Смажена полуничка• 29 мая в 13:48
Вчора вночі пішов чоловік. На дзвінки не відповідає, всі його шукають.
Ми посварились вночі. Через магнітик !!!
Це просто в голові не вкладається
Хоча проблеми мабуть набагато більше аніж магнітик . Тепер він додому не повернувся , дзвінки і мої повідомлення просто ігнорує.
Я проплакала до ранку .
От що робити? Кожен раз коли що - він втікає з дому
Як мені це вже набридло, що діти думають я не знаю навіть. Думаю що він вже не повернеться
У кого так було? Що ви робили і чим то все закінчувалось ? То не вперше він йшов а тоді я тиждень просила повернутись і він повернувся
Тепер просто ігнорує
Це просто в голові не вкладається
Я проплакала до ранку .
Тепер просто ігнорує
Юпитерная• 29 мая в 14:17
Ответ дляТріль!
Не буде гірше. Тут два варіанта
1. Він нарешті піде і перестане бігати як несповна розуму.
2. Він прийде з вибаченням і розумінням що його поведінка не може бути аналогічною і надалі. Терпець має у автора урватись.
Добре в будь якому випадку. Ці качЄлі емоційні вбивають здоров´я більше ніж усе інше.
Возможно ему хочется уйти а просто некуда. Жена забирает его карточку деньги он не может ничего придумать.
Тріль!• 29 мая в 14:17
Ответ дляЮпитерная
Разговаривать можно если хотят оба п если одному тупо душно от другого и он раздражает просто из за того что он рядом то диалога не получится поссорятся на первом предложении
Тоді навіщо він поруч, взагалі?
Юпитерная• 29 мая в 14:17
Ответ дляТріль!
Не буде гірше. Тут два варіанта
Терпение мужа лопнуло
ТаЕщеОптимистка• 29 мая в 14:17
То ще дужче просіть і ще більше шукайте . І плачте! Не забувайте плакати! То будуть вам такі концерти показові кожного тижня. Бо він отримує те для чого це робить - вашу увагу, і підтвердження воєї значимості, відчуття що він потрібен.
Сама колись давно через це проходила. Але швидко зрозуміла що до чого. Змінила своє ставлення і реакції. Пішов ну і ладно. Доросла людина , значить сам так вирішив , то сам нехай і несе за це відповідальність. Ніхто його не шукає , телефон не обриває.
То ж йому те швидко надоїло. Коли вже заспокоїлись і страсті стихли сказала йому , що я не мама йому і не психоаналітик , не дозволю йому свої дитячі травми живити за мій рахунок. Пора дорослішати і вчитись самому давати раду своєму психологічному стану . Спрацювало. 20 років живем без «концертів».
Юпитерная• 29 мая в 14:18
Ответ дляТріль!
Не буде гірше. Тут два варіанта
А может быть и берегут здоровье. Их нет вместе они не ссорятся никто не плачет и не орет
Ну шо не так?• 29 мая в 14:18
Ответ дляЮпитерная
Это повод решить все раз и навсегда. А не выносить мозг детям, которые впитывают такую модель семьи.
Я тертий жук• 29 мая в 14:18
Ответ дляСмажена полуничка
Він не та людина.)) в нього гордість і його его - то його все
Это не гордость, это инфантильность = психологическая незрелость.. А слабо не убегать и уметь решать вопросы? Не? Сложно? Думать надо? Проще тикать и делать гордый вид.. а ум = не доводить до ссоры.. то вообще уровень космос сидать.. Был у меня такой знакомый, женился потому ШО она залетела.. и чуть шо не то - к маме бежал жаловаться на жену. Дитя - плевать, жена - плохая, к маме поесть, выспаться, шоб пожалела и это мужчина? Серьезно? А женился зачем? Он о Вас сейчас волнуется? Что вы ели? Как спали? как дети? есть ли деньги? ВОлнуется? Инфантильность и только.. делайте паузу, не ищите, пусть дуется.. ему надо дать реакцию которую он не ожидает... не ищите. Пусть посидит и побудет один... абзац ’мужчинка’
ТаЕщеОптимистка• 29 мая в 14:18
Ответ дляСмажена полуничка
То хай пиз… є під три чорти. Нахороба таке щастя?
Юпитерная• 29 мая в 14:18
Ответ дляТріль!
Тоді навіщо він поруч, взагалі?
Нет другого выхода , нет своего жилья и т.д.
Королева Сарказма• 29 мая в 14:19
Ответ дляРожки-да-ножки
Расскажите
ображаються на всяке дрібне
Юпитерная• 29 мая в 14:19
Ответ дляНу шо не так?
Невозможно решить , не клеится разговор. Один доказывает что это цифра 9 другой что это цифра 6.
