Кукусикиииииии• Изменено 30 мая 2025

Охматдит поліклініка запис на прийом

Доброго вечора всім. Допоможіть, хто знає про запис. Були взимку, був просто запис але графи ’номер направленная’ і платні послуги не було, внизу в реєстратурі тітоньки вносили номер направлення в день прийому. А зараз з´явилася ця графа. Його треба обов´язково внести? ( Сам номер в мене є) Чи залишити пустим а в реєстратурі внесуть? Просто боюсь що раптом якісь накладки з дорогою( далеко їхати), часом чи тривогами і не встигнемо потрапити і направлення згорить.
І оте оплата через страхову ставити так чи ні
ДелиВерка• 30 мая 2025
Вы можете отменить запись, тогда направление не сгорит. Вносите, если программа требует
После шести ни-ни• 30 мая 2025
А вас без направлення не запише просто.
Якщо у вас договір з страховою є ,то так.
Пасти Ла• 30 мая 2025
Я сегодня записывалась через приложение, графу направление не заполнила, система пропустила, запись и талон есть.
автор Кукусикиииииии • 30 мая 2025
Ответ дляПасти Ла
Чомусь боюсь що запишусь а потім коли прийду скажуть типу ось в вас без направлення запис, отже платний, не можна внести зміни
Пасти Ла• 30 мая 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Мы были в охматдете в прошлую пятницу, записались без направления через регистратуру, номер направления внесла врач уже во время приёма. Когда я у неё уточнила на счёт направлений, она ответила, что не обязательно, но желательно. После приёма я записалась сразу на сегодняшнюю дату, без направления. И также сегодня записалась на следующую. Опять же, это мой опыт. Если переживаете забронируйте удобное для себя время и уточните в регистратуре. Ну или сразу запишитесь через них.
Пасти Ла• 30 мая 2025
Ответ дляКукусикиииииии
И честно говоря, я первый раз вижу подобную графу, про платные услуги. Что под ними подразумевается?
автор Кукусикиииииии • 30 мая 2025
Ответ дляПасти Ла
Може платний прийом. Або типу лікар робить платний масаж чи ще якісь платні процедури і можна записатись.
Не дало мені на сайті записатися, пише що для оформлення візиту внесіть номер направлення. А лікар до якого ви записувалися не з цих - гінеколог педіатр психіатр стоматолог фтизіатр? Бо в них на сайті написано що до цих можна записатися без направлення. Якщо причина чому не записує без направлення не в цьому то теж спробую через реєстратуру в понеділок, раз там можна без номеру
Пасти Ла• 30 мая 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Странно конечно про эти платные услуги. Вы пробовали приложение скачать? Может там пропустит? Когда по телефону в регистратуре записывалась, направление ни разу не спрашивали.
автор Кукусикиииииии • 30 мая 2025
Ответ дляПасти Ла
А в них прямо окремий додаток є? Чи ви через хелсі? Я на сайті пробую.
Пасти Ла• 30 мая 2025
Ответ дляКукусикиииииии
У них отдельное приложение, на вашем скрине предлагают его скачать. Хелси это другое