Счастье_же_вот_оно• Изменено 29 мая 2025
Буковель в конце июня без машины
Доброе утро. Планирую отпуск и думаю поехать в Буковель на неделю. С ребенком 10 лет. Поездом. Никогда там не были. Хочется отель с бассейном и поездить по интересным локациям.
Подскажите, пожалуйста, как добираться с жд станции до центра Буковеля, как там вообще с транспортом, хотелось бы и в Яремче и в перевернутый дом. Может еще что-то интересное посоветуете?
И по отелю тоже нужны советы. И по питанию, кафешкам. Хочется бюджет прикинуть. Ну и чтоб не было это дороже, чем на море заграничное.
Заранее спасибо.
Банка з медом• 29 мая 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Порадьте, будь ласка, що за готель?
Запорізька Січ
Банка з медом• 29 мая 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Всюди де є басейни. В Карпатах це треш.
Швидких не вистачає
Ну я була не раз. Такого не зустрічала на щастя й вперше чую про це
Ганцю в кєдах• 29 мая 2025
Ответ дляБанка з медом
Я живу в горах. Кожного року масово.
Банка з медом• 29 мая 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
З Буковеля я ще жодного разу болячку не принесла
Аналогічно. Я тричі була минулого року в різний час. Не чула про таке навіть
Счастье_же_вот_оно
• 29 мая 2025
Ответ дляБараболька
Да, ладно ми 5 днів з підлітком були - не нудьгували. 10 років уе не 3 роки. Можно і на екскурсії зїздити ,на Маковицю піднятися, скелі довбуша глянути
Розкажіть, будь ласка, де ви були, які екскурсії брали, де їли?
Бараболька• 29 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ми взяли таксі і поїхали в Буковель, Яблуневий перевал, перевернутий будинок і там же знаходиться і дінопарк і ноїв ковчег.
В Яремче - Гедзьо Парк Ленд, водоспад Пробій, мотузковий парк.
Ще був маршрут - Стежка Довбуша, гора Маковиця.
Подивіться готель Медвежа гора, там вашій дитині буде цікаво. Є мінізопарк, озеро з лебедями та нутріями можно кормити. Там поряд ще міні музей під відкритим небом
Счастье_же_вот_оно
• 29 мая 2025
Ответ дляБараболька
Не важко було йти на Маковицю? І що по цінам на таксі?
маминаБубочка• 29 мая 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Скажіть а як з екскурсіями в Яремче якщо без авто, без проблем?
По центральній алеї на кожному кроці пропонують,ціна в усіх однакова. Ми їздили на чудовому мікроавтобусі.
маминаБубочка• 29 мая 2025
Ответ дляБараболька
Я минулого року тут теж читала про пораду щодо води. Дотримувалася і дівчатам, що радила вдячна. Але моя подруга в Яремчі помила ягоди в готелі під краном - то вибачте, срачка напала. Не знаю як понос укрїнською
Так, усе , що до рота від зубної щітки і чашки закінчуючи миттям їжі , тільки покупна вода.
маминаБубочка• 29 мая 2025
Ответ дляМоре Щастя
Ахаха. Это вы ещё борщ в ресторане не заказывали))
Вы ж в Буковель собрались))
Если бюджет ограничен,смотрите Яремчу.
По месту передвигаться не сложно-общественный транспорт,но радости мало,давка довольно редко ходит. Но на все экскурсии возят.
Обязательно на рафтинг поедьте.
Вы ж в Буковель собрались))
Если бюджет ограничен,смотрите Яремчу.
Обязательно на рафтинг поедьте.
Автобус на Буковель кожних 40 хвилин. Треба сідати на автостанції і тоді немає давки
Счастье_же_вот_оно
• 29 мая 2025
Ответ длямаминаБубочка
Аидо якої години увечорі, не підкажете? Якщо з Яремче до Буковелю на день їхати, то назад коли краще, щоб не на таксі?
Бараболька• 30 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Таксі ми брали з подругою на двох, не пам´ятаю, було не накладно на дві родини. Їздили цілий день і він нас чекав скрізь.