Смажена полуничка• 29 мая 2025
Вчора вночі пішов чоловік. На дзвінки не відповідає, всі його шукають.
Ми посварились вночі. Через магнітик !!!
Це просто в голові не вкладається
Хоча проблеми мабуть набагато більше аніж магнітик . Тепер він додому не повернувся , дзвінки і мої повідомлення просто ігнорує.
Я проплакала до ранку .
От що робити? Кожен раз коли що - він втікає з дому
Як мені це вже набридло, що діти думають я не знаю навіть. Думаю що він вже не повернеться
У кого так було? Що ви робили і чим то все закінчувалось ? То не вперше він йшов а тоді я тиждень просила повернутись і він повернувся
Тепер просто ігнорує
Це просто в голові не вкладається
Я проплакала до ранку .
Тепер просто ігнорує
Смажена полуничка
• 29 мая 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Выпийте коньячку для души, чтоб и она успокоилась.
От вже вчора як він пішов і випила)
Пліткарка• 29 мая 2025
і взгалі чого одразу про погане себе накручуєте, можливо його просто збила машина
Зубная фея• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Да, приблизно щось таке і брехала
Вы когда планируете в этот раз за ним бежать? Он где вообще? В машине ночует?
Меня много• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Да, приблизно щось таке і брехала
так где он был? и куда уходит вы знаете? если он не бомжует под мостом - подайте на развод
Смажена полуничка
• 29 мая 2025
Ответ дляПліткарка
Ніхто його не збив. Його брат шукав то мені дзвонив і той щось йому писав дві години тому)
Зубная фея• 29 мая 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Капец якийсь. А х якісь позитивні риси в цього чоловіка?
Он хороший отец 🤣
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Я так понимаю, что всех все устраивает.
У автора с мужем такие семейные ’брачные’ игры.
И ничего автор менять не собирается, иначе будет скучно жить с мужем
Смажена полуничка
• 29 мая 2025
Ответ дляМеня много
В сестри жив. І трохи в знайомого.
Та розлучення воно буде однозначним, але мені хотілось щоб діти хоч трішки більше підросли.
А далі йшов би під три чорти
Зубная фея• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
В сестри жив. І трохи в знайомого.
А далі йшов би під три чорти
Вы спаскудили свою жизнь и еще детям портите
Пліткарка• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
ну якщо серйозно, нашо вам цей фрукт. Чи ви як з отим чемоданом без коліс, нести важко і викинуть жалко?
Ну шо не так?• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
В сестри жив. І трохи в знайомого.
А далі йшов би під три чорти
Дети впитывают такую модель поведения.
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляЗубная фея
Он хороший отец 🤣
Ага, АХвигенный! Дети прям обожают когда папка сбегает из дома от мамки, скоро с ним сбегать начнут
Смажена полуничка
• 29 мая 2025
Ответ дляЗубная фея
Ой ви мені просто сіль на рану. Те шо я собі життя ним зіпсувала це я добре знаю
Добротная• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Він не та людина.)) в нього гордість і його его - то його все
Перестаньте названивать и бегать-удивитесь положительным результатам
Хома з пастою• 29 мая 2025
Авторе - у щасливих батьків щасливі діти. Ви всїх зробите невротиками з таким татусем. Краще вони будуть спілкуватися з вами кожним окремо, ніж бачити такий треш.
Що вас біля нього тримає, якщо житло не спільне? Ви не не працюєте, залежите від нього? Так це також можна виправити, але ви не з тих людей, мені здається.
Завтра не пью• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Вам бы самой, консультация хорошего психолога не помешала бы. Глядишь, и жизнь наладится и дети будут расти в нормальных психологических условиях
Меня много• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
В сестри жив. І трохи в знайомого.
А далі йшов би під три чорти
зачем? обеспечивать детей он может и живя у сестры и у знакомого и сидя в окопе! придет - соберите его шмот и выгоните нах
Зубная фея• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Так не поздно все изменить. Ушел - и скатертью дорога!
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
В сестри жив. І трохи в знайомого.
А далі йшов би під три чорти
А зачем детям это видеть? Пусть учатся маргинальным семейным отношениям, чтоб и у них в семьях так было?
Смажена полуничка
• 29 мая 2025
Ответ дляДобротная
А було так. І результату було нуль. І пару днів і навіть тижнів
Ігнор був повний і нічого більше (з його боку)
Ну шо не так?• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ну и пусть бегает. Сайгак.
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляНу шо не так?
Дети впитывают такую модель поведения.
+1 и не смогут создать счастливые семьи.
Меня много• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
так ему без вас всех ох..но жить - а вы так это и не поняли
Зубная фея• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Неужели вы себя совсем не уважаете? Ну нельзя так!
Кофр для ноги• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Так навіщо ви його повертаєте?
Для чого?
Подавайте на розлучення, аліменти.
Для чого?
Подавайте на розлучення, аліменти.
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
На вас вообще начхать . Вы сами сделали свой выбор и живёте как хотите.
Детей жалко, они не знают, что такое нормальные отношения
Завтра не пью• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Хрен с вашей жизнью, но то, что вы детям жизнь портите, это уже гораздо хуже. Если им больше года, то не думайте, что они ничего не понимают. Они всё видят.
Триндю-бриндю• 29 мая 2025
Ой,це один діагноз на двох,або миле хоббі. Сваряться,потім хтось тікає з дому,потім лазять один поза одним,хтось когось хоче провчити і доказати щось. Потім вертається,солодко іπ√tься якийсь час. А потім по кругу. Як правило,родичі і подружки-куми в курсі,дзвінки-скарги-обсмоктування на кухні. Це цілий захопливий світ і спосіб життя. Діти страждають дуже сильно,поки папка з мамкою розважаються.