ОливьЕЖечка• 02 июня 2025

Как думаете, рисовать может каждый?

Каждый может научиться?
Злива інформації• 02 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
Так вы обращаетесь лично к автору с утверждением, не зная при этом ее данных.
Знаю я її дані, це доросла жінка, талановиті люди ще у підлітковому віці штурмують худилища, де шалений, між іншим, конкурс, особливо на станковий живопис. Але середній рівень це теж непогано взагалі-то. З середнім рівнем люди навіть працюють собі нормально.
Не люблю натовп• 02 июня 2025
рисовать что? Ромашку да каждый сможет, Джоконду далеко не каждый.
Швендяю містами• 02 июня 2025
Ответ дляЗлива інформації
Ясссно, недооцененный художник или может баба Ванга)?
Злива інформації• 02 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
Я не розумію Вашої агресії до мене, може, Ви не розумієте, що таке середній рівень, і думаєте, що це щось погане? Так це не так.
одиночка• 02 июня 2025
Нет. Тут нужен талант.
Злива інформації• 02 июня 2025
Ответ дляодиночка
Нет. Тут нужен талант.
Можна навчитися малювати і без таланту, працювати треба.
Колдунья-вещунья• 02 июня 2025
Я вважаю, що кожен може навчитися малювати. Тільки мала кількість людей буде да Вінчі, репіним чи навіть Марією Примаченко. В мене дідусь навчився сам і вмів, але йому давалося копіювати відомих художників, а сам намалювати не міг. Наприклад, художники на привалі, чи діти, які біжать від грози.... Хоча він був бухгалтером в сільській конторі, можливо, просто на ’свою’ роботу не було часу.
Ксерокопия ночи• 02 июня 2025
Я думаю, що можна теоретично навчити азам, і якийсь умовний натюрморт людина зможе намалювати, але, на мою думку, іскри, яка робить художників великими і улюбленими, у цьому не буде, вона таки неможлива без таланту
Точная копия плова• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДейка
Может каждый. Я рисую, учусь
я тоже, по урокам на ютубе может каждый освоить. Но это чисто техника, а вот таланту не научишься
Я не в теме• 03 июня 2025
Да, может научиться любой человек. На Ютубе куча уроков - карандаш, акварель, акрил. Животные, растения, цветы. Моя дочь с репетитором за июнь подготовилась рисовать натюрморт карандашом, для поступления в колледж.