Смажена полуничка• 29 мая 2025

Вчора вночі пішов чоловік. На дзвінки не відповідає, всі його шукають.

Ми посварились вночі. Через магнітик !!!
Це просто в голові не вкладається
Хоча проблеми мабуть набагато більше аніж магнітик . Тепер він додому не повернувся , дзвінки і мої повідомлення просто ігнорує.
Я проплакала до ранку .
От що робити? Кожен раз коли що - він втікає з дому
Як мені це вже набридло, що діти думають я не знаю навіть. Думаю що він вже не повернеться
У кого так було? Що ви робили і чим то все закінчувалось ? То не вперше він йшов а тоді я тиждень просила повернутись і він повернувся
Тепер просто ігнорує
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Він не та людина.)) в нього гордість і його его - то його все
Я не знаю какие у вас там проблемы.
Но я порой чувствую себя на месте вашего мужа.
Уже каждая капля станет для меня последней.
Хочется сбежать и не возвращаться.

Попробуйте подумать может в вас проблема?

И как начиналась ваша ссора и т.д. за кем было последнее слово и каком контексте.
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А було так. І результату було нуль. І пару днів і навіть тижнів
Ігнор був повний і нічого більше (з його боку)
И что? Это ж отлично
Скользкая• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Він точно сам не прийде, він не та людина. Але як уже мені набридли ці доганялки за ним
А нафіга воно вам?
Зубная фея• 29 мая 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Ой,це один діагноз на двох,або миле хоббі. Сваряться,потім хтось тікає з дому,потім лазять один поза одним,хтось когось хоче провчити і доказати щось. Потім вертається,солодко іπ√tься якийсь час. А потім по кругу. Як правило,родичі і подружки-куми в курсі,дзвінки-скарги-обсмоктування на кухні. Це цілий захопливий світ і спосіб життя. Діти страждають дуже сильно,поки папка з мамкою розважаються.
Конченные
Ластоноша• 29 мая 2025
Дітям сказати, що тато поїхав у термінове відрядження ( потім придумаєте, що казати) і змінити замки. Хай бігає далі, нащо ви за ним плачете?
Та не реву я• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Я б йому краще мізки у голову вшила , було б більше діла
Собі вшийте
Терпіти дурака
Свекруня• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Та і пішов він в сраку. Маніпулятор хрєнов.
Чим більше ви будете вестися на його дурості, тим частіше він буде їх використовувати
Тріль!• 29 мая 2025
Ви ідіоти?
Морожена_курка• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ой, у меня так первый муж первый раз:
- Я ухожу к родителям.
Я:
- Ну, что ты, дорогой, мы ж семья, у нас ребенок.

Второй раз также, я не остановила, он ушел. Такой был кайф и спокойствие.
Эти его качели очень меня дергали и раздражали.

Потом, через 2 недели, сам хотел вернуться, но я уже не хотела.
Он хороший папа. У нас с ним дружеские отношения на расстоянии.

Второй муж у меня есть.
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Не его квартира
Могу предположить что вы его душите и он устал.

Отстаньте от него. Можете максимум написать в Вайбере что вы его ждёте возвращайся несмотря ни на что.
Триндю-бриндю• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
В сестри жив. І трохи в знайомого.
Та розлучення воно буде однозначним, але мені хотілось щоб діти хоч трішки більше підросли.
А далі йшов би під три чорти
Щоб підросли,щоб більше травмувалися,все розуміли і бігали папку шукали,вже самі дзвонили папці і родичам?
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Отстаньте значит.
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляМеня много
так ему без вас всех ох..но жить - а вы так это и не поняли
+1 скоро и дети так будут поступать.
Тріль!• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Навіщо ви це продовжуєте? Хто ініціатор нічних розбірок?
Завтра не пью• 29 мая 2025
Ответ дляТріль!
Ви ідіоти?
Знак вопроса лишний
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У меня подруга с мужем ссорилась и ссорилась (там свои проблемы были, у неё карьера шла в гору, муж стал напрягать, а на развод подавать не хотела и придумала как его долбать, чтобы он сам ушел), потом всем говорила, что поссорились из-за чашки.
Та вы знаете когда отношения и обстановка накалены любая мелочь бесит до невозможности. И кажется подумаешь
Ну шо не так?• 29 мая 2025
В семье, где один из партнеров надул губы и ускакал гордо круги нарезать в неизвестность - нет мужчины. Оставьте в покое эту обиженку, пусть бегает. Лось покусанный...
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Да, так и есть.
Я из таких детей. Но я была старшая и смогла выбраться, а брат младший так и не научился нормальным отношениям.
бювет_в_обед• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Да, приблизно щось таке і брехала
А где он был на самом деле?
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Я б з радістю! Тільки на душі не спокійно коли все ось як зараз. Але вже і від цих гойдалок заї….
Он взрослый человек? - отстаньте
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Себе вшейте. У него все нормально.
ЯНаПэПэ• 29 мая 2025
Он у любовницы сто проц
Тріль!• 29 мая 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Знак вопроса лишний
В мене ще сумніви з цього приводу. може просто шлюбні ігри.
Тріль!• 29 мая 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ще й покусаний..
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
В сестри жив. І трохи в знайомого.
А далі йшов би під три чорти
Не получается дождаться, все рушится раньше
Багиня• 29 мая 2025
У мене є сусіди зверху, жінка виїздила десь на початку війни, то ми чули там музику, співи, було весело. Повернулася і тепер частенько з 3-х годин ночі ми слухаємо який він паскуда (квартира його), вона така молодець - народила йому дитину, а він гівно невдячне і вона його вб´є, ну і ще попутно купа всякого гівна на його голову. І це прям триває 3-4 години, вона ходить за ним і заїдає. Я не знаю, як він це витримує і чому вона ще жива. Голос там, ніби у пропитого мужика. Його голос я ні разу не чула, я не перестаю дивуватися терпінню того ’святого чоловіка’. Це так, між нішим, які різні бувають люди.
Вподобайден• 29 мая 2025
у кого так було - це про що? про магнітік?
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Значит ему так легче и вы ему не нужны ему лучше без вас
ЯНаПэПэ• 29 мая 2025
У подруги муж так делал,провоцировал ссору и сбегал годами к любовнице
Самоучка• 29 мая 2025
Ответ дляНу шо не так?
Может он уходит чтоб не сорваться и ее не побить. Или чтоб дети не слышали ора и визгов. Вы же не знаете автора, насколько она психическая и что творит в ссоре. Мне удивительно что у всех вот так сразу мужик виноват