когдадеЦкие• 28 мая в 14:59
Дівчата, яких ви дивитеся провидців, що у кого збувається?
Часто трапляються в тік ток "передбачувальники", всі пишуть багато про всі міста і загалом по країні. Але так, щоб все написане чи сказане поетапно збувалося, такого ще ні в кого не було.
Ви когось дивитеся?
Герцогиня• 28 мая в 15:28
Ответ дляШвидка Настя
Берлінська Фаня Бойова відьма - все абсолютна брехня
то полные шизофреники
Герцогиня• 28 мая в 15:30
Ответ длямладокошкина
Вона казала, що травень місяць буже дуже важкий по обстрілах, але дуже гарний для можливості домовитися. Але, ми мабуть, провтикали( Казала, що згодом, війна матиме інший формат, що ми не відразу зрозуміємо що відбувається. Спочатку стануть менші обстріли, потім війна перейде в режим колишнього АТО (в смислі бойових дій не по свій території). Але, вона каже, не буде масштабного нового запохлення територій
не будет захвата территорий? Конечно, не хочется такое проверять, но посмотрим
Ответ длямладокошкина
Я вже 4 роки дивлюся таролога одного. Але рекомендувати не можу, бо група закрита в неї. Збувається все. І по обстрілах, і по прогнозах. Із свіжого- підтвердився прогноз, що ми залишимся сам на сам з ворогом, що в принципі і відбувається зараз. І те, що будемо розраховувати тільки на себе, робити самі свій захист. Прогноз щодо цього був ще три місяці тому. Нажаль по обстрілах вона також дивиться вірно(( Дає прогноз на тиждень, і майже все відбувається. Червень буде важкий місяць. Кінця війни вона не бачить. Десь в 26...роках
підкажіть, а що ваш таролог говорить про те, скільки території України буде захоплено?
Герцогиня• 28 мая в 15:32
Ответ дляІнно4каа
незнаю хто така Фаня і Бойова ідьма,але Берлінська-точно мрак
а фаня так то вообще зашквар
Герцогиня• 28 мая в 15:33
Ответ длямладокошкина
Закрила, тому що русня лізла. І тому, що вона не заради комерції це робить. І не для хайпу. Цим вона мені і подобається.
это не Катя случайно?
Трусиковед• 28 мая в 15:34
Ответ дляКрихітка на всі
Классный таролог Хай Таро Людмила. 90% сбывается. Она на Ютубе. Корги таро тоже норм, но она мне как человек не нравится, неприятно ее смотреть, зазвездилась малеха.
Зазвездилась как раз потому, что куча глупого народу ей приносят бабло. Она за лохов их и держит.
А то, что 90% сбывается, так что ж она будет говорить, что 90% не сбывается? Конечно по ее словам всё сбывается. 🤣🤣
младокошкина• 28 мая в 15:35
Ответ дляir.zhuck
Каже шо начебто серйозного вагомого захоплення у них цього наступу не вийде. Нових областей не буде захоплено. Що вони хочуть, мають наміри, але того, що бажають не реалізують. Хотілося б вірити. Але більшого писати не буду- тут самі рука/лице ставлять. Сенс писати?
ЕлькиПальки• 28 мая в 15:37
Ответ длямладокошкина
Пишите,не обращайте внимания.
Ответ длямладокошкина
в особисті можете тоді мені написати. я не з тих, хто в такій темі буду ставити рука-лице, особливо після останніх трьох ночей...
младокошкина• 28 мая в 15:39
Ответ дляЕлькиПальки
Пишите,не обращайте внимания.
Ні. Не хочу. І навіть жалію, що почала.
Трусиковед• 28 мая в 15:42
Ответ длямладокошкина
Так она говорит логичные вещи, которые вам любой мало мальски разумный человек скажет.
Поэтому и ставят рука лицо, что вы верите тарологам, которые вам говорят совершенно логичные вещи, выдавая их за увиденное на картах.
Чемна панночка• 28 мая в 15:56
Берлинская говорила, что будут жертвы, когда люди понесут святить веточки зелёные и правда были жертвы в тот день в Суммах.
Не против• 28 мая в 16:04
Ответ дляЗараз на дієті
Вам не понравятся эти предсказания, хотя они и сбываются.
Ну ,давайте....
Послухаємо
Не против• 28 мая в 16:09
Ответ дляІнно4каа
Берлінська то взагалі дно🤮🤮🤮,але ж її хтось слухає,а головне ще й вірить у її абсурд
Туфли в чешуе• 28 мая в 16:26
Ответ дляНе против
и миллионерша, где то читала про ее заработки ютуба
Продаю витрішки• 28 мая в 16:31
Ответ дляТрусиковед
Никаких людей с дарами ясновидения, яснослышания не существует!
Я знала такую женщину, лично убедилась. Она сказала, что выйду замуж за парня, с которым я тогда встречалась. Но тогда мне было 15 лет и замужество было явно не в приоритете. Однако так и вышло, через 2 года мы поженились.)))
младокошкина• 28 мая в 16:32
Ответ дляТрусиковед
Ок. Будемо рахувати що я нерозумна людина і мені треба пояснювальну бригаду. Але, якщо ця людина допомагає мені не зійти з розуму, то що в цьому поганого?
Трусиковед• 28 мая в 16:43
Ответ дляПродаю витрішки
Вы такая наивная ))
Трусиковед• 28 мая в 16:47
Ответ длямладокошкина
Элементарное мышление, аналитический склад ума имало мальская логика, даст вам не сойти с ума.
Но покуда есть на свете дураки, тарологи не умрут с голоду это точно. ))
младокошкина• 28 мая в 17:04
Ответ дляТрусиковед
ок. головне шо ви розумна
Трусиковед• 28 мая в 17:07
Ответ длямладокошкина
ок. головне шо ви розумна
Ни в коем разе.
Но свои деньги аферистам не отдаю, да.