Краля-Галя• 28 мая в 15:52

Интервальное голодание и волосы

Девочки, кто на иртерапльном голодании?
Как ваши волосы, не выпадают?
Хочу сесть на ИГ, но очень боюсь за волосы.
Первая неделя, пробую только.
Xвостокрутелка• 28 мая в 15:53
Волосся теж стане інтервальним
Кондуктор маршрутки• 28 мая в 15:54
угробила собі шлунок. не всім підходить
Та_все_ок_будет• 28 мая в 15:59
Навіщо знущатися над собою, баланс БЖВ та дефіцит калорій і буде вам щастя, а на цих всих дієтах та голодуваннях ви потім назад ще більше наберете, ще й здоров´я угробите.
Не зацілована• 28 мая в 15:59
Витамины пейте и будет всё ок
Цвіпканя• 28 мая в 16:00
волоссю буде хана і шлунку теж.
вже бачу по подрузі.
Чере 1 рік кинула, напівлиса вже з гострим гастритом і стала жирна як копиця. набрала у 2 р більше ніж була.
автор Краля-Галя • 28 мая в 16:04
Ответ дляЦвіпканя
волоссю буде хана і шлунку теж.
вже бачу по подрузі.
Ну набрали ви тому, що ви обжора просто. Треба вміти себе контролювати.
автор Краля-Галя • 28 мая в 16:05
Ответ дляНе зацілована
Витамины пейте и будет всё ок
Я от думаю какие ?
автор Краля-Галя • 28 мая в 16:05
Ответ дляТа_все_ок_будет
Яке назад? Це спосіб життя уже має бути
Цвіпканя• 28 мая в 16:06
Ответ дляКраля-Галя
відкриваємо зенькі і читаємо,що це не я))))а подруга. ні,вона не їсть ні солодкого,ні печива,все дуже правильно. просто стала їсти як звичайно. вона живе сама,особливо не виготовляє,не об*їдається. просто перехід до звичайного харчування спричинив все це. Але головне,що волосся стало у 2 р менше .ну і має тепер гастрит з підв.кислотністю. тепер все парене варене,нічого гострого і сирого. не життя а малина,блін.
Цвіпканя• 28 мая в 16:10
Ответ дляКраля-Галя
я колись намагалась сісти років 4 тому. шлунок став дуже погано себе вести. і я не ризикнула.
я давно скинула 7 кг і не набираю. Все просто)))) вуглеводів мінімум і окремо від білків,я їх не змішую.. Основне харчування овочі, білки. Увечері замість вечері велика чашка кефіру з 2-3 ст л висівок.
На обід я їм м8ясо/рибу і салати,а не гречку. Якщо гречка,то з овочами і без м*яса. Ну і не гору. тістечко можу раз на тиждень дозволити собі,як хочу. мініс 7 кг ще в 2021 році. і ніяке інтервальне мені не треба.
Marmu• 28 мая в 17:28
Так, автор, зміна дієта дуже впливає на волосся. У мене подруга важить 100 кг, як сідає на дієту (там така дієта, що все одно більше, ніж як, але без тонни солодкого), одразу волосся сипеться. Я перейшла на кето - те саме. ще щоб ви знали, це відбувається через кілька місяців, був такий неприємний сюрприз.
Да_Я_ТакаЯ_• 28 мая в 18:22
Автор, эта диета очень вредная, я лично пострадала. Угробила себе желчный, ИГ вызывает застой желчи и образование камней в желчном пузыре. Как итог вес сбросила да, но пришлось ложиться на операцию удалять желчный пузырь так как боли были невыносимые.
Скользкая• 28 мая в 18:36
Інтервальне голодування може призвести до втрати волосся в певних випадках, якщо воно поєднується з дефіцитом поживних речовин, різким зниженням калорій або сильним стресом для організму. Сам по собі час прийому їжі не має ніякого впливу на волосся
Та_все_ок_будет• 28 мая в 19:16
Ответ дляКраля-Галя
Яке назад? Це спосіб життя уже має бути
Знущатися над собою це спосіб життя, жах, мені вас шкода
Я_канеша_извиняюсь• 29 мая в 10:50
Вже багато років на інтервальному. Волосся нікуди не поділося, зі шлунком і всім іншим теж все добре.
автор Краля-Галя • 29 мая в 20:01
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дякую за відповідь.
Я тільки як два тижня на інтервальному, і бачу що мені це підходить, голод пропав, і навіть 24 години можу бути спокійна без їди. Але зранку обов´язково зїдаю ложку вершкового масла аби була енергія.
Мені якби худнути багато не треба, я більше для здоров´я хочу.