ТАЗератти• 31 мая в 19:02

А в кого зручний застосунок як в Моно?

В мене лише Приват був раніше і він був дуже незручний. Перейшла на Моно, але планую відмовитися. Чим замінити? Здається про Сенс чула чи Ізібанк, що в них такі ж застосунки зручні?
Що ще порадите? Без кредитів, цікавить лише щоб зручно було платежі проводити і Р2Р, і Ібан, і отримувати транші з за кордону,
статистику/історію зрозуміло бачити. Бажаний кешбек за покупки (не національний, не використовую)
Ухахайкина• 31 мая в 19:03
Нічого незручного в застосунку Приват немає.
Обирати банк через його застосунок - це щось.
Мусик Пусик• 31 мая в 19:03
Пумб.
Але немає доступу для фізосіб на сайт
Мусик Пусик• 31 мая в 19:03
Ответ дляУхахайкина
Там сміття повно
Пез Году Неделя• 31 мая в 19:03
Мне самый удобный Моно. есть Приват, Райфайзен, Сенс, тупые)))
автор ТАЗератти • 31 мая в 19:08
Ответ дляМусик Пусик
Пумб.
Але немає доступу для фізосіб на сайт
Не зрозуміла щодо доступу, поясніть будь ласка
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая в 19:08
Мені немає різниці.
Є Моно,Аваль,Ощад,Приват,ТАС,Сенс.
Найзручніший і найкращій для мене по порядку
Сенс
Приват
Моно
Аваль
Ощад
ТАС
Проходив повз• 31 мая в 19:11
Ізєчку точно не варто.
автор ТАЗератти • 31 мая в 19:12
Ответ дляПроходив повз
Ізєчку точно не варто.
Що з ним не так?
Проходив повз• 31 мая в 19:15
Ответ дляТАЗератти
Що з ним не так?
В принципі, геть усе.
Дубовий інтерфейс.
Ще дубовіша підтримка (чекати підключення оператора в чаті близько доби - там це норма).
Функціоналу як такого майже немає, а той що є - щораз виклик як його взагалі здибати у дубовому інтерфейсі
СкрипяСердцем• 31 мая в 19:15
Мне удобно и в Моно и в Привате. Ну и приват на голову выше наличием веб-версии.

И з банков, с которыми имела дело, ужасно неудобно у Райфа и Укргазбанка.
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая в 19:15
Доречі по кешбеку найкращий Сенс.Там можна одночасно мати 9 різних.В мене поки 5.
Але взагалі без кешбеку не лишаюся,бо сплачую в залежності від покупки різними картками.
автор ТАЗератти • 31 мая в 19:17
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А як там із супортом, поповненням карток?
Дюйм оф о4ка• 31 мая в 19:21
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Расскажите пожалуйста как в Сенс с комиссиями? Перевести на карту другого банка.
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая в 19:31
Ответ дляТАЗератти
Я вже давно у всьому розібралася,та й відділення в мене на першому поверсі))Зворотній зв´язок через чат нічим не гірший за інші банки,але й не кращий.Всі поповнення в мене відбуваються через моно,або безкоштовні термінали.В Сенсі багато різних карток,з різними умовами,обираєте потрібну саме вам.Або декілька.
Суттєвий мінус для мене один-в них фейковий пільговий період по кредиткам.Тобто якщо у вас є заборгованість більша за 20 грн,з вас за обслуговування зніме 100грн в розрахункову дату.Тобто пільговий безкоштовний період по суті місяць.Розрахункова дата в кожної картки своя,це день відкриття рахунку по конкретній картці.
Взагалі мене повністю не задовільняє ні один банк.Тому маю їх декілька,і разом вони задовольняють всі мої потреби в банківському обслуговуванні.Безкоштовно.
На Ощад не звертайте уваги,це робоча))ТАС по суті вже теж мало використовується.
Одже лишила б Моно,Приват,Сенс,Аваль,якщо було б потрібно.
Моно,це хаб для безкоштовних переказів на картки інших банків.Приват-самий розповсюджений.Інші використовую для ’обналички’ ,купівлі валюти,та ін.
БоХатая• 31 мая в 21:37
у сенса классное приложение, не нравятся только их комиссии за перевод,
этим пумб лучше