Чому у нас панує думка шо людська цивілізація це базово хороше місце? Якшо любий контроль і люба законність тримаються на волосині, на грані, яку дуже легко перейти. Любий спокій і контроль може бути зруйнований за секунду. Особливо з появою нових фпіві дронів. Людина в таких комфортних умовах живе всього років 100 і вже сотні тем про те що ми народжені для щастя хоча всю свою історію ми те й робили шо виживали, страдали і мучались. До появи антибіотиків і притомної медицини. І силових структур які виконують каральні функції. Звідки стіки возмущєнія якшо всього 100 років тому ми тіки покінчили з рабством, а в багатьох країнах не покінчили і люди живуть в ужасних умовах, де дітей продають на органи, насілують і т.д.. Ми все ще підневольні раби феодалів яким дали погратися у свободу назвавши це демократичними виборами хотя ніхто нікого ніколи не вибирав. Ми живемо в рабстві культури, постійного потрєблєнія і законів які нас нагибають як можуть. Це ужасне місце і я дивуюсь людям, які продовжують сюди рожать дітей. Я не розумію чому люди не бачать наскільки людська цивілізація це ужасне місце. Якшо ти не феодал або нащадок феодалів само собою, або не належиш до силового блоку.
Sherlok Holmes• 11 декабря в 12:06
я навіть не думаю про те, про що я не жалкую. Якщо ви про це думаєте і навіть пишете, то це вже вас хвилює
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 декабря в 12:08
с вашей философией я бы поискала пути не реинкарнировать сюда вновь
Дівчина Гілмор• 11 декабря в 12:11
Ви праві, якщо відкинути сантименти, то так воно і є. А написали би ви це в 2018 наприклад, вас би мало хто підтримав. На жаль, реалії сьогодення не радують і майбутні прогнози теж
Aksinia 111• 11 декабря в 12:10
Cогласна. Это в сказках ’ добро побеждает зло и все живут долго и счастливо’. Наша жизнь, это постоянная гонка на выживание . Физически, психически, материально.
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:13
Я и замуж не хочу так как богатый и красивый муж мне не светит, а выходить замуж за страшного нищеброда желания нет. Лучше вообще тогда одной всю жизнь чем готовить,стирать и убирать. Ладно,если вы какая-то выгода была б. И чаще нищие как раз и хотят жениться и детей.
Ответ дляHelterSkelter29
Близость, любовь не рассматривали
Ответ дляHelterSkelter29
а вас кто-то заставляет?
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:17
Ответ дляАнна-3f64
Близость, любовь не рассматривали
А если нет любви ни с кем? Не влюбляюсь в тех,кто на меня обращает внимание. А те,кто мне нравится не мой уровень.
Ответ дляHelterSkelter29
Ну это психология, надо разбираться, бывает при низкой самооценке, когда считают себя не достойной внимания, и соответственно людей уделяющих внимание тоже не ценят. Или боязнь близости, когда подсознательно выбирают заведомо недоступных, как вы пишете, не вашего уровня
Ответ дляMarmu
Я теж так вважаю, чесно кажучи, але більшість людей так не думають. Я колись у 20 десь намагалася обговорити це з подругою, вона сказала, що я випендрююсь. Але людям якось загалом, мабуть, подобається жити, мені ж це здається жорстоким та безглуздим досвідом.
Відчуття шо живеш в якомусь дурдомі посилюється з кожним роком
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:20
Ответ дляMarmu
Хорошо жить тем,кто смог хорошо устроится в жизни. У кого есть любимая работа,хороший муж, здоровые дети,хорошее здоровье.
Aksinia 111• 11 декабря в 12:21
Ответ дляАнна-3f64
Вот . Социум навязывает определённое поведение . Домострой какой то . Пора уже привыкнуть и уважать личный выбор человека.