Своего не предлагать• 31 мая 2025

Розлучення.

Подаю на розлучення. 21 рік в шлюбі. 42 роки. Маю дитину 9 років. Роботи не маю. Житло спільне. Що робити далі не уявляю. Жити, як живу - не можу. Крім відрази і зневаги нічого не відчуваю. Залишаючись в цьому болоті, руйную, знищую себе день за днем. Хто хоче - зловтішайтесь. Хто може - порадьте, поділіться думками. Хто був в аналогічній ситуації - розкажіть свій досвід.
Дякую.
Бабуся Бетман• 31 мая 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Дякую вам.
Вы молодец, приняли хоть и непростое, но очень важное решение. Теперь всего лишь немного смелости и упрямства. Берегите себя и ребёнка. И не сомневайтесь в себе. Удачи вам 🌺
волосатое стекло• 31 мая 2025
Моя історія: 25 років шлюбу, мені 44, квартира моя але з/п не велика, двоє дітей, але один з них вже працює але живемо разом. Чоловік почав пити як невіжений, прощала, розуміла, давала шанси ніх.ра не почув, пішов геть у лютому цього року! Зараз живе окремо, дітям допомагає, проситься назад, але я вже не хочу! Такий кайф зараз, я просто крила розправила і зрозуміла що я без нього не пропаду!
Рубаю олівлє• 31 мая 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Яка окрема кімната? Не смішіть) Воно питиме кожного дня, влаштовуватиме скандали, маніпулюватиме грошима.. Нікому не буде спокою. Тут, або співати під його дудку, або рубати одразу.
Давно бухає?
автор Своего не предлагать • 31 мая 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Давно бухає?
Останніх два роки
Але випити любив завжди
Ответ дляволосатое стекло
Як справлялися фінансово? У вас була допомога? Батьки?
волосатое стекло• 31 мая 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ні, я сирота, зараз дякую тільки старшому сину, йому 22, працює і взяв трохи фінансових зобов´язань на себе, оплата комунальних і корм та щеплення, таблетки щомісячно собаці)) ну і він ще повністю себе вдягає та відпустки та розваги сам собі забезпечує. А я зі своєї з/п забезпечую їжу на трьох, і молодшого сина. Чоловік скидає мені на карту від 3000 до 5000 на місяць, ми не розлучені і на аліменти я не подавала.
Ответ дляволосатое стекло
Ви молодець і гідний приклад для своїх дітей.
волосатое стекло• 31 мая 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Дякую, я заради них і прийняла рішення бути без чоловіка.. бо він реально пив, принижував і мене і дітей, пив 4 роки, все сподівалася що покине(( але я Вам від щирого серця бажаю виграти цей бій, і стати незалежною, коханою і щасливою!
Друг бобер• 31 мая 2025
Все буде добре, вірте в себе я це вже пройшла
мадам Везувий• 01 июня 2025
Доход ищите пока. Как найдёте так и сразу.