ФруктЕщеТот• 30 мая в 23:54

Дівчата, рятуйте, я так розумію, дуже натупила, але вже як є(((

Замовила Дайсон з Америки(( Я не знаю, в якому коматозі я була та чому не вивчила всю інформацію на цю тему, але вже пізно думати заднім числом, діло зроблене. Так мріяла, чекала, але він не працює. В кого є американська версія, як вирішили це питання? Можливо я не одна така. Всім буду дуже вдячна за поради!
автор ФруктЕщеТот • 31 мая в 00:47
Ответ дляХвостПистолетом
До речі!
В Канаді так і міняли спочатку.
А потім, мабуть, їх багато стало на обмін
І перестали міняти. Дівчата скаржились. Лишилось тільки в групах мінятись.
Але, автор, ви спробуйте!!
Може в Європі поміняють. У вас же новий
Так, новий, але не дуже впевнена, що в Україні поміняють, хоча все ж спробую звернутись
автор ФруктЕщеТот • 31 мая в 00:50
Ответ дляИрашек
напишіть мені в особисті
в мене є новий перетворювач напруги
Написала)
Файна пані• 31 мая в 01:20
Ответ дляmiraclegirl
я тоже по этой причине брала, но в Германии. тоже +- столько стоило. Так загорелась, но за почти 3 года воспользовалась только раз.
Ненужная штуковина, я её продавала, пробовала и фен, и стайлер, и утюжок, хрень полная мягко сказать, пустая трата денег. Мастера парикмахеры тоже говорили что ерунда.
Файна пані• 31 мая в 01:21
Ответ дляХвостПистолетом
Може!
Треба шукати групи в фейсбуці типу «українці в Канаді»
І там дати обʼяву. Поміняю американський на європейський.
Але ж логістика))) як вони мінятись будуть чисто фізично… не уявляю.
Это невозможно, вы отправите, но не факт что отправят вам, могут развести просто
Дякую_аж_підскакую• 31 мая в 01:29
Может лучше вернуть его обратно? Причина, невозможности скачивания приложения, вполне достаточная для возврата.
автор ФруктЕщеТот • 31 мая в 01:35
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Просто мені його придбали майже місяць тому, поки він доїхав до мене, потім назад поки відвезуть, боюсь всі терміни вийдуть. Спробую, мабуть, перетворювач напруги спочатку🤔
Мама Никитки-2• 31 мая в 01:43
Перехідник купуйте, тий, шо трансформує 120/140 в 220.
Мама Никитки-2• 31 мая в 01:45
Ответ дляЧебураха з перцем
Говорят, что вроде меняют бесплатно в официальных магазинах.
Типа вы из Америки переехали в Европу и можно обменять в оф маг. Забота о покупателе
Ніколи не міняли. Читала на місцевих форумах.
Мама Никитки-2• 31 мая в 01:51
Ответ дляФруктЕщеТот
Якщо будете купувати перехідник, уважно читайте, щоб не купити те, що не потягне дайсон.
автор ФруктЕщеТот • 31 мая в 02:01
Ответ дляМама Никитки-2
Так, дякую, дивлюсь на олх, так там вказано, що підходить для дайсона. Оце знайшла собі мороку🤦‍♀️ там ще та бандура(
Мама Никитки-2• 31 мая в 02:15
Ответ дляФруктЕщеТот
Я така ж. Привезла з собою в США. Мусила швидко підбирати. У мене на 2400W.
Оля_с_киркою• 31 мая в 02:28
Ответ дляФруктЕщеТот
Ех, кому ж його продати в Україні(( я навіть додаток скачати не можу, бо в моєму регіоні недоступний, пише
Vpn
вАлнуюся сильнА• 31 мая в 02:33
Ой автор, я тоже как-то была в таком коматозе, целый месяц выбирала моющий пылесос и крутилась с покупкой на официальном сайте, и слава Богу в момент оплаты меня что-то дернуло и я сообразила что там розетка другая. Цена в 3 раза ниже чем в Европе совсем мне мозги тогда поплавила, а в Украине их не продавали.
Love_Love_Love_• 31 мая в 06:10
Ответ дляОсвічую темряву
Запитаю тут, щоб окрему тему не робити . Які аналоги норм? Щоб браш був.
Шарк, браш класний від бебіліс
Кашпо• 31 мая в 06:11
Ответ дляФруктЕщеТот
Дякую, сподіваюсь, це вирішить питання) Бо навіть додаток скачати не можу, пише недоступний в моєму регіоні. Тепер караю себе, що не купила в Києві((
Зато оригинал из самой Америки.
Не зви чайна• 31 мая в 06:46
Ответ дляФайна пані
Такие у вас мастера
Моя себее прикупила еще давно как появился
Донька подруги• 31 мая в 06:50
Ответ дляОсвічую темряву
Аналогов нет😂
Дружная семейка• 31 мая в 07:40
А в нас є офіційний сервісний сервіс Дайсон?
Обміняти. Сказати, що купили в Америці, але потрібно було повертатись в Україну. В мене подруга купила Дайсон в Європі, переїхала в канаду- там їй його обміняли безкоштовно
Дружная семейка• 31 мая в 07:42
Ответ дляФайна пані
В мене перукар каже, що Дайсон для видуву ідеальний, коли фарбування робить. Вона тільки для цього його використовує.
Сушить волосся вона бейбілісом
автор ФруктЕщеТот • 31 мая в 11:58
Ответ дляДружная семейка
Є, але на сайті написано, що не обміюють дайсон, придбаний в іншій країні(
Файна пані• 31 мая в 19:15
Ответ дляНе зви чайна
Такие у вас мастера
Молодец, мои мастера тоже прикупили и говорят, что ерунда, но вы клиент я так понимаю, так вот клиенту не скажут лишнего, что у них какие-то материалы или инструменты ерунда, а мне много чего рассказывали
Файна пані• 31 мая в 19:20
Ответ дляДружная семейка
Сушить волосся вона бейбілісом
Может быть, мастер нашла ему применение, а так да, в основном все бейбилис карузо брали для сушки и укладки, но не могу сказать, что это самый лучший фен, просто бюджетный и лёгкий в работе
Дружная семейка• 31 мая в 22:14
Ответ дляФайна пані
Я хожу к ней каждые 2 недели. То бебилис поломался и она сушила Дайсоном и говорит не выходит как бейбилисом. Вчера снова бейбилисом сушила и шикарно
Я не чарівниця вам• 31 мая в 23:18
Ответ дляФруктЕщеТот
На оф сайті, з податками 650 дол(( тут справа була не в економії, бо різниці майже нема, а в тому, що точно оригінал. Тепер було б смішно, якби не хотілось плакати від такої дурості
Оформимте возврат
Файна пані• 01 июня в 00:12
Ответ дляДружная семейка
Да, и это кстати один из недостатков этих бэйбилисов, очень часто ломаются. А дайсон очень слабый для сушки и укладки, даже на максимальном режиме