lilul990• 11 декабря в 12:05

Я не жалкую, шо не маю дітей

Чому у нас панує думка шо людська цивілізація це базово хороше місце? Якшо любий контроль і люба законність тримаються на волосині, на грані, яку дуже легко перейти. Любий спокій і контроль може бути зруйнований за секунду. Особливо з появою нових фпіві дронів. Людина в таких комфортних умовах живе всього років 100 і вже сотні тем про те що ми народжені для щастя хоча всю свою історію ми те й робили шо виживали, страдали і мучались. До появи антибіотиків і притомної медицини. І силових структур які виконують каральні функції. Звідки стіки возмущєнія якшо всього 100 років тому ми тіки покінчили з рабством, а в багатьох країнах не покінчили і люди живуть в ужасних умовах, де дітей продають на органи, насілують і т.д.. Ми все ще підневольні раби феодалів яким дали погратися у свободу назвавши це демократичними виборами хотя ніхто нікого ніколи не вибирав. Ми живемо в рабстві культури, постійного потрєблєнія і законів які нас нагибають як можуть. Це ужасне місце і я дивуюсь людям, які продовжують сюди рожать дітей. Я не розумію чому люди не бачать наскільки людська цивілізація це ужасне місце. Якшо ти не феодал або нащадок феодалів само собою, або не належиш до силового блоку.
So_so• 11 декабря в 12:06
Мы тоже Вас не жалеем, всё хорошо
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 декабря в 12:06
хотя бы кот есть? ну или комнатное растение?))
Sherlok Holmes• 11 декабря в 12:06
я навіть не думаю про те, про що я не жалкую. Якщо ви про це думаєте і навіть пишете, то це вже вас хвилює
Решка7777• 11 декабря в 12:06
в Варшаві почався робочий день обісрати всіх мам
автор lilul990 • 11 декабря в 12:07
Усі прочитали тіки заголовок?

Кліпове мислення не дає дочитати до кінця?
Milkis• 11 декабря в 12:08
Як ви виживаєте? та й взагалі дожили до сьогоднішнього дня чи дна..хз) ???
автор lilul990 • 11 декабря в 12:08
Подумайте про це
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 декабря в 12:08
с вашей философией я бы поискала пути не реинкарнировать сюда вновь
Prervana• 11 декабря в 12:08
Так и есть. Я бы с ума сошла, если б у меня в нынешней реальности были дети, еще и маленькие. В этом мире слишком дерьмово дела обстоят, увы
Дівчина Гілмор• 11 декабря в 12:11
Ви праві, якщо відкинути сантименти, то так воно і є. А написали би ви це в 2018 наприклад, вас би мало хто підтримав. На жаль, реалії сьогодення не радують і майбутні прогнози теж
Aksinia 111• 11 декабря в 12:10
Cогласна. Это в сказках ’ добро побеждает зло и все живут долго и счастливо’. Наша жизнь, это постоянная гонка на выживание . Физически, психически, материально.
Анна-3f64• 11 декабря в 12:11
Никакая писанина и никакая философия и никакие факты и рядом не стоят с улыбкой твоего ребенка
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:13
Я и замуж не хочу так как богатый и красивый муж мне не светит, а выходить замуж за страшного нищеброда желания нет. Лучше вообще тогда одной всю жизнь чем готовить,стирать и убирать. Ладно,если вы какая-то выгода была б. И чаще нищие как раз и хотят жениться и детей.
Анна-3f64• 11 декабря в 12:14
Ответ дляHelterSkelter29
Близость, любовь не рассматривали
Milkis• 11 декабря в 12:14
Після поїздки в Київ ваш відгук був ’ Все убоге, старе і вонюче. Метро обняти і плакать’ ....
а після життя у Варшаві ’ людська цивілізація це ужасне місце. Якшо ти не феодал або нащадок феодалів само собою..’
Подумайте про це)))
Кузякин• 11 декабря в 12:14
Ответ дляHelterSkelter29
а вас кто-то заставляет?
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:17
Ответ дляАнна-3f64
Близость, любовь не рассматривали
А если нет любви ни с кем? Не влюбляюсь в тех,кто на меня обращает внимание. А те,кто мне нравится не мой уровень.
Marmu• 11 декабря в 12:16
Я теж так вважаю, чесно кажучи, але більшість людей так не думають. Я колись у 20 десь намагалася обговорити це з подругою, вона сказала, що я випендрююсь. Але людям якось загалом, мабуть, подобається жити, мені ж це здається жорстоким та безглуздим досвідом.
Анна-3f64• 11 декабря в 12:19
Ответ дляHelterSkelter29
Ну это психология, надо разбираться, бывает при низкой самооценке, когда считают себя не достойной внимания, и соответственно людей уделяющих внимание тоже не ценят. Или боязнь близости, когда подсознательно выбирают заведомо недоступных, как вы пишете, не вашего уровня
автор lilul990 • 11 декабря в 12:19
Ответ дляPrervana
багато людей на примітивному рівні, щоб понять це. Думають шо вони живуть в демократіях
Гимли• 11 декабря в 12:19
Мы тоже рады , что у вас нет детей
автор lilul990 • 11 декабря в 12:20
Ответ дляMarmu
Відчуття шо живеш в якомусь дурдомі посилюється з кожним роком
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:20
Ответ дляMarmu
Хорошо жить тем,кто смог хорошо устроится в жизни. У кого есть любимая работа,хороший муж, здоровые дети,хорошее здоровье.
Анна-3f64• 11 декабря в 12:20
Ответ дляlilul990
Які очі такий світ
Любимая украинская пословица
Aksinia 111• 11 декабря в 12:21
Ответ дляАнна-3f64
Вот . Социум навязывает определённое поведение . Домострой какой то . Пора уже привыкнуть и уважать личный выбор человека.
автор lilul990 • 11 декабря в 12:21
Ответ дляHelterSkelter29
Яка різниця як ти влаштувався в житті

В любу секунду це може бути розрушене. Ось в чому прикол.
автор lilul990 • 11 декабря в 12:22
Ответ дляАнна-3f64
Які очі такий світ
Любимая украинская пословица
Ще 150 років назад більшість жінок умирали під час родів, або не доживали до 35 років. Це факт
Анна-3f64• 11 декабря в 12:22
Ответ дляHelterSkelter29
Многое из перечисленного результат труда, а не удалось устроиться, доступно каждому кто имеет желание и цель
автор lilul990 • 11 декабря в 12:22
Ответ дляАнна-3f64
І певний рівень наглості і
Анна-3f64• 11 декабря в 12:23
Ответ дляAksinia 111
Конечно, только этот личный выбор не надо навязывать так агрессивно, выбрали, хорошо вам ну и ок