Ласковая_львица• 28 мая в 09:13

Вы заметили какой дорогой относительно остального стала еда?

Раньше поесть купить было не дорого, а одеться- затратно.
Сейчас наоборот - футболки в синсее по 180 грн, шорты 260. На 1000 на лето одеться можно.
В то же время еды купить на 1000 - смотреть не на что.
Почему так произошло?
Ведь развитие промышленности удешевляет производство не только пром группы товаров, но и продуктов питания
Фоточки нема• 28 мая в 20:41
Ответ дляЯ Вас не боюся
Часто читаю про ’заправити оливковим’. Навіщо? Ну добре у греків більш нічного немає, у нас же вибір величезний, навіщо ви в салати лиєте цю гидоту? На оливковому виправдано смажити, це так, один з найкращих варіантів, власне майже безальтернативний, але сире... Бррр... Ще й з такою гордістю, наче це прямо щось дуже класне.
Згодна з Вами. Мені салати з соняшниковою смаженою, ароматною - найсмачніші. Мені тато періодично купує і передає.
Дідова баба• 28 мая в 20:43
Ответ дляЯ Вас не боюся
А чому гидоту? Вам оливкове не смакує? І смажити ж треба на рафінованому, а не екстра виржн.
Дідова баба• 28 мая в 20:44
Ответ дляПульт от линолеума
С обрезок получается куча вкусных блюд
С каких именно обрезок и по какой они цене?
Дідова баба• 28 мая в 20:48
Ответ дляЯсноВидящая
Так мінімалка - це, суто, аби з голоду не вмерти. Середня: 21 473 грн.
Бюджет продуктів на 2-3 дні на 1000 грн я накидала (подивіться десь там, після мого повідомлення, яке ви процитували).
І це на родину. Тобто, логічно, що мінімалку і, навіть, середню зп, в родині мають заробляти обоє дорослих.
А ’цирк на дроті’, це якщо один в родині працює на мінімалку, а інший: ’не для роботи мене мама, ягідку, ростила’ чи обурюватися, що на тисячу майже ніяких продуктів не куплено, тоді як в чеку кіло полуниці несезонної.
В кого та середня, у всіх кого знаю, менша, взяли одного чиновника чи депутата з зарплатнею 200 тисяч і 20 людей з зарплатнею 10 тисяч, от і вийде середня.
Вся в кредитах• 28 мая в 20:53
Ответ дляВсе будет, но потом
Обрізки- це шматки мяса.
Чи сала.
Негарне.
Неправильної форми. Як то слово підібрати?
Нема естетичного вигляду.якось так
Це ви вигадали про ці обрізки,а є ще всякі залишки на кістках,шиї і тд
Дідова баба• 28 мая в 20:53
Ответ дляЯсноВидящая
М´ясо таке називається ’для гуляшу’. Там купа жил і хрящу.
З такого виходять шикарні бульйони чи соуси. А після соусу, м´ясо можна розібрати і зробити фарш. З тим фаршем можна зробити: вареники, пиріжки, млинці з начинкою чи картопляники.
М´ясо на гуляш коштує майже стільки ж, скільки й м´якоть, грн на 20 менше.М´якоть 200, а гуляш 180. Багато не наекономиш.
Все будет, но потом• 28 мая в 20:55
Ответ дляВся в кредитах
Але ж то мясо.
Не кістки.
В котлети, борщ, суп, голубці- супер
Фоточки нема• 28 мая в 20:57
Ответ дляДідова баба
Рафіноване не можна ніяке вживати.
Дідова баба• 28 мая в 21:00
Ответ дляФоточки нема
Рафіноване не можна ніяке вживати.
А на нерафінованому неможна смажити.
Плекаю думи• 28 мая в 21:03
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви знаєте, обираючи між яником і сучасним варіантом (ніколи не думала що таке напишу) але краще вже Яник
також ніколи б не подумав... тоді хоч простим хоч якось жилося..
Свекруховна• 28 мая в 21:05
Ответ дляЯсноВидящая
Не завжди. Я таке м´ясо говядину купляла на ярмарку, на 1 кг було 3 шматки.
Фоточки нема• 28 мая в 21:10
Ответ дляДідова баба
А на нерафінованому неможна смажити.
На оливковій можна, дивіться температуру горіння. Але я люблю смажити на кокосовій, маслі гхі, на смальці, дещо на оливковій.
Все будет, но потом• 28 мая в 21:10
Я щекупую кишки, кров.
То копійки.
І сама готую кровянку.
Я її просто обожнюю
Свекруховна• 28 мая в 21:14
Ответ дляЛасковая_львица
Ну не знаю... у меня так в городе)
Я як в передмісті Києва жила теж спочатку так було. А потім понаєхалі, всі поля позастроювали висотками і відкриваєш ворота, а в тебе затор під забором стоїть. Дитину в школу пішки вести 15 хв, а машиною 40 в нас ще й озеро через дорогу було, в вихідні треш творився. А в селі тиша і краса
Свекруховна• 28 мая в 21:18
Ответ дляВсе будет, но потом
Я щекупую кишки, кров.
