Ждушечка• 31 мая в 03:01
Школьный вальс: одинаковые платья?
Как вам больше нравится: когда девочки все в одинаковых платьях или каждая в своем?
Результат:
вже голосів:
61 (54.95%)
Одинаковые платья
50 (45.05%)
Каждая в своем
Ждушечка
• 31 мая в 03:11
Ответ дляСколько_мне_лет?
Нее, никаких одинаковых
Я тоже за индивидуальность. Хоть на ’картинке’ типа красивенько.
Леді Душка• 31 мая в 03:19
Мне очень нравится вариант одинаковых или в одном цвете. И как же красиво девочкам в платьях. Я смотрела линейку и балдела. Все же штаны это удобно, но загадочно-манящие девочки в платьях, где только силуэт и включай фантазию какие у нее ножки, попка и т.д.
Звожу з розуму• 31 мая в 03:48
Ответ дляЛеді Душка
Педофил?
Последний вагон• 31 мая в 04:36
ХЗ, если всем возьмут на прокат централизованно одинаковые, то круто.
Индивидуальные на выпускной.
Фуліганка• 31 мая в 05:43
Зачем эти вальсы? Это имперский пережиток. Дико, что до сих пор существует.
Телефон Рубика• 31 мая в 06:18
Проезжала вчера через центр своего города. Выпускники.....( Догадалась по наличию лент)... В шортах спортивных( мальчики)... В шортах,где видно трусы по бокам,- девочки.... В кедах.. Подскажите мне,пожалуйста,- их мамы видят этот ’ бомж стаЙл’?
Приятно было смотреть на мальчиков в брюках и рубашках. Девочки- трЭш.
хутряна володарка• 31 мая в 06:26
Ответ дляФуліганка
Правильно. Гопак наше всё.
Платье Длинное бальное• 31 мая в 06:33
У сина в ліцеї вчора всі були в білих сукнях - дуже красиво
Суцільна зрада• 31 мая в 06:58
Ответ дляТелефон Рубика
А когда ещё те шорты носить, как не в детстве? Тем более они же их на прогулку по городу надели, а не на официальную церемонию.
Молчунья• 31 мая в 07:24
Ответ дляФуліганка
Дико нав´язувати примусово іншим свої ідеї. Якщо діти вивчили танець за власним бажанням, то чому не можна танцювати на власному випускному.
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 мая в 07:26
Ответ дляхутряна володарка
Правильно. Гопак наше всё.
Гопак то треба 10 років вчитися правильно виконувати, а ’вальс’ то для лінивих.)
Фуліганка• 31 мая в 07:56
Ответ дляМолчунья
А де тут нав’язування? Ще й примусово. Я що, з міністерства накази строчу?
І якби «діти» знали, що то традиції імперських балів, то й самі б не робили тієї маячні. А так, типу танцюють, щоб пообійматися зайвий раз.
Метелик• 31 мая в 07:56
Ответ дляЖдушечка
Ну це ж виступ, танець. Ці сукні з костюмерної школи.
Метелик• 31 мая в 07:57
Ответ дляТелефон Рубика
Так, бачать. Але дозволяють своїм двтям вдівати те, що вони захотіли.
Червона калина• 31 мая в 08:01
Ответ дляТелефон Рубика
Сейчас формы школьной нету ее отменили ещё в 19 году. Поэтому свободная одежда.
Оце потужно• 31 мая в 08:03
Мені подобається варіант ’американських дружок’, коли обирають кольорову гаму, а фасон-кожна, відповідно до фігури.
Однакове-ні. Це не ансамбль пєсні і пляскі. Кому личить, а кого спотворить один і той самий фасон.
Телефон Рубика• 31 мая в 08:04
Ответ дляСуцільна зрада
Из школы выходилииииииии
Оце потужно• 31 мая в 08:05
Ответ дляФуліганка
Одне добре, рашняві тільки крадуть. Бали й вальси також крадені.
Телефон Рубика• 31 мая в 08:06
Ответ дляЧервона калина
В трусах и бюстгальтере- самое оно!
В школу,на последний звонок!
Не жарко?
В школу,на последний звонок!
Не жарко?
ИМХОля• 31 мая в 08:10
Ответ дляФуліганка
Погоджуюся з вами
Такий крінж це все
Я тертий жук• 31 мая в 08:13
Одинаковые - это покупать платье которое тебе может и не очень идет или не нравится - на один раз - такое себе
Ку-кусик• 31 мая в 08:23
Вчора в місцевому новинному каналі в ТГ натрапила на відео танця в одному з ліцеїв міста, і мені дуже сподобалось, як виглядали дівчата. Вони всі були в довгих платтях-вишиванках або вишиванці і довгій широкій спідничці. Кожна в своєму, видно, що не однакові, але в цілому картинка була дуже гармонійна і гарна.
Молчунья• 31 мая в 09:00
Ответ дляФуліганка
І нехай обіймаються. Це молодість, перше кохання, симпатія...
Белая и пушистая• 31 мая в 09:26
Вчора в нашому класі були всі дівчата в сукнях однакового фасону, але різнокольорових. Хлопці біла сорочка, чорні брюки. Самі собі замовляли сукні, батьки в цьому участь не приймали. На репетиції вальсу півроку бігали з радістю.
Виглядало все просто супер гарно.
Чому люди проти святкових заходів для дітей і підлітків? Їм і так війна і ковід дитинство перекреслили.
Виглядало все просто супер гарно.
Пиу!Пиу!• 31 мая в 09:33
Вчора в сина був останній дзвінок. Всі дівчата у довгих вишитих сукнях або вишитих корсетах зі спідницями. В кожної свій наряд.
Однакові сукні не подобаються. Всі на одне обличчя.
Тоскующая• 31 мая в 09:39
Старший мав ост дзвоник у 2019. Дівчата були у ьілих футболках , кросівках і замовили однакові спідниці фіолетові. Дуже гарно. У хлопців однакові метелики і чорні брюки.
Тоскующая• 31 мая в 09:48
Ответ дляЧервона калина
Не всюди. В меншого в школі є. І кожен раз мозок виносять. Ось вчооа вчителька в чат написала
Встидаюся запитать• 31 мая в 10:26
Ответ дляМетелик
Ні, шиють дівчата зазвичай.