Смажена полуничка• 29 мая 2025

Вчора вночі пішов чоловік. На дзвінки не відповідає, всі його шукають.

Ми посварились вночі. Через магнітик !!!
Це просто в голові не вкладається
Хоча проблеми мабуть набагато більше аніж магнітик . Тепер він додому не повернувся , дзвінки і мої повідомлення просто ігнорує.
Я проплакала до ранку .
От що робити? Кожен раз коли що - він втікає з дому
Як мені це вже набридло, що діти думають я не знаю навіть. Думаю що він вже не повернеться
У кого так було? Що ви робили і чим то все закінчувалось ? То не вперше він йшов а тоді я тиждень просила повернутись і він повернувся
Тепер просто ігнорує
Заздрість то погано• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А хіба ні??не треба?
Я конечно понимаю что вы тролль, но разве нормально детям такие сериалы смотреть?
Кудесница_с_пургеном• 29 мая 2025
У меня подруга с мужем ссорилась и ссорилась (там свои проблемы были, у неё карьера шла в гору, муж стал напрягать, а на развод подавать не хотела и придумала как его долбать, чтобы он сам ушел), потом всем говорила, что поссорились из-за чашки.
ИзЮмрудная• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Він точно сам не прийде, він не та людина. Але як уже мені набридли ці доганялки за ним
Дайте йому подорослішати і стати відповідальним батьком.
Але це все з однієї сторони.
Що трапилося з магнітиком?
Love_Love_Love_• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А нашо ви за ним бігаєте?
Агент Пинкертона• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ви не в собі
Зараз все скажу• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Я б йому краще мізки у голову вшила , було б більше діла
Это к Гудвину Великому и Ужасному..
Ну шо не так?• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Либо меняйте своё отношение к ситуации, либо терпите молча. Ваш муж эмоционально незрелый, зато классно вами манипулирует.
БезПаспортаНеПродаю• 29 мая 2025
Мій по молодості бігав. , тоді я йому сказала на холодну голову , біжиш -зранку речі твоі у твоєі мами , з дому йдуть один раз мені оцих побігеньок не треба , йдеш -все твій вибір назад вже не приходь ,
Агент Пинкертона• 29 мая 2025
Ответ дляПліткарка
ну раніше ж приходив, де він дінеться
Автор умаляла
Завтра не пью• 29 мая 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ошейнік з адресою?
Какие нибудь сучки- провокаторши могут снять и выбросить. Нет, чип в этом деле самое надёжное
автор Смажена полуничка • 29 мая 2025
Ответ дляБезлім на все
Пішов і не відповідає? МАНІПУЛЯТОР!
Так буде завжди. Вирішувати вам.
Ех те шо він маніпулятор то я зрозуміла вже давно
Тільки як таких як він провчити? Мені здається це нереально
Бо бувало і три тижні був ігнор поки я перша не йшла на примирення і то довго і нудно
Умничка-помощничка• 29 мая 2025
Не переживайте за него, найдет себе нормальную женщину. Мужчина заслуживает быть счастливым.
Багиня• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ну то видихайте і живіть собі спокійно, бо це не нормально таке навіть для жінок, а чоловік з такими приколами це прям бєдствіє.
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ну и отлично. Не бегайте, а живите спокойно
Триндю-бриндю• 29 мая 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
перестаньте плакать ! он не заслуживает ваших слез!
А чого не заслужує? Може автор так зайо,,,шо чоловіку лишається або у вікно назовсім,або хоч у двері
Зубная фея• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Он не приходил домой 3 недели?
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляЗубная фея
Так зачем вы гоняетесь за ним? Его желание бегать быстро пропадет, когда он поймёт, что никто за ним не бежит и не возвращает, и нах он никому не сдался
Меня много• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
и у вас с ним общие дети...?
Love_Love_Love_• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ви його точно не провчите .
Вам це все подобається
автор Смажена полуничка • 29 мая 2025
Ответ дляМеня много
и у вас с ним общие дети...?
Да.
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
автор Смажена полуничка • 29 мая 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Я б з радістю! Тільки на душі не спокійно коли все ось як зараз. Але вже і від цих гойдалок заї….
Завтра не пью• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Да.
Хоть кота не заводите, животное не должно расти в таких условиях.
Гжегож Бженчишчикевич• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Він не та людина.)) в нього гордість і його его - то його все
за таких не стоит замуж выходить, он же об вас ноги вытирает
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляЗубная фея
Он не приходил домой 3 недели?
Ага, а она бегала за ним и умоляла вернуться.
Меня много• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Да.
а сколько ему лет? и куда он уходит вы в курсе? на свою квартиру? к родителям? к любовнице? к другу?
Зубная фея• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Да.
И как вы им объясняли, почему папки 3 недели нет? В командировке? У меня больше бы на пушечный выстрел не приблизился ко мне и детям после такого
автор Смажена полуничка • 29 мая 2025
Ответ дляЗубная фея
Да, приблизно щось таке і брехала
Триндю-бриндю• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Капец якийсь. А х якісь позитивні риси в цього чоловіка?
Викликаю на дебати• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Выпийте коньячку для души, чтоб и она успокоилась.