То копійки.
І сама готую кровянку.
Я її просто обожнюю
Я готувала ліверну, також смачно і не дорого
ЯсноВидящая• 28 мая в 21:18
Ответ дляДідова баба
Я знаю багато людей, в кого, навіть, вище середньої. Мій заступник - майже вдвічі більша за середню. Фахівці в моєму відділі - майже 30 тис.
Так, більша частина співробітників мешкає в Києві. Але, по перше, в Києві і витрати більші, а, по друге, в мене всі працюють дистанційно. Тобто, фахівці є і з інших міст.
Я до того, що не варто судити по своєму оточенні. Багато в кого зарплати середні чи вище середніх.
Ну і, знов таки: двоє працюють за 10 тис - це 20 тис на родину. В будь-якому випадку, коштів має вистачити не тільки на 5 днів годувати родину.
І ще от що цікаво... Років 7-8 тому, я читала теми, де порадниці писали, що за десятку в місяць працювати - ганебно. Пам´ятаю бо я тоді, як раз, трохи більше десятки тієї отримувала. Я, дійсно, не встигаю за реальністю форуму )))
Все будет, но потом• 28 мая в 21:18
Ответ дляСвекруховна
От і я про те.
Теж ліверку обожнюю
Фоточки нема• 28 мая в 21:23
Ответ дляСвекруховна
Крюківщина?
Свекруховна• 28 мая в 21:32
Ответ дляФоточки нема
Крюківщина?
Фоточки нема• 28 мая в 21:35
Ответ дляСвекруховна
Там взагалі жах, а Гатне як спаскудили ((((, людям у двори зі своїх поверхів дивляться, а вулички такі, що дві автівки не роз´їдуться.
Принцепесочка• 28 мая в 21:47
Ответ дляКапитошечка
Только в нашей стране клубника в сезон - это для богатых. И другие летние фрукты типа абрикосов, черешни, вишни. Чтобы как раньше есть сколько захочется.
Тогда уж лучше было при Советском Союзе или при Януковиче. За что боролись в итоге, не ясно.
Чтобы ограничиваться во всем. Это помимо войны.
Ще НЕ сезон а перша ягода для нашої країни. Клґожен рік одне і те саме порівнюють Іспанію і Україну, в Іспанії інша кліматична зона
Принцепесочка• 28 мая в 21:50
Ответ дляФоточки нема
Чим далі, тим краще зараз.
Ага, лиш до ворожих сусідів менше ніж 50 км ... А так мене все влаштовувало би
Я Вас не боюся• 28 мая в 21:52
Ответ дляДідова баба
Ну смак у нього специфічний дуже, є справді значно кращі варіанти для заправки салатів. Не зійшовся світ клином на соняшниковій та оливковій оліях. А основна цінність оливкової олії якраз дуже висока ’канцерогенна’ температура, якої впринципі складно досягнути на побутовій сковорідці. Масових аналогів їй в цьому плані дійсно немає. А вся інша цінність досить умовна, так як абсолютній більшості людей вона не смакує, бо смакувати там нічому. До неї треба ще купу приправ, щоб щось путнє вийшло з тієї заправки.
Я Вас не боюся• 28 мая в 22:04
Ответ дляПульт от линолеума
У нас одни из лучших в мире черноземов.Мы не в Африке на песках и не на Лдьинах.У нас прекрасный климат.Родит все.Земли валом.
Добрива завозні, податки ненормальні, про вартість електрики/дизелю нагадувати (і ні, підприємства давно платять не по 2,64) і т.д. Земля пів біди, само не родить, і з лану до столу довга дорога. Це так, що перше згадалось. Земля у них... В тайзі теж земля, її скрізь повно тієї землі.
Бесбардак• 28 мая в 22:22
Ответ дляДідова баба
Вона ж без смаку
Фоточки нема• 28 мая в 22:35
Ответ дляПринцепесочка
Ну і від сусідів чим далі треба теж ((((
Вся в кредитах• 28 мая в 22:55
Ответ дляВсе будет, но потом
Але ж то мясо.
Не кістки.
В котлети, борщ, суп, голубці- супер
Хто не може купити звичайне мясо,то так,супер)
Закусенец• 29 мая в 12:45
Ответ дляВсюди влазю
На що я маю право фукати, ніяким чином вас не обходить.
та на здоровье. просто есть адекватное а есть не адекватное. вот у вас из второго что-то.
Всюди влазю• 29 мая в 12:46
Ответ дляЗакусенец
Як і в вас
Закусенец• 29 мая в 12:48
Ответ дляВсюди влазю
Як і в вас
абсолютно нет.у меня хватает ума не указывать что людям есть и во что одеваться. особенно, если у них нет на это средств и они сводят концы с концами. а вот у вас с восприятием проблемки.