Сладкий лимончик• 29 мая в 19:16

Чи були у вас випадки, коли інтернет виявився кориснішим, ніж прийом у лікаря?

Фляшунька• 29 мая в 19:17
Нет
Этожзвяздаяегообожаю• 29 мая в 19:17
Так. Часто. Нажаль.
Триндю-бриндю• 29 мая в 19:19
Сейчас многие врачи делают назначения из интернета ,по симптомам ставят оттуда диагноз.
Ворую вкусняшки• 29 мая в 19:22
У мене такий випадок з ветлікарем був
ПотеряласЯ Я...• 29 мая в 19:25
Да, ИИ даёт хорошие советы. Цистит вылечила без врача
Залатавая• 29 мая в 19:26
Ні. Іноді дивлюся в інеті, свої симптоми, то деякі співпадали діагнози з лікарськими. Один раз співпало , що ферритин низький ( в мен волосся почало випадати), і судороги в ногах , що калія недостатньо. Це все. Лікарі поставили ті ж діагнози.
Lacrimo• 29 мая в 19:30
Завжди. Доводиться ходити до лікарів зі всім зробленими аналізами і аналізом аналізів з попереднім діагнозом 1-3 варіанти. Бо лікарі ні бум-бум ні кукуріку. Якщо не скажеш вірогідний варіант - не назвуть і будуть призначати ще кучу аналізів і тратити час і гроші ( не свої). За життя зустріла десь 3 лікаря, може 5 , що щось можна було в них дізнатись ще більше, чим в інтернеті(.
Снегурочко• 29 мая в 19:33
в якості економії грошей - так. Гірше на моєму досвіді не було
Г@Л@В@ломка• 29 мая в 19:40
Звісно було)) Я вже 100 разів переконалась що ніякий лікар не відповідає за моє здоров´я, тому завжди перевіряю призначення, діагноз. Якщо є сумніви - йду до іншого лікаря. В деяких випадках і не їду, бо й сама знайшла відповідь, але треба шукати у вірних місцях і мати розумітися як відрізнити корисну інфу від відвертої фігні
Ламборджини• 29 мая в 20:20
Шукаю детальну інформацію в інтернету щодо результатів обстежень - в заключенні бувають моменти в яких потрібно розібратися. Іноді задаю запитання на сторінці кардіолога або невролога у фейсбук. Сама підбираю антигіпертензивні препарати або аналог призначеного препарату якого немає в аптеці. І самолікуванням буває займаюся. Сама визначилася з обстеженнями і таки був встановлений правильний діагноз. Набільше мене цікавить інформація по неврології і кардіології.
Я_и_моя_собака• 29 мая в 20:29
Ответ дляЛамборджини
Какие препараты от давления помогают?
Ирина-61a8• 29 мая в 23:00
Да сама разбиралась со своим диагнозом. У меня ВНЧС. Со сложными диагнозами врачи нихотят разбираться. Я о сложных диагнозах , а не срочных. Те в которых много ньюансов. Лечить это и самой конечно сложно и с врачом. Но чтобы хотя бы понимать в чем проблема без интернета никак. Про такое как кашли я уже молчу . Это сама.
Ламборджини• 29 мая в 23:06
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Какие препараты от давления помогают?
У мене стеноз аортального клапана 2 ст. + недостатність АК 1 ст., тому приходиться підбирати антигіпертензивні препарати, так як не всіх категорій підходять.
Можу приймати лише препарати - сартан (антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ), антагоніст кальцію (але можуть виникати набряки при тривалому прийомі, як побічний ефект), бета-блокатор (бісопролол) під контролем пульсу (надмірне зниження пульсу при стенозі АК може погіршити серцевий викид).
Раніше приймала антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ з діуретиком, бета-блокатор. Тепер така схема не підходить.
Інгібітори АПФ не приймаю та і кардіолог не призначає, так як колись приймала і був побічний ефект - задушливий кашель.
У мене високий показник градієнту тиску АК, тому діуретик якщо і приймати, то з обережністю, але надмірне і швидке зниження тиску може погіршити серцевий викид.
Я_и_моя_собака• 30 мая в 00:21
Ответ дляЛамборджини
Спасибо,поняла.Мы маме не можем подобрать,сделали УЗИ сердца и кардиограмму,УЗИ почек,коагулограмму и так,а оно держится 130-140/80
Ламборджини• 30 мая в 00:40
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вперше виявила тиск ще у студентські роки. Так що стаж з гіпертонією відчутний. Норма тику в діапазоні 135-140/85-90, десь через 3 години знову тиск починає поступово підвищуватися. У мене спадкова гіпертонія. Обстеження проходила, окрім обстеження наднирників (є аналізи, які призначають). Картина схожа, що може бути гіпертонія пов´язана з наднирниками. На даний період гіпертонія 2-3 ст., ризик 3, гіпертрофія ЛШ.

З обстежень проходила - ЕКГ, УЗД серця, УЗД судин шиї, ренографію нирок, УЗД органів черевної порожнини з акцентом на нирки, ТТГ, цукор. Потім вже здавала біохімію крові + протромбіновий тест.

Аналіз на ліпопротеїди фракційно мама здавала?

Гіпертонія буває первинна (есенціальна) та вторинна (симптоматична). Вторинна гіпертонія - це симптом іношого захворювання (серцево-судинної системи, нирок, наднирників, ендокринної системи, гемодинамічна). Первинна гіпертонія - це стійке підвищення тиску з невстановлених причин, після 40 років гіпертонія переважно первинна.
Я_и_моя_собака• 30 мая в 09:43
Ответ дляЛамборджини

Спс