Шалена красуня• 28 мая в 15:37
Порадьте курси маркетингу
Дівчата, порадьте хороші курси інтернет-маркетингу. Маю класичну освіту по маркетингу, але була тривала перерва, 10 років. Зараз розлучаюся, потрібно ставати на ноги самостійно.
Гугл пропонує багато курсів, але між ними багато інфоциганів. Не можу собі дозволити викинути гроші на вітер. Наперед дякую
Шалена красуня
• 28 мая в 16:07
Ответ дляAmity
Projector як на мене найсильніші з точки зору лекторів і практичних завдань. Плюс в них хороший нетворкінг на подальше працевлаштування
Дякую