Помидорина• 03 июня 2025

Я не справжня з людьми. Соромлюсь моєї історії і загнала себе на дно

Все життя брешу про себе в частині моєї сім´ї і місця народження. Я себе вже цим замучила і не можу зупинитися.
Батьки з мого дитинства не живуть разом, мама все життя пила, тато теж витворяв, всі тільки через посміювалися, дитинство було жахіттям, часами спала як бездомний пес. Я не знаю, що таке материнська любов, ласка, мамині слова, дотики і турбота. В пам´яті зовсім інші картини. Ще в 9 років я пробувала вчинити самогубство. Я нікому не довіряю, я почуваюся непотрібною. Родом з села. Так, я отримала супер освіту, я зробила кар´єру, я ніколи нікому не зробила зле, вчиняла по совісті, но взамін нічого не отримувала. І завжди всім брешу що мої батьки прекрасно жили разом і живуть дотепер разом, і народилася я в місті. Дожилася до 35 років, без сім´ї, дітей, друзів, я ніколи в житті не мала людини, якій я можу просто подзвонити і запитати поради, розкрити душу. І не можу зрозуміти одного, за що це все мені, в чому моя провина, невже я народилася щоб плакати все життя і бути непотрібною? Я знаю, що є набагато гірше життя в інших людей, але всеодно психічно тяжко.
автор Помидорина • 03 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
«я ніколи в житті не мала людини, якій я можу просто подзвонити і запитати поради, розкрити душу» 😆
Раскрывайте душу чату гпт.
А вообще не верю, человек с опытом как у вас точно не будет искать кому слить компромат на себя)
Який компромат?
автор Помидорина • 03 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Знаєте автор. Маю подружку. Фактично історія один в один ваша, тільки тато довів їх маму до смерті. Вона сама в 18 років піднімала свою 13 річну сестру. Вчилась , працювала. Зараз вона в свої 27 заступник директора в навчальному закладі
Так от вона завжди! Підкреслювала звідки вона родом, який шлях вона пройшла, і вона не дає забути і нам і собі яка вона молодець, яка крута що змогла.
Значить вона сильна, а я в цьому випадку слабка
Радостина• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Вибачте за моє скиглення, просто немає з ким поговорити 🥹 І напевно мене чекає доля як в моїх батьків на старість, живуть в самотності, і нікому не потрібні. Хоча мені вони потрібні, а в мене не буде дітей то я точно нікому не буду потрібна.
Вот у меня было такое же детство и выгоняли из дома с 12 лет, я ушла в 14. Но я благодарна этому всему, потому что тоже сделала хорошую карьеру, мне повезло не пропасть в плохие истории. Я встречала только хороших и добрых людей. Несмотря на то, что мой первый муж при разводе оказался абьюзером, все решилось в мою пользу. Так вот. Когда я стала достаточно взрослой, я поняла, что нет никакого значения в моей истории детства. Важно только где я сейчас. А если вы все ещё носите с собой вот это все грязное белье - идите в психотерапию, где вам помогут.
Первое, с чего я начала - перед сном мысленно брала на руки свою маленькую недолюбленную девочку, своего внутреннего ребенка. Гладила, обнимала, тискала. Говорила слова любви. Потом покупала все, что она захочет. Все это визуально представляя. Так я наполнила своего внутреннего ребенка любовью. Позже я нашла техники ещё более интересные. Ходила на ритриты и психологические тренинги на эту тему. Читала книги. И наполнила далее своего внутреннего подростка. Что дало мне возможность понять себя, полюбить других и весь мир.
Так что, займитесь психотерапией. Когда я это все делала, не было особенно много психологов и отзывов о них, не было принято всего этого. Сейчас проще.
Удачи и любви
So_so• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
А чому в мене це в голові? Може тому, що забагато поганого мала в житті? З 6 років
Если Вы транслируете эту хрень мужчинам и просто окружающим, то результат неудивительный.
Никому не интересны Ваши страдания двадцатилетней давности, всем всё равно где Вы родились и как жили Ваши родители.
Люди оценивают Вас в текущий момент.
Ля-ля-ля• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Нажаль боюсь
В селі живе купа людей, чого тут соромитися? З таким успіхом можна соромитися назви вулиці на якій народидися чи номеру будинку... Дичь...
So_so• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Нажаль боюсь
Вот поэтому идите к психиатру
автор Помидорина • 03 июня 2025
Ответ дляtarveldy
Перестаньте брехати, спочатку собі , прийміть реальність , усвідомте себе в цьому світі , тоді відпаде бажання брехати оточуючим, ну і так далі, якість життя покращиться
А можете залишатися жертвою і далі брехати собі
Це правда і я це розумію. Але як бути з тими, яким я таке збрехала?
Капитошечка• 03 июня 2025
Автор а вы не думали что возможно ваш успех в жизни и связан с вашим враньем? Я наоборот думаю что вы большая молодец, конечно же при определенных условиях врать плохо! Но у вас такая ситуация что возможно здесь в нашей стране люди вас бы не поняли к сожалению тут очень плохо относятся к детям из несчастных или проблемных семей и стараются их максимально подставить в жизни и забрать у такого ребенка последнее, место в инстуте, шансы на работу лучше уборщицы, обмануть на деньги или имущество, да что угодно! У нас детей алкоголиков считают виновными за алкоголизм родителей и к таким детям часто к самим относятся с тяжелым злом и презрением словно это они алкаши а не их родители! По этому задумайтесь автор а что если лично вы - все правильно сделали что врёте людям и обществу?? Что если это ваша защита и это спасло вашу жизнь и будущее. Вы задумывались о том что возможно это ваша необходимая мера защиты себя и своего физического шанаса выжить?? и о том что не такая уже вы и плохая что делаете это сколько лет и сделало вас той кто вы есть сегодня?? Подумайте о том что как для начала из этого вы реально можете выделить для себя плюсы и посмотреть на свою ситуацию с большим позитивом и спокойствием!! Все наладиться!!
автор Помидорина • 03 июня 2025
Ответ дляКапитошечка
Я таке брехала тільки моїм колишнім. В іншому я це не робила
автор Помидорина • 03 июня 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Погане у вас було дитинство. А далі ж наче все доволі непогано пішло.
Але то немає значення, коли я не щаслива і морально знесилено(
Ля-ля-ля• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Наявность чолрвіка чи дитини ніяк не гарнтує не самотності чи щастя. І взагалі нащо бути комусь потрібною? Щоб всі тим користувадися? Навпаки вигідніше
So_so• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Это зависит от Вас.
Клевотница• 03 июня 2025
Щоб жить треба жить) дитинство давно закінчилось, харе себе жаліти. Якщо заробили трохи грошенят, то вже потратьтесь на терапію, хай вам чужа тьотя мозок поправить
Ля-ля-ля• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Ніяк. Або сказати. ’Слухай прийшов час сказати правду. Я не з міста і мої батьки розлучилися. І все’. І ви побачите що всім наспоавді глибоко пофвгу де ви народилися і шо там роблять ваші батьки. Візьміть за правило - не знаєш що в брехати- кажи правду. Це значно спрощує диття.
Тільки відчуйте різницю: сказати правду і виправдовуваьися за неї. Сказали і все,далі тему не обговорюєте, не пояснюєте чому ви раніше брехали.
So_so• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Никак. Всем без разницы где Вы родились и что делают Ваши родители.
Послушная• 03 июня 2025
Вы с людьми только про детство свое разговариваете? Что значит что вы постоянно врете? Ну спросили у вас откуда вы , не хотите говорить что с села , говорите с Одессы или Харькова например , сказали и забыли. За родителей вообще не пойму кому эти рассказы нужны . Я не из села , но из маленького города на донбассе , всегда спокойно говорю откуда я , за что комплексовать ? Главное кто я сейчас . Вам нужно к психологу
Love_Love_Love_• 03 июня 2025
Ви. самі собі придумали дурнувату причину щоб страждати і тягнете її за собою крізь роки.
Я додила майже до 40 років і щось не памʼятаю щоб хтось мене питав як жили мої батьки. І кого хвилює хто де народився?
Молчунья• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Ви в ролі жертви (трикутник Карпмана).
Рятівників тут вистачає, побуду агресором.

