Пушка заряджена• 01 июня 2025
Який захист на кути меблів і на розетки ви встановлювали вдома?
для безпеки дітей
Радість моя• 01 июня 2025
В чико і на ринках колись продавали.В розетки..
А кути,то таке.Поки не вдариться,то не зрозуміє.
В мене он до полум´я лізла.Побачить і лізе руками.Не можна було стримати.Набридло мені,дозволила.Більше ніколи не лізла.
Щира українка• 01 июня 2025
Розетки не закривала. Дитина не лізла ніколи. На кути обовʼязково купувала в дитячих магазинах спеціальні кульки. У дитини немає запасної голови чи очей. Тому так.
Соседушка• 01 июня 2025
Ответ дляЩира українка
Багато бачили дітей без голови чи очей?
Щира українка• 01 июня 2025
Ответ дляСоседушка
Багато бачили дітей без голови чи очей?
Ваша дитина може битися головою об кут стола скільки завгодно, робіть як вважаєте за потрібне. Я тут до чого? 🤷♀️🤔
Соседушка• 01 июня 2025
Ответ дляЩира українка
До запасних очей?
Дивно, що ще про запасних дітей не написали
Щира українка• 01 июня 2025
Ответ дляСоседушка
До запасних очей?
Я сказала свою думку. А ви свою недбалістю можете виправдовувати як хочете. І відвяжіться від мене.
Соседушка• 01 июня 2025
Ответ дляЩира українка
Що виправдовувати? Здорову дитину? До побачення.
Щира українка• 01 июня 2025
Ответ дляСоседушка
Мені байдуже на вашу дитину 😂 Я дбаю про безпеку своєї. А ви можете хоч у кипʼятку купати, це не моя справа. Не сприймайте коментарі на форумі, що вони сказані особисто вам 😉
Соседушка• 01 июня 2025
Ответ дляЩира українка
Вам так байдуже, що аж біжите за мною сказати про вашу байдужість
Якийсь особливий вид байдужості, видуманий вами.
Я на форумі, тому маю право висловлювати свою думку не питаючи у вас дозволу. Запам´ятайте це
Якийсь особливий вид байдужості, видуманий вами. Я на форумі, тому маю право висловлювати свою думку не питаючи у вас дозволу. Запам´ятайте це
Щира українка• 01 июня 2025
Ответ дляСоседушка
Так це ж ви до мене причепились 😂 Я з вами діалог не починала 🤷♀️ Мені ваша думка, не була цікава. Тому спробуйте не навʼязувати її, якщо вас не запитували 😉
Соседушка• 01 июня 2025
Ответ дляЩира українка
Ой вибачте, що без дозволу від вас написала вам
. Навіщо ви свою думку мені нав´язуєте? Хочу - відповідаю.
. Тому спробуйте не нав´язувати ваші думки іншим
Щира українка• 01 июня 2025
Ответ дляСоседушка
Ідіть вже з Богом 😂🤦♀️
Соседушка• 01 июня 2025
Ответ дляЩира українка
Ідіть вже з Богом 😂🤦♀️
Йдіть- йдіть. А то все пишите і пишите.
Своего не предлагать• 05 июня 2025
На розетки та на дверцята шаф замовила блокатори на аліку, бо на розетці ті самі моделі, але дорожче. Для гострих кутів брала в сінсей мʼякі наліпки, але для себе - більшу кількість накладок на кути для дитини, думаю, теж буду на алі замовляти. Певно, це єдине, що для дитини звідти :)