Вже собі так накрутила (, нічого не болить але! Десь прочитала що якщо був глибокий карієс , і поставили пломбу то потім різко може виникнути флюс (. А у мене був глибокий карієс, лікар сказав начебто до нерва не дійшло… зуб ніколи не турбував і не турбує зараз… але тепер так боюсь флюса
Пліснявілий сир• 01 июня в 20:45
Лечите нервы.Ракеты,шахеды летают,а вы флюса боитесь.Не пропустите,не волнуйтесь.
ГороховаЯ• 01 июня в 20:51
Плохо пролеченные каналы, травма зуба, трещина корня,десны, глубокий кариес. Флюс не пропустите, не бойтесь, и он , если сразу обратиться к стоматологу, успешно лечится в большинстве случаев