Тріль!• 29 мая в 14:20
Ответ дляЮпитерная
Терпение мужа лопнуло
Ні якби воно лопнуло, він не повернеться. Цей маніпулює, щоразу коли він повертається жінка шовкова з вибаченнями, вже на порозі. А такою можна крутити як завгодно. Таку можна принизити, ненав´язливо і відчувати владу. Типовий нарцис
Я тертий жук• 29 мая в 14:20
Ответ дляСмажена полуничка
Він точно сам не прийде, він не та людина. Але як уже мені набридли ці доганялки за ним
Та не надо доганять... пусть поживет сам... отдыхайте! Не мужчина он пока.. или Вы его достали уже? Вы с ним какая? Бывают и жены вах что мужчина тикает на свободу.. пусть подумает зачем он женился
Юпитерная• 29 мая в 14:20
Ответ дляТріль!
Мы не знаем он вернётся или на. , отходит и возвращается либо его выгоняют от туда где он был всяко может быть
Скорее всего возвращается из за детей, жена ему не нужна(
Крихітка на всі• 29 мая в 14:21
Ответ дляСмажена полуничка
Ну так скатертю ему дорожка.А что там с магнитиком не так?
Анонім Секретар• 29 мая в 14:21
Ответ дляТріль!
Навіщо ви це продовжуєте? Хто ініціатор нічних розбірок?
Магнитик .
Юпитерная• 29 мая в 14:22
Ответ дляКрихітка на всі
Магнитик это так мелочь там другие глобальные проблемы. Отсутствие взаимопонимания
Люблю кетчуп• 29 мая в 14:22
Ответ дляСмажена полуничка
То нехай і живе з гордістю і его
навіщо вам цей головний біль?
ЗавЛабСнаб• 29 мая в 14:22
Ответ дляСмажена полуничка
Ну єто манипуляция в чистом виде в его стороны. Он знает что вы будите гонятся, и специально этого ждет. Не пишите и не звоните. Отзеркальте .И ведите себя как ни в чем не бывало. Иначе чем дальше тем больше вам нельзя будет рот открыть лищний раз.
В теории когда вернется надо спокойно, без скандала, без дискуссии, просто сказать, что дальше так продолжаться не может. Чтоб он прекратил свои выходы, иначе может и назад не войти. Только не истерить, просто сказать.
Юпитерная• 29 мая в 14:22
Ответ дляТріль!
Все накапливается, когда то оно лопнет однозначно может уже лопнуло
Я тертий жук• 29 мая в 14:22
Ответ дляСмажена полуничка
Ех те шо він маніпулятор то я зрозуміла вже давно
Тільки як таких як він провчити? Мені здається це нереально
Бо бувало і три тижні був ігнор поки я перша не йшла на примирення і то довго і нудно
1 не искать
2 первой не звонить
3 есть захочет - придет сам. Если не = значит к лучшему. Он мучиться будет от того ШО вы его не ищите! Такие жаждут шоб его искали, звонили, страдали, уговаривали.. не делайте этого
2 первой не звонить
Ну шо не так?• 29 мая в 14:22
Ответ дляЮпитерная
У него нет другого выхода
Выхода нет только из гроба.
Тріль!• 29 мая в 14:23
Ответ дляЮпитерная
Тоді навіщо щось будувати? Прямі запитання- як ти бачиш майбутнє, хочеш розлучення, хто має занести документи на розлучення? Якщо приводу для домовленності немає, не цінні стосунки, неважливі відносини з дітьми, неважливі почуття. Відпустіть один одного.
Тріль!• 29 мая в 14:25
Ответ дляЮпитерная
Що саме? Його інфантильність, дитяча поведінка, небажання нести відповідальність за відносини, невміння будувати діалог? Це не чоловік, хлопчик
Добротная• 29 мая в 14:25
Ответ дляСмажена полуничка
А було так. І результату було нуль. І пару днів і навіть тижнів
Ігнор був повний і нічого більше (з його боку)
Ну и отлично
JannyMoney• 29 мая в 14:26
Ответ дляЮпитерная
ты смотри какая цаца. Ради детей он возвращается? А три недели его вообще не волновало с кем дети. Просто пошел. А если бы и автор пошла а вернулась через месяц, тоже была бы молодец и ради детей?
Ну шо не так?• 29 мая в 14:26
Ответ дляЮпитерная
Это говорит о том, что дальнейшее построение здоровых партнерских отношений невозможно и пора сворачивать лавочку.
Пупс• 29 мая в 14:27
А вам же казали, що магнітики на холодильнику - це зло, відмирають клітини мозку, і людина туго соображає, а ви не вірили, от тепер і шукайте свого бідосю, може до сусідки пішов, думайте в кого багато магнітиків на холодильнику, він точно там