Алина-eb61• 28 мая в 20:58
ЕС планирует продлить временную защиту для украинских беженцев до марта 2027 год
а потом еще
Результат:
вже голосів:
38 (50.67%)
уже там
37 (49.33%)
не там
Valentina shop2020• 28 мая в 21:19
Ответ дляSofia2008
Было же до марта 26. Зачем ещё продлевать.
Запад хочет войны,что тут не понятно
Vlada-Maria• 28 мая в 21:21
Ответ дляawso1977
А є якісь ознаки, що русня збирається зупинитись? У них заводи військові в три зміни працюють, ядерку начищають, корейців закупили, і тут все?
коли вже ця чума ХХІ століття, на яку навіть недороблена ракета Маска впасти гидує, виздихають?
ХомякПавлова• 28 мая в 21:25
Ответ дляawso1977
Ви так кажете, наче це Портніков вирішує, коли війні закінчитись.
Та не,він вкладає це массам в голови,щоб ви нарешті змирились,і готували хлопців і чоловіків для тцк.
І це робить не тільки він.
Ответ дляХомякПавлова
І це робить не тільки він.
Ну можете слухати про две-трі неделі і позітівних блогерів, але ж від цих ілюзій реальність не зміниться. А що робити з чоловіками, думайте самі, прогноз вам озвучили, далі рішення за вами.
kharkovchanka• 28 мая в 21:31
Ответ дляOl-a
А новость то откуда? А то может в ЕС не в курсе, что они хотят продлить защиту украинцам?
ХомякПавлова• 28 мая в 21:36
Ответ дляawso1977
Закінчиться,коли ресурс перемелять,а його вже не так і багато,а вмотивованого і того менше.
kharkovchanka• 28 мая в 21:38
Ответ дляOl-a
’Ми розраховуємо на те, що Рада ЄС продовжить тимчасовий захист для українців, і виходимо з того, що це продовження буде до березня 2027 року’, – заявив Всеволод Ченцов.
МИ Розраховуємо) А что ЕС по этому поводу думает, узнаем 12-13 июня.
так в заголовке темы написано ’ЕС планирует’
немного не понятно, что такого смешного я написала. может, объясните?
Ответ дляOl-a
Точно. Значит, не факт
сами знаете кто• 28 мая в 22:21
Ответ дляNatal_ka91
Війна, схоже, буде безкінечно
нет, еще лет 5-10
Ответ дляYuliya-23
в тому шо робочу візу не роздають всім підряд
Мені здається, що коли закінчиться війна, то щось придумають перехідне для можливості працювати. Як на мене, це точно не та штука, якій радіють біженці. Тим паче не від хорошого життя людини їхали, і хай там що, але більшість таки тікали від війни, якщо якась частина під шумок виїхала на заробітки, то вони точно не показник.
Ответ дляLizavel
Сразу чувствуется,что вы выехавшая...
Не вгадали, я вдома і з роботою. Ну поки) Але уявіть, що кілька мільйонів біженців з окупованих і прифронтових регіонів раптом будуть змушені повернутися. От реально, ви їх прихистите і нагодуєте? Не розумію злорадства українців з приводу ’виїхавших’
HelterSkelter29• 29 мая в 00:57
Ответ дляSolar Cloud
Это значит до 27 года война не закончится (
Не факт, ее могут отменить в любое время.