Чарівна патика• 30 мая в 08:34

Досвід роботи токсичними колегами

Працювала майже 8 років з токсичними колегами, де кожне слово потрібно було зважувати, все ретельно фіксувати і у разі атаки бути готовою захищатись і мати достатньо аргументів при цьому.З однієї сторони було важко, а з другою сторони це навчило мене вибудовити свої кордони і не давати нікому їх порушувати. Згодом колектив змінився і нові колеги приємні, людяні і відкриті.Але я вже не така щира і відкрита, не хочу теплих розмов, хочу прийти відпрацювати і не має вже довіри ні до кого.Здається, що все що лишнє скажеш перекрутять і використають проти мене.Питання чи це норм залишатись такою чи буду тепер як біла ворона в доброзичливому колективі.
Мавка• 30 мая в 08:36
Ну то це життєвий досвід. Я релокувалася, тепер в мене новий колектив, я шарахалася пів року від їх душевності і людяності, я не бачу між ними інтриг. В нас було все по іншому(там я проробила більше 20 років на одному підприємстві, в одній службі).
автор Чарівна патика • 30 мая в 08:38
Ответ дляМавка
Так само і у нас були постійно інтриги і тепер не віриться, що може буде по іншому.А які у Вас зараз стосунки з новими колегами?
Мавка• 30 мая в 08:41
Ответ дляЧарівна патика
Стосунки дуже теплі у відділі, я стараюся не дуже розчинитися в їх людяному ставленні. Трошки тримаюся на відстані, хоча це марно все одно зближуюсь(навіть якийсь сум за ними, коли вимушена була поїхати доглядати маму) я люблю добрих людей, ціную людяність
Точу ляси• 30 мая в 08:54
Ответ дляЧарівна патика
Скількт часу новий колектив у вас?
Пекельнi Борошна• 30 мая в 08:58
Тримайтесь трохи на відстані,це ніколи не завадить. Бо навіть на вигляд найдоброзичливіші при нагоді для своєї вигоди теж можуть зарядити ножем у спину.
Куколка-мяуколка• 30 мая в 09:14
умение не пи.деть это дар!!!! вполне можно сосуществовать положительно нейтрально. автор, в вас выработались отличные навыки
Робот Вертер• 30 мая в 09:19
Я тільки ближче до 40 зрозуміла, що на роботі і в жіночому колективі, окрім ’Добрий ранок,’ ’чудова погода’ ’ все гаразд’ ’ до завтра’ , і варіації цих фраз - взагалі краще нічого не озвучувати!!
Досі іноді і зважуєш, і все одно скажеш, потім випливає десь.
Мовчання - золото!
Chaterbox• 30 мая в 10:30
Автор, вы все правильно делаете. Самый болтливый и милый в общении человек собирает информацию, чтобы потом при случае использовать для своей выгоды, он может подставить.
А ваше общение с порядочными людьми не пострадает от того, что вы мало распространяетесь о личном
Chaterbox• 30 мая в 10:31
Ответ дляРобот Вертер
Мовчання - золото!
Мужской коллектив делает все то же самое. Разве что вокруг чужих мужей не бегают
автор Чарівна патика • 30 мая в 14:56
Ответ дляТочу ляси
Скількт часу новий колектив у вас?
Декілька місяців