Синиця у спідниці• 31 мая в 13:33
Створю ще одну тему, вибачте.
Син після екскурсії приїзав і на наступний день почав рвати на вечір і болів живіт.
Від болю в животі поміг меверин. Рвота була 2 рази і все. Більше не повторюється.
Але слабість присутня. Лежить.
Синові 12 років.
Вночі було +- 38 температура. Зараз від ранку тримається 37,1.
Даю атоксіл, регідрон, поляну квасову без газів. Просив їсти зробила манку на воді.
Чим зняти інтоксикацію? Що ще дати?
Білів би живіт чи далі б рвав, подзвонила б лікареві, а так наче нічого страшного, але все ж.
Підкажіть будь ласка, як ви робите в таких ситуаціях?
Але слабість присутня. Лежить.
Синові 12 років.
Чим зняти інтоксикацію? Що ще дати?
Синиця у спідниці
• 31 мая в 14:25
Ответ дляВсім шампаньського
Не пропустіть гепатит А
А які в нього симптоми? Як діагностувати?
Наша взяла• 31 мая в 14:31
Ответ дляЧарівна патика
Это мисс лимфоузел. До понедельника будет еще 13009853845 тем.
А, то-то я смотрю, почерк знакомый.
Пожелаем тогда мальчику удачи
Наша взяла• 31 мая в 14:34
Ответ дляВсім шампаньського
Не пропустіть гепатит А
Вы не представляете, какой процесс сейчас запустили. Теперь ребенку с понедельника предстоит пройти 45 анализов...Не успеет он как следует прокакаться даже