не кажу бути добрим таким що б в тебе всяка мерзота сиділа на шиї і ноги спускала.Я пишу вам про те,що у вашому пошуку позитиву по житті ви маєте проявити розсудливість.Я не про те що б бути дуже добрим дурником.Люди просто не вміють бути добрими, так як потрібно правильно це робити бо не вистачає знань.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Бути добрим не означає робити все що у вас будуть просити.
Капуста Маша• 27 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Як тільки ви добрий і чуйний, маєте емпатію, то мерзота знаходиться на вас автоматично. На тихих і спокійних їздять. Злодії завжди при владі і грошах. Є навіть вислів, що історію будують покидьки і це справді так.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Для чого вам ці злодійські гроші?Як би вони були б вам потрібні то ви б були злодієм.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Я не кажу вам робити добро а кажу вам спробувати хоча б не робити зла.
Капуста Маша• 27 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Мені потрібні гроші на лікування. Мільйонам вони потрібні на нормальне життя, якого вони не мають зараз. Не зважаючи на їх доброту. Я вчора вже вкотре слухала історію військовополоненого. Це титан, самурай яких мало. Муки які випали на його долю жахливі. Дуже гарна, спокійна людина.
Капуста Маша• 27 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Я його не роблю, мені це не допомагає
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Я його не роблю, мені це не допомагає
А робити зло,вам допоможе?Ви будете краще себе почувати?Якщо будете шукати зла?
ЯблокоРаздора
• 27 мая 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Я не вірю . Знаю поганих людей,які живуть гарно. То де та карма?
Та ми всі знаємо багато таких людей.
Але мама чомусь переконана в іншому
Капуста Маша• 27 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Чого раптом? Я не згодна з вашою тезою що роби добро, до тебе добро потягнеться. Це так не працює. Його робити звісно потрібно, коли відчуваєш потребу...не відчуваєш не роби, живи спокійно в гармонії із собою. Це головне.
Капуста Маша• 27 мая 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Так, це буває.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Я не казав що ти маєш робити всім добро,і до тебе повернеться добро (це так не працює.Я просив тебе постаратися менше робити зла в житті,менше сваритися з людьми і не шукати всякого негативу а шукати в житті позитиву.Якщо ти будеш наповнена цим то тобі буде легше жити.Я не казав що через це ти станеш дуже багатою але я думаю що через це в тебе має бути більша гармонія в житті.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Сам по собі знаєш що коли багато сваришся з людьми то потім все йде шкереберть.Або комусь робиш якесь зло.А те що ви розповідаєте що бандіти крадуть і в них все добре то ви нічого не знаєте про те що відбувається в їхніх родинах в їхніх серцях та головах і яке там добро в тих грошах.Вам здається що в них все дуже добре.Але ви нічого про це не знаєте.
Капуста Маша• 27 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Іноді окрім сварок є інші методи впливу на несправедливість. Що ви робити з тими хто робить вам нерви? Вдарить вам авто, дасть по морді п´яний, викине вас з роботи, посадить свого кума на твою посаду? Життя несправедливе і ти або борешся, або залишаєшся пасивним. Я не пасивна, з недавніх пір не добра. Але я не зла, взаємна.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
При чому тут постояти за себе або відстояти щось своє до того,що б всім хто тебе не попросить все робити?Не путайте добро з нерозсудливістю.Що б більш - менш правильно жити,потрібно все життя вчитися читати класичну літературу,розумних письменників,науковців,весь час пахати і всерівно до кінця життя не будеш всього знати.Весь век живи,весь век учись,дураком помрешь)
- Ще раз кажу,що добро та пошук позитиву,це не означає робити для всіх все що вони просять.Ви маєте в своєму добрі навчитися казати ні,якщо це потрібно.І ще багато чого.Потрібно всьому навчатися.
- Хтось дуже постарався исказить слово добро і зробити з добрих людей ,не розумних або не розсудливих то що.
Капуста Маша• 27 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
З останнім реченням згодна. З тим що вік навчайся...Але я за альтернативне ставлення, ввічливе. Між людьми цього достатньо. В нашому менталітеті є бажання ´завдавати´ добро. Це взагалі інша категорія людей. Які роблять добро коли їх не просять і вимагають віддачі. Очікують на особливе ставлення. Калічать близьких тим добром.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Я вам все це пишу і в той же самий час,я погоджуюся з вами в тому,що ви пишете.В часності про людей які тут живуть про цей менталітет,і я все знаю і розумію. і що далеко не завжди або навіть мало коли з ними зможеш шукати того добра і позитиву але я кажу про свій внутрішній стан на який себе потрібно налаштовувати та до чого прагнути.Я знаю як тут не просто це робити.Кожного дня з ними стикаюся.
- Єдиний вихід,багато навчатися,здобувати розум.І потрібного часу ти прийдеш на якийсь результат.Це важкий труд ,на який мало хто погодиться і дійсно це свого роду боротьба.Потрібно пахати над собою.