Залізна тьотя• 28 мая в 22:07
Виїзд з дитиною в Єгипет без дозволу батька
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, можливо, хтось стикався з такою ситуацією. Мама з дітьми виїхала до Німеччини через війну (українці). Зараз проживають у Німеччині. Хочуть поїхати у відпустку з дітьми до Єгипту, тур уже оплачено, переліт з Німеччини через Туреччину.
Але довідки-дозволу від батька на виїзд немає.
Хто реально літав у подібній ситуації — поділіться, будь ласка, досвідом. Чи були проблеми на кордоні (в Німеччині, Туреччині чи Єгипті)? Дуже потрібно знати заздалегідь. Дякую щиро!