Блакитна устриця• 30 мая в 21:17
Які у вас спогади про першу вчительку?
Або про першу вчительку ваших дітей?
Чи була вага « другою мамою» ?
курасаны• 30 мая в 21:18
Да, просто супер была и когда так получилось, что мой сын к ней попал, я просто была счастлива
Love_Love_Love_• 30 мая в 21:19
Про мою першу вчительку: получила конкретних звіздюлєй від мого тата десь на 1-2 тижні першого класу за те що не впустила мене в туалет.
З того часу була дуже мила і все було добре.
Смячиком• 30 мая в 21:22
Самі найкращі і найтепліші. Задорожна Ала Степанівна, СШ 9. Саме такими мають бути вчителі.
Смячиком• 30 мая в 21:24
Я ще й свого класного керівника пам´ятаю. Вчителька російської мови. І вона була нам другою мамою.
Я матуся, мені можно• 30 мая в 21:26
Мій однокласник вдарив вчительку в живіт і вона втратила дитину . Ось такі спогади
Зліпок ступні• 30 мая в 21:29
Я сиділа за першою партою, вийшла у туалет, коли повернулася то побачила свій рюкзак на підлозі і вивернуті всі речі, вчителька пояснила що побачила як туди заповзає тарган і витрусила все. Мені вже 40,а я досі не розумію чому вона не зібрала речі назад.
Шопингмонстр• 30 мая в 21:30
Моя первая учительница была садисткой и истеричкой. Она била детей , причем с особой жестокостью. Наверное, только по этому я ее и запомнила.
Капитанша• 30 мая в 21:38
Да, помню. Шумная, крикливая, справедливая и отлично объясняющая.Мы её любили. Сыну так не повезло,его была из серии ’имеющая любимчиков’. Он к ним не относился, потому что хотели идти к другой, но война изменила наши планы
Луноликая Вика• 30 мая в 21:38
Паскуда. Брехлива, молода, одразу після педінституту. Брехала про все, що могла. Мстилася оцінками. Мене в школі булили, били, знущалися, і вона ставала на бік кривдників. А мені ставила 2 за поведінку, коли я захищалась. Дійшло все до того, що мене вони на останній дзвінок зіштовхнули з плит і у мене було ЧМТ, все літо лікувалася. А їй пофіг.
Блакитна устриця
• 30 мая в 21:45
Ответ дляШопингмонстр
Молодший син закінчив перший клас.
І це був дуже тяжкий для нас рік.
Вчительку не обирали. Проходили співбесіду перед школою, дітей розподіляли за рівнем знань.
Може, як вчителька, вона гарна, але як людина, що працює з дітьми…. Вона їх залякує , муштрує, виставляє винну дитину на осуд інших дітей у класі.
Директор обіцяє розібратися, але вона захищає своїх вчителів, як дуже компетентних фахівців найвищого рівня.
А дитина залякана, бо вчителька то цар і Бог, а вона погрожувала відрубати пальці наступного разу.
І це був дуже тяжкий для нас рік.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 30 мая в 21:49
Про свою я помню то, что я шла 1го сентября в 1й класс по дорожке к школе и постоянно повторяла её имя, потому что боялась его забыть 🙈 Глафира Касьяновна )) Ей было 60+ и помню, как только появились корректоры (96-97 гг) и она кричала ’ я сейчас выкину ваши БЕЛИЛА !!!’ ))) Потом была вторая ’первая’ учительница Валентина Анатольевна, т.к. меня перевели в др. школу, вот она была хорошая. Но 2й мамой точно не была.
Шопингмонстр• 30 мая в 21:49
Ответ дляБлакитна устриця
Молодший син закінчив перший клас.
І це був дуже тяжкий для нас рік.
Может как-то собраться с родителями, писать жалобы, просить ее заменить? Для таких маленьких ещё очень важно, какая учительница, какая атмосфера в классе.
Замороженная селедка• 30 мая в 21:51
Ніяких особливих. Теплих відчуттів до неї нема. До речі, це мама Альберта Цукренка. Дивлюсь, як він одягається на свої шоу і згадую, як вона робила зауваження нам за зовнішній вигляд
Пиу!Пиу!• 30 мая в 21:54
Автор, переведите в параллельный класс. Или другая школа, зачем эти стрессы
Карма хамелеона• 30 мая в 21:57
У мене майже всі вчителі були класні, часто їх згадую з теплотою. І перша вчителька була строга, професіональна, і класна керівничка хороша. Перша вчителька у дитини зовсім інша.
рукиЖимолости• 30 мая в 22:03
Лицемірство і жорстокість. Любила дуже боляче щипати за щоки, типу, умілялась нами, але це було реально з гарно замаскованою ненавистю.
Млинець Мій• 30 мая в 22:16
В мене було багато перших вчителів) і вони кудись дивались і з´являлись нові, це потім я зрозуміла , вони в декрет уходили, це було більше 30 років тому.
Дама с собачкой• 30 мая в 22:25
Звичайна собі жіночка з села. Любила пліткувати, випитувати що в кого вдома коїться, дітей оцінювала за їх батьками. Але то я зараз розумію, а в дитинстві то було норм)
Прагматик флегма• 31 мая в 00:36
Надія Василівна, вже небіжка... коли її зустрічала - відразу пальці на лівій руці терпли: я була лівша, в школу йшла, вміючи читати і писати, а вона мене переучувала. Для цього в неї була груба металева лінійка, била ребром по пальцях.
Зате класний керівник у нас був чудовий, він тільки прийшов з дружиною після інституту на роботу, ми - його перші випускники.
А у дітей були чудові перші вчителі, особливо менших. Обух Марія Степанівна - золота людина, вчитель від Бога і реально була дітям мамою. Діти навіть в старших класах бігали на перерві до неї поговорити, посекретничати
Маю натхнення• 31 мая в 11:20
Перша вчителька Горбунова Ірина Віталіївна, здавалась мені чарівною феєю, молода і дуже красива. Після 3 класу пішла в декрет і наш клас розформували. Перейшла до вчительки Мулява Ніна Петрівна. Вона дійсно була нам як друга мама, прекрасна людина, вже покійна. Я потім після пед.коледжу прийшла працювати в свою школу і мала честь бути колегами з цими прекрасними вчителями. У сина теж було 2 перші вчительки, теж чудові люди, спілкуюсь з ними і зараз, син в 6 класі.