Вам так подобається роль жертвм )) прям насолоджуєтесь.
А насправді, що потрібно?
Голову лікувати.
Бо нікому нитікі не треба.
So_so• 03 июня 2025
Вы мне напоминаете автора темы, которая считала, что её буллил тренер в спортзале, искренне надеюсь, что Вы не она.
Капитошечка• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Значит так для чего то было нужно, возможно это так же защитило и отвернуло вас вовремя от опасных для вас отношений, иногда это просто защитная реакция. Я много работала с подобными вам людьми и могу сказать что чаще всего у многих кто врёт в таких случаях есть конкретный повод это делать- и чаще всего, он весомый. По этому для начала мой вам совет приймите внутри себя это со спокойствием,не будьте слишком строги к себе, и вы сами увидите что это возможно помогло вам самой в тот момент сделать важный выбор в плане отношений и не выбрать плохого для себя самой.
Едимнаморе• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
чому не звернутись до психотерапевта? якщо ви зробили кар´єру і у вас є на нього кошти.
Часто саме психотерапевт стає тією першою людиною, якій люди розповідають свої ’страшні секрети’, і потім віявляється, что інша людина цим ’секретом’ не шокована, не відсторонюється, а навпаки співчуває і підтримує.
Цей токсичний сором за те, в яких умовах ви жили - це не про вас, не про вашу особистість, а лише про умови, які ви не могли обирати. Але зараз ви вже можете обирати.
Гладиолус• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Ви думаєте я не пробувала створити сім´ю? Я просто не довіряю і боюся, що потім залишуся сама і ще й з дитиною.
И что плохого, что бы остаться одному с ребенком???
Ну в целом? Вы же ребенка не собираетесь бросать в сарай, что бы он мучался так же, как вы?
Вподобайден• 03 июня 2025
Навчіться не соромитися.
Діти за батьків не відповідають.

Я вам, як донька двох алкоголіків кажу. Один з них ще й зрадник.

Це не завадило мені починати життя з ночівлі на підлозі кухні у друзів і роботи на ринку. Зараз - у мене свій дім, авто, донька, 20-річний шлюб (чоловік на старті стосунків мав маленький рюкзачок і гітару), кар´єра, яка дозволила нам будуватися і подорожувати, друзі і колеги.
І я ніколи не приховувала, з якої я родини. Бо навпаки я пишаюся собою. Так, моя дитина не знає бабусь і дідусів, але має люблячих батьків. Так, у мене нема батьків, які прикриють, але я навчилася спиратися на інше.

Сходіть до тервпевта, мабуть. Бо жоден чужий приклад вас не сподвигне на зміни. Як гарний, так і поганий.

Але у вас нічого не втрачено. Ваші батьки були дорослими людьми, і вони прожили життя, як захотіли. А ви можете прожити ваше.

Я вам співчуваю за те, що ви відчували маленькою. Знаю, що таке