sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Еда, Кулинария - Рыба и морепродукты
anonim_174
Тут надолго• 01 июня в 14:33

Чи дешевше робити суші самому?

Дуже хочу. Є 300 грн. Купити один рол чи самій спробувати?
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 1
23 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
anonim_209
Хочу барабульки• 01 июня в 14:34
1
Безопаснее это точно)
woman_facepalming 1 like 6 face_with_tears_of_joy 2
anonim_65
Раз одела не бу• 01 июня в 14:34
2
Ответ дляХочу барабульки
Безопаснее это точно)
Сумнівно
dislike 2 like 1
anonim_103
ТебеОноНадось• 01 июня в 14:34
3
вам же не продадут 30 г рыбы, 20 г филадельфии, 1 листик нори
like 4
anonim_217
Майструю крила• 01 июня в 14:34
4
Краще купити.
anonim_39
Горня капучіно• 01 июня в 14:34
5
300 не хватит самой делать
woman_facepalming 1 like 4
anonim_146
Шиворот Навыворот• 01 июня в 14:34
6
Нет, не дешевле.
Закажите
anonim_174
автор Тут надолго • 01 июня в 14:35
7
Ответ дляГорня капучіно
300 не хватит самой делать
А скільки треба?
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1
anonim_168
Цибулька зла• 01 июня в 14:35
8
Абсолютно не дешевше: інгредієнти Ви купуєте в роздріб, а не оптом+ на один рол не вийде купити - на 4-5, відповідно загальна сума аж ніяк не 300, ну і зовнішній вигляд і смак дуже залежать від досвіду, тож навряд отримаєте задоволення
anonim_12
Карусель-весель• 01 июня в 14:35
9
Не дешевше
anonim_168
Цибулька зла• 01 июня в 14:36
10
Ответ дляТебеОноНадось
вам же не продадут 30 г рыбы, 20 г филадельфии, 1 листик нори
+100
anonim_39
Горня капучіно• 01 июня в 14:36
11
Ответ дляТут надолго
А скільки треба?
Откройте магазин и посмотрите цены
woman_facepalming 1
anonim_146
Шиворот Навыворот• 01 июня в 14:38
12
Ответ дляТут надолго
А скільки треба?
Вас в продуктовые магазины фейсконтоль не пускает?
face_with_tears_of_joy 1 crying_face 1
anonim_119
Кинг-Конгша• 01 июня в 14:39
13
Я роблю суші зі скумбрії і огірка з рисом
woman_facepalming 1 like 1 face_with_tears_of_joy 4
anonim_142
Млинці зі смайликом• 01 июня в 14:43
14
Я іноді роблю суші вдома, але це абсолютно не дешевше, просто можна зробити свої улюблені поєднання компонентів. А на доставку можна пошукати акційні позиції і вкластися в 300 грн
anonim_36
Айболитная• 01 июня в 14:57
15
Якщо хочеться просто ролів, без різноманіття смаків, то звісно дешевше.
Я іноді роблю, іноді замовляю.
Замовляю в Осамі (в нас мало доставок, вони чи не найкращі), то кілограмовий сет це десь 700-900 грн.
Якщо крутити самій, то набагато дешевше.
Упаковка норі 70-80 грн.
Упаковка крем-сиру 70-90 грн.
Пару огірків - 20 грн
Авокадо - 40-50 грн
Рис (чашка) 10-15 грн
Сіль, цукор, рисовий або яблучний оцет - 5 грн
Шматок червоної риби або креветки 150-200 грн.
Тобто десь на 400 грн ви отримаете той самий кілограм (як не більше) ролів.
А, ще треба додати соєвий соус до калькуляції.
like 3
noavatar
Lacrimo• 01 июня в 15:17
16
Дешевше в 2 рази. Правда не всі інгредієнти. Я робила з огірок, лосось, авокадо, філадельфія. Але 300 не хватить ні на що. Треба як мінімум на 1 к розраховувати. А ролл вийшло десь як в нашому місті на 2 к по вазі, смачні. Це ще на нр. А зараз до всього по цінах +500 . Тобто зараз треба по акціях в атб, 1500.
like 2
anonim_58
Княгиня пітьми• 01 июня в 15:43
17
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я іноді роблю суші вдома, але це абсолютно не дешевше, просто можна зробити свої улюблені поєднання компонентів. А на доставку можна пошукати акційні позиції і вкластися в 300 грн
Я роблю суші з лососем, саме суші, не роли, і це виходить набагато дешевше.
anonim_107
Кусман Сиру• 01 июня в 15:49
18
Набагато дешевше. Я останнім часом роблю ліниві, то ще й швидко виходить. Діти змітають в секунди, тож мені лінь з килимком крутитись.
heart 1
anonim_174
автор Тут надолго • 01 июня в 15:50
19
Ответ дляКнягиня пітьми
Я роблю суші з лососем, саме суші, не роли, і це виходить набагато дешевше.
Я їх і мала на увазі. Норі, огірок, сир і лосось
like 1
anonim_117
Стебель березы• 01 июня в 16:24
20
Дешевше, якщо оцінювати кілька порцій. Наприклад 6-8. А якщо одну, то звісно купити дешевше.
anonim_117
Стебель березы• 01 июня в 16:25
21
Ответ дляLacrimo
Дешевше в 2 рази. Правда не всі інгредієнти. Я робила з огірок, лосось, авокадо, філадельфія. Але 300 не хватить ні на що. Треба як мінімум на 1 к розраховувати. А ролл вийшло десь як в нашому місті на 2 к по вазі, смачні. Це ще на нр. А зараз до всього по цінах +500 . Тобто зараз треба по акціях в атб, 1500.
Я колись попала на акцію сиру Філадельфія за 35 грн, хлча вона на той момент (грудень) коштувала 65. Оце я розумію акція)
anonim_210
хутряна володарка• 01 июня в 16:37
22
Конечно дома дешевле, я добавляю крем сыр , огурец и авокадо, а лосось сама мариную
anonim_58
Княгиня пітьми• 01 июня в 17:19
23
Ответ дляТут надолго
Я їх і мала на увазі. Норі, огірок, сир і лосось
Це Ви описуєте рол філадельфія. А я говорю про нігірі.
attached-photo
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff