Bransoletka• 29 мая в 21:41

рф може знову піти на Київ, окупувати Харківщину й Сумщину: таке росіяни заяви

рф може знову піти на Київ, окупувати Харківщину й Сумщину: таке росіяни заявили в Стамбулі на переговорах, — пише FT
ㅤТаке в Смолія в телеграмі прочитала. Як думаєте, наважаться знову на Київщину йти?
gaga-48ba• 29 мая в 22:15
Ответ дляlilul990
Можете сміятись з кацапів але у них незадіяні серйозні резерви

Ті шо на вєліках штурмують - то для пошуку тонкого місця. Шо ті дальнобійні удари по росії - непонятно. Результат занадто віддалений у часі
та уже давно не смешно
mymoly• 29 мая в 22:16
Ответ дляkpss2017
А куда они делись при такой массовой мобилизации?
В тцк наверно набирают, непридатних. Или ....ммм большие потери, но за такое уххх
lilul990• 29 мая в 22:16
Ответ дляkpss2017
Дуже багато поранених... середню довготривалість ’життя´ піхотинця на війні знаєте?
mymoly• 29 мая в 22:17
Ответ дляlilul990

Про незадіяні резерви, ще від військового чула. А я насправді вірила що ніяких резервів у них нема. Погано то все
Natal_ka91• 29 мая в 22:20
Це вже з року в рік заява переходить.
Лина Житлова• 29 мая в 22:21
Слон може зʼїсти Ва он бананів! Може то може, Алеж хто йому дасть
lilul990• 29 мая в 22:21
Ответ дляmymoly
Не думаю шо росіяни здатні на значний стратегічний прорив. Я взагалі не розумію на шо вони надіються.

Якшо не перерізати поставки зброї, непонятно нащо ця вся возня. Задля шантажу? Ну таке
Natal_ka91• 29 мая в 22:22
Ответ дляmymoly
Я думаю, що так і є. Просто розтягує в часі щоб вбити побільше українців, поки партнери соплі жують
mymoly• 29 мая в 22:22
Ответ дляlilul990

На повільний повзучий наступ
kpss2017• 29 мая в 22:23
Ответ дляmymoly
Ну да, ухх это все, на что они способны
kpss2017• 29 мая в 22:24
Ответ дляlilul990
Ну раненые понятно, а вот про среднее время жизни можно поподробнее?
lilul990• 29 мая в 22:24
Ответ дляmymoly
На повільний повзучий наступ
Це така дурня. Путін далбайоб. Він просто кончена тварь даже просто по відношенню до своїх ракушок.

Шо то значить людині хочеться зберегти владу. Просто мразота отбита. Надіюсь через його анус пропустять 20000 вольт.
lilul990• 29 мая в 22:25
Ответ дляkpss2017
Життя в лапках. Багато поранень. Це все про поранених
kpss2017• 29 мая в 22:26
Ответ дляlilul990
И куда же они все деваются? Такого количества списанных нет, так где они?
lilul990• 29 мая в 22:26
Ответ дляkpss2017
Вам з геолокацією?
mymoly• 29 мая в 22:27
Ответ дляkpss2017
80 или 90% зниклих безвісті то скоріше за все загиблі, плюс СЗЧ, плюс розтягування фронту. Ну и потери больше озвученых
kpss2017• 29 мая в 22:29
Ответ дляlilul990
Вам з геолокацією?
Достаточно просто рассказать механизм, т.е. вот после ранения отправили домой или дальше служить, так куда их направляют потом?
lilul990• 29 мая в 22:30
Ответ дляmymoly
Келог сказав 1.2 мільйони всіх втрат - убитими і раненими з обох сторін. Це дох-я.
kpss2017• 29 мая в 22:31
Ответ дляmymoly
Тогда простите, а зачем это все? Ждём пока мужчины закончатся?
mymoly• 29 мая в 22:32
Ответ дляkpss2017
Я не знаю. У меня нет ответа на этот вопрос.
В чому стратегія перемоги або виходу з війни
Соната любви• 29 мая в 22:32
Ответ дляkpss2017
кто погиб, кто без вести пропал в погибших, но формально без вести или в плену.

раненые тоже могут быть нюансы.
к примеру, привезли раненых, прилетело. но числятся как раненые.
kpss2017• 29 мая в 22:33
Ответ дляmymoly
Мне интересно услышать ответ от тех кто жаждет продолжения.
mymoly• 29 мая в 22:34
Ответ дляkpss2017
Ну здесь пишут не мы напали . Послушаю что вам ответят
kpss2017• 29 мая в 22:35
Ответ дляmymoly
Думаю ничего, но я подожду.
lilul990• 29 мая в 22:35
Не знаю шо далі. Хочуть виснажити лінію оборони зсу і задіяти свої свіжі резерви?

Така дурня. Раді чого? Путін тупе і дебільне
Апель-синка• 29 мая в 22:40
Если бы они могли взять Киев - они бы молча его взяли, давным-давно.
А так очередной свистёж.
Татьяна-8275• 29 мая в 22:40
Подслушала, злые языке говорят, что если все лето аэропорты будут закрыты и москвичи не смогут отдохнуть на морях, то будет революция...
Соната любви• 29 мая в 22:43
Ответ дляkpss2017
по разному.
кого переводят тыл, в зависимости от тяжести ранения.
кого обратно на фронт.

кому как повезет.

или у кого-то связи, деньги, или попался добрый человек, который помог, подсказал и так далее.
Манула• 29 мая в 22:44
Ответ дляlilul990

Не смішно зовсім чомусь ((
Solar Cloud• 29 мая в 22:50
Не думаю, что попрут на Київщину
А вот в сумской дела не очень, и в харьковской