Смажена полуничка• 29 мая 2025

Вчора вночі пішов чоловік. На дзвінки не відповідає, всі його шукають.

Ми посварились вночі. Через магнітик !!!
Це просто в голові не вкладається
Хоча проблеми мабуть набагато більше аніж магнітик . Тепер він додому не повернувся , дзвінки і мої повідомлення просто ігнорує.
Я проплакала до ранку .
От що робити? Кожен раз коли що - він втікає з дому
Як мені це вже набридло, що діти думають я не знаю навіть. Думаю що він вже не повернеться
У кого так було? Що ви робили і чим то все закінчувалось ? То не вперше він йшов а тоді я тиждень просила повернутись і він повернувся
Тепер просто ігнорує
Экспертиза• 29 мая 2025
Ответ дляМеня много
а вы где живете? у вас нет коменд. часа? и куда это он мог утопать в ночь? смешно...
Сейчас автор быстренько придумает, что они на хуторе в жопе мира, где во всех соседних домах живут или родственники , или кумовья.
У которых всегда можно переночевать.
Ну, или что они в Португалии, муж - румын, а сам автор - директор айти компании. Просто любит его паразита!
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
1 не искать
2 первой не звонить
3 есть захочет - придет сам. Если не = значит к лучшему. Он мучиться будет от того ШО вы его не ищите! Такие жаждут шоб его искали, звонили, страдали, уговаривали.. не делайте этого
Возможно вы и правы, а возможно он и рад что его не ищут. Зависит от человека
Швидкоруч• 29 мая 2025
Его уже тцк подобрали
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляНу шо не так?
Выхода нет только из гроба.
Не выдерживает психологически автора
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляТріль!
Тоді навіщо щось будувати? Прямі запитання- як ти бачиш майбутнє, хочеш розлучення, хто має занести документи на розлучення? Якщо приводу для домовленності немає, не цінні стосунки, неважливі відносини з дітьми, неважливі почуття. Відпустіть один одного.
Никто из пары не хочет развода, но нифига не выходит.
Ну вот представьте если у мужика здесь нет жилья. Он уедет к родителям. Дети не будут его видеть, ему этого не хочется
Ластоноша• 29 мая 2025
Ответ дляСамоучка
Может он уходит чтоб не сорваться и ее не побить. Или чтоб дети не слышали ора и визгов. Вы же не знаете автора, насколько она психическая и что творит в ссоре. Мне удивительно что у всех вот так сразу мужик виноват
І потім 3 тижні відновлює нервову систему? Воду в санаторіях пʼє чи шо?
Якщо вона така нестерпна, нічого не заважає поговорити, як дорослі люди і розлучитись, не руйнуючи психіку дітей. А він бігає, маніпулює і знов приходить, щоб дочекатись наступного разу і побігти..
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляТріль!
Ну возможно это просто слово развод а за ним стоит раздел имущества очень долгий и сложный, поэтому он и не хочет ничего.
Черговий по кухні• 29 мая 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
на Рибу дуже подібно:)
Нєєєє.
Чоловік-Риби мовчки на пару тижнів не щезне.
Він буде періодично з´являтись в полі зору і всяко демонструвати, яка ви сволота - таку ягідку образили)
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляТріль!
Що саме? Його інфантильність, дитяча поведінка, небажання нести відповідальність за відносини, невміння будувати діалог? Це не чоловік, хлопчик
Может быть он может говорить а автор его не слышит клюет мозг ты такой ты сякой он устал
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляТріль!
Возможно и так но он такой и все, не может человек и все тут
Дрібка щастя• 29 мая 2025
Коханням до вас тут і не пахне, тоді навіщо він вам? Навіщо бігаєте за ним? Чи ви так сильно від нього залежите?
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляДрібка щастя
Конечно любви там уже никакой нет. Уже есть общее дело - дети.
Самоучка• 29 мая 2025
Ответ дляЛастоноша
може з нею неможливо говорити, може вона кричить що не дасть дітей. І уявіть собі, чоловіки заради дітей можуть не розлучатися це не тільки з байок жонатиків своїм коханкам. А працювала в суді, то таких кончених жінок бачила, ви собі не уявляєте. Власне, як і чоловіків, тому тут 50/50
Грамотний хвіст• 29 мая 2025
Ой автор, у меня так муж чуть что уходил...выше правильно пишут не выдерживает вас, нужно искать другого более устойчивого и такого чтобы вас не раздражал
Кіна не буде• 29 мая 2025
Замки поменяйте
И на развод бегом
энциклопУдия• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А хіба ні??не треба?
Він у вас просто пришиблена істерична людина, нащо дітям на таку поведінку дивитися, особливо як є хлопчики.
Тиняється папка десь, може і по коханкам , про дітей не думає.А як захворіють, чи приліт десь поруч, чи маму апендикс прихватиить, а діти самі( тьфу- тьфу).А батько Бест швендяя, образу свою колихає.
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Да и возможно за собой следить. Может автор мозгоклюйка
Юпитерная• 29 мая 2025
Автор а кто вы по гороскопу?

У вас есть совместнонажитое имущество?
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляСамоучка
Я согласна с вами
Королева Сарказма• 29 мая 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Нєєєє.
в цій частині - так:)
в частині предмету образи
Юпитерная• 29 мая 2025
Автор хочет образцовую полную семью то и бегает. Он возможно тоже хочет поэтому возвращается, а ничего не клеится каждый тянет одеяло на себя. Возможно там есть оскорбления и унижения и второй не хочет это терпеть.
Сегодня сержусь• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Він не та людина.)) в нього гордість і його его - то його все
Це не гордість, це дурість і інфантилізм
Юпитерная• 29 мая 2025
Автор вы работаете те? Муж работаете? В квартире доме живёте? Сколько лет детям? Есть домашние животные?
Ядвига Юсьлегко• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
А хіба ні??не треба?
а це тато? По-моєму, ще одна дитина.. Що за інфальтильність? пппц..
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну мы слышим одну сторону что он нам тут запоет я не знаю
Жертва интернета• 29 мая 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
может квартира иво
Тогда его документы порвать, пускай восстанавливает и тцк попадёт )
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
может квартира иво
Нет ее она писала
Престидижитатор• 29 мая 2025
Такий батько дітям тільки психіку псує.
Жертва интернета• 29 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ех те шо він маніпулятор то я зрозуміла вже давно
Тільки як таких як він провчити? Мені здається це нереально
Бо бувало і три тижні був ігнор поки я перша не йшла на примирення і то довго і нудно
Сменить в квартире звонки и на недельку на курорт поехать и отключить телефон )
Юпитерная• 29 мая 2025
Ответ дляЖертва интернета
А это не детский сад?

Моя знакомая ссорилась с мужем и в порыве пошла ему колеса прокалывать.