Хома з пастою• Изменено 29 мая 2025

Сумська область

Вчора тут одна написала, що який там наступ на Суми, всього пару якихось сіл.
Сьогодні колеги взнали, що вчора росіяни вбили всю родину їх родичів у цьому селі.
Здається деяким відрубало пам´ять, що якщо заходять росіяни, то вбивають цивільних людей, катують і т.д. Це не просто кілька сіл, а людські життя.
Первоклашка Я• 29 мая 2025
Біль і гнів
Заставляличка• 29 мая 2025
В 22 году село забрали сестра живет там никого там не убили все живут, дергали допрашивали семьи военных и отпустили все живут
Успокойся_Успокойся• 29 мая 2025
Люди всякие разные есть, примите это
автор Хома з пастою • 29 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
Я не написала яке конкретно село, що ви розписуєиесь так однозначно.
Тюрюнь_Тюнь• 29 мая 2025
А для вас это красота? Что такую рубрику выбрали?
ПАЦАНКА О• 29 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Напишіть назву села, я із Сум якщо що
руки_Крюги• 29 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
так и вам ответили не про ваше село
Заставляличка• 29 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Так и я не написала какое село, просто это село в оккупации было взято весной 22 года
автор Хома з пастою • 29 мая 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Здоров´я.
Я б такое не носила, но продаю• 29 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Здоров´я.
Пишіть яке село
Заставляличка• 29 мая 2025
Знаете автор у меня у мамы пенсия 3000 грн на лекарства не хватает на больницу операцию так вообще мечта , а у них в оккупации пенсия у тетки такая что если раньше ей не хватало на лекарства сейчас она собирает деньги операция бесплатная на позвоночник импланты, а у нас маму сбили привезли в больницу и нам сказали 140000 грн только протез и к ней не подходили пока мы 4 дня искали деньги, те сволочи да но то что у нас это уже предел
Пошаманю• 29 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
Розкажіть мені, жителю Бучі, про те, що нікого не трогали.. вірю, вірю.. особливо про сім´ї військових , педагогів, владу ..🤬
Мелочунь• 29 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
Где там? Конкретно.
ПАЦАНКА О• 29 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Здоров´я.
Просто ті села які окуповані в сумській області вже давно в сірій зоні, це 5 км зона від кордону, там вже давно ніхто не живе, тому і питаю яке село? Інші села і міста Сумщини під обстрілами сильними, весь час пишуть в новинах про загиблих жителів, в Сумах дуже чутно вибухи майже постійно 🥲
Заставляличка• 29 мая 2025
Ответ дляПошаманю
Ну я не про Бучу поэтому говорю как у них, у них педагоги все работают что и раньше программа просто теперь русская.
Замурмишка• 29 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
Повезло. А некоторым не повезло. Подруга пережила оккупацию. Она бз слез не может об этом вспоминать.
ПАЦАНКА О• 29 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
Це вже в ніякі рамки не входить Що ви несете?? Ізжайте в рашу якщо не можете лікувати маму свою
Замурмишка• 29 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
Чемодан, вокзал, раша, раз там такая райская жизнь.
руки_Крюги• 29 мая 2025
Ответ дляПошаманю
под оккупацией территории, на которых миллионы людей живут
не везде было как в Буче
не везде в принципе бои шли
Бавовнятко• 29 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
просто
Заставляличка• 29 мая 2025
Ответ дляЗамурмишка
В Херсоне сотрудница в оккупации была наши банки на них забили и пенсии им не отправляли, в когда они им звонили банк говорит приехать к ним, а когда люди говорили как мы в оккупации им пофиг, и так кинули их там наши же, и они уехали в Германию.
Заставляличка• 29 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Поэтому вот такие как вы у власти плевать на всех кроме себя(
руки_Крюги• 29 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Удалено администрацией...
ПАЦАНКА О• 29 мая 2025
Ответ дляруки_Крюги
Удалено администрацией...
Якщо я або мій син попаде в рашу, нас розстріляють
Вишневий цвіт• 29 мая 2025
За створення тем про війну у невідповідних розділах, зазвичай, знімають анонімів або дають анонімний бан. По сабжу: я з Херсону, пережила всю окупацію. З одного боку можу говорити про це, як В НАС було, з іншого - це абсолютно не означає, шо так було всюди і буде і там, де ви пишете. В Херсоні масово не вбивали цивільних, але в окупованих селах, коли вже звільнили правий берег, то там розстріляними знаходили біля фермерських угідь по 15 людей в канаві, включаючи підлітків (тобто це була масова страта).
Бавовнятко• 29 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
як ви уявляєте шоб наше авто з купою бабла їхало на окуп території через лінію фронту??
Замурмишка• 29 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
Да нет. Их-за таких рассуждений, как у вас мы в такой жопе.
Riesling• 29 мая 2025
Адміністрація, чому ви не баните цих рашаботок, які постійно під анонімами в рандомних розділах створюють теми з істериками від вигаданих колег, кумів і розповідями, як класно в рашці?
Як_наготую...• 29 мая 2025
Саме так…на жаль. Виродки!
Простецкая• 29 мая 2025
Ответ дляруки_Крюги
Удалено администрацией...
Жити в Росії коли можна виїхати в будь-яку країну Європи? Соціально захищену країну?