Пополняю_Карму• 02 июня в 13:44

Мовчати чи нагадувати?

Був в в нас із знайомою такий негласний договір: вона мені надавала певну послугу на своїй роботі, а я за це не просила повернення боргу більше року.
І от послугу вона вирішила більше не надавати з якихось причин, спілкується як зазвичай, але про борг не згадує.
Чи варто нагадати в такій ситуації?
ЕлькиПальки• 02 июня в 13:44
Так
Ручки-Крючки• 02 июня в 13:46
Звичайно. Можна просто написати типу «Таня, в мене зараз складається така ситуація, терміново потрібні гроші, не могла б ти повернути мені ті 20 тисяч що позичала минулого року?», цього має бути достатньо, якщо людина адекватна
Радуга-дуга• 02 июня в 13:46
еще и по морде дать можно 😀
руки_Крюги• 02 июня в 13:47
вам те деньги не нужны? я бы каждый день долбала
Белоснежко• 02 июня в 13:47
Звісно. Вона охреніла взагалі!
Ручки-Крючки• 02 июня в 13:48
Хоча звісно дивно, якщо вона вам безкоштовно послуги надає, чого це ще й повертати має борг, вона ж не безкоштовно працює
Кумедний ґудзик• 02 июня в 13:48
ви якось незрозуміло написали. може у вас був борг 10 тисяч а вона вам безкоштовно 10 разів манікюр зробила, тай подумала що вже нічого вам не винна
автор Пополняю_Карму • 02 июня в 13:48
Ответ дляруки_Крюги
Ну як сказати... я б за них не жила звісно, то частина моєї фін подушки, але почуваюся теперь некомфортно.
Раніше все влаштовувало, бо розцінювала як взаємопослугу.
автор Пополняю_Карму • 02 июня в 13:49
Ответ дляРучки-Крючки
так вона вже не надає
Ручки-Крючки• 02 июня в 13:49
Ответ дляПополняю_Карму
так вона вже не надає
Але ж надавала
Белоснежко• 02 июня в 13:50
Ответ дляРучки-Крючки
% від боргу
Могла в банку позичити, але ж не пішла у фінустанову.
Сіґеле-міґеле• 02 июня в 13:50
Звісно нагадайте.
автор Пополняю_Карму • 02 июня в 13:50
Ответ дляКумедний ґудзик
Надавала можливість використовувати її дисконти робочі, тощо.
автор Пополняю_Карму • 02 июня в 13:51
Ответ дляРучки-Крючки
Але ж надавала
Ну так коли надавала - користувалася моїми грошима
Ручки-Крючки• 02 июня в 13:51
Ответ дляБелоснежко
% від боргу
Не, ну я чоловіку теж під шалені відсотки в борг даю, але у автора взагалі нічого не зрозуміло
Цирк на дроті• 02 июня в 13:51
Может она решила, что выплатила вам долг услугами?
автор Пополняю_Карму • 02 июня в 13:53
Ответ дляЦирк на дроті
Точно ні, бо ми це навіть проговорювали - що мені ці кошти ПОКИ не треба і я маю можливість почекати.
Цирк на дроті• 02 июня в 13:53
Ответ дляПополняю_Карму
Тогда напоминайте
ТайТаке• 02 июня в 13:53
Ответ дляПополняю_Карму
Вы можете внятно описывать ситуацию?
Ручки-Крючки• 02 июня в 13:54
Ответ дляПополняю_Карму
Ну то скажіть що треба гроші, немає можливості почекати. Від нас ви чого хочете?
Кумедний ґудзик• 02 июня в 13:55
яка суму боргу? яка сума дисконтів які ви отримали/зекономили?
Ручки-Крючки• 02 июня в 13:56
Ответ дляКумедний ґудзик
Та пофіг насправді, якщо автор вирішила що та знайома їй винна, хай просить повернути борг, ми її переконувати у зворотньому не можемо, бо просто не знаємо усієї інформації
автор Пополняю_Карму • 02 июня в 13:57
Ответ дляКумедний ґудзик
2т дол борг. дисконти не рахувала, ну може доларів 200-300 заощадила, не думаю що більше.
Кумедний ґудзик• 02 июня в 13:59
а як відмовила у послузі?
автор Пополняю_Карму • 02 июня в 14:10
Ответ дляКумедний ґудзик
а як відмовила у послузі?
Просто сказала, що більше не зможе, без пояснення причин.
Директриссимо• 02 июня в 14:12
Думаю,що вона вам не віддасть гроші.
Вероятненько• 02 июня в 14:17
Ответ дляПополняю_Карму
Всегда интересно: люди, не отдающие долги, всегда себя нормально чувствует, а вот те, кто дал в долг, всегда стесняются потребовать возврат долга.