Смажена полуничка• 29 мая 2025

Вчора вночі пішов чоловік. На дзвінки не відповідає, всі його шукають.

Ми посварились вночі. Через магнітик !!!
Це просто в голові не вкладається
Хоча проблеми мабуть набагато більше аніж магнітик . Тепер він додому не повернувся , дзвінки і мої повідомлення просто ігнорує.
Я проплакала до ранку .
От що робити? Кожен раз коли що - він втікає з дому
Як мені це вже набридло, що діти думають я не знаю навіть. Думаю що він вже не повернеться
У кого так було? Що ви робили і чим то все закінчувалось ? То не вперше він йшов а тоді я тиждень просила повернутись і він повернувся
Тепер просто ігнорує
КротоТо• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Він точно сам не прийде, він не та людина. Але як уже мені набридли ці доганялки за ним
Я бы собрала его вещи, как вернётся так вещи в зубы и пусть идёт где был
Зубная фея• 29 мая 2025
Ответ дляБагиня
У мене є сусіди зверху, жінка виїздила десь на початку війни, то ми чули там музику, співи, було весело. Повернулася і тепер частенько з 3-х годин ночі ми слухаємо який він паскуда (квартира його), вона така молодець - народила йому дитину, а він гівно невдячне і вона його вб´є, ну і ще попутно купа всякого гівна на його голову. І це прям триває 3-4 години, вона ходить за ним і заїдає. Я не знаю, як він це витримує і чому вона ще жива. Голос там, ніби у пропитого мужика. Його голос я ні разу не чула, я не перестаю дивуватися терпінню того ’святого чоловіка’. Це так, між нішим, які різні бувають люди.
Может она убила уже его? 🙈 но на самом деле жто вообще не смешно 😞
Тріль!• 29 мая 2025
Автор, нічого не робіть. Бодай раз у житті забийте і нічого не робіть. Не дзвоніть, не пишіть,не вибачайтесь, не плачте, не тероризуйте родичів, нічого. Просто займайтесь своїм життям.Ви офігєєте від результату.
Вподобайден• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
В сестри жив. І трохи в знайомого.
Та розлучення воно буде однозначним, але мені хотілось щоб діти хоч трішки більше підросли.
А далі йшов би під три чорти
щоб діти ще більше часу жили з таким чудернацьким татком-маніпулятором?
ЯНаПэПэ• 29 мая 2025
Он и трубку не берет ибо сексом с любовницей занимается ,а потом спит
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Он у любовницы сто проц
Я думаю ему тяжело дышать в доме автора поэтому и сбежал
Просто так не сбегают.
Тріль!• 29 мая 2025
Ответ дляЮпитерная
Просто так не сбегают.
Біжать маніпулятори. Це психологічне насилля і тиск. Дорослі розмовляють.
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляТріль!
Могу предупредить что может быть ещё хуже от такого.
ЯНаПэПэ• 29 мая 2025
Ответ дляЮпитерная
Просто так не сбегают.
Сбегают к кому то,где их ждут.....Любовница
ЯНаПэПэ• 29 мая 2025
Любовница не зря от слова любовь
Точу ляси• 29 мая 2025
Шапочку з фольги
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляТріль!
Я не могу с мужем разговаривать. Мои руки опустились. Это невозможно. Он клюет мозг и даже не понимает этого и не слышит

Возможно у автора тоже самое, только клюет мозг она мужу.
КротоТо• 29 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Не переживайте за него, найдет себе нормальную женщину. Мужчина заслуживает быть счастливым.
Думаете нормальной надо такой прибацан/ный?
Зубная фея• 29 мая 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Любовница не зря от слова любовь
А жена от какого слова? 🤣
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Сбегают оттуда где им плохо и неважно куда главное не быть там
Умничка-помощничка• 29 мая 2025
Ответ дляКротоТо
Возможно, с ней он не будет прибацанным.
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Люди могут хорошо подходит друг другу
JannyMoney• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А було так. І результату було нуль. І пару днів і навіть тижнів
Ігнор був повний і нічого більше (з його боку)
а где он живет это время?
Королева Сарказма• 29 мая 2025
по гороскопу Риба (чоловік)?
Эта_Шикарна)• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Він не та людина.)) в нього гордість і його его - то його все
не тіште його его і гордість - драма швидко закінчиться. дайте йому чітко зрозуміти, що з такими закидонами піде у вільне плавання і дуже далеко. і ще - навіщо ви дзволяєте так з собою поводитись?
автор Смажена полуничка • 29 мая 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
по гороскопу Риба (чоловік)?
Овен ♈️
Ну шо не так?• 29 мая 2025
Ответ дляСамоучка
Может он уходит чтоб не сорваться и ее не побить. Или чтоб дети не слышали ора и визгов. Вы же не знаете автора, насколько она психическая и что творит в ссоре. Мне удивительно что у всех вот так сразу мужик виноват
Я знаю одно. Взрослые люди садятся и разговаривают. Решают вопрос или расходятся, чтоб не травмировать детей. Папкины трехнедельные забеги - это не есть гуд.
Тріль!• 29 мая 2025
Ответ дляЮпитерная
Не буде гірше. Тут два варіанта
1. Він нарешті піде і перестане бігати як несповна розуму.
2. Він прийде з вибаченням і розумінням що його поведінка не може бути аналогічною і надалі. Терпець має у автора урватись.
Добре в будь якому випадку. Ці качЄлі емоційні вбивають здоров´я більше ніж усе інше.
Королева Сарказма• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Овен ♈️
на Рибу дуже подібно:)
JannyMoney• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
а, всё, прочитала. Тогда чемодан его соберите и туда передайте.
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляНу шо не так?
Разговаривать можно если хотят оба п если одному тупо душно от другого и он раздражает просто из за того что он рядом то диалога не получится поссорятся на первом предложении
Тріль!• 29 мая 2025
Ответ дляНу шо не так?
Згодна на сто відсотків
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляНу шо не так?
У него нет другого выхода
Ms. Анонимная• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Прийде, ніде не дінеться....не звоніть і не шукайте. Знає що будете просити, тому іде
JannyMoney• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Да, приблизно щось таке і брехала
а зачем было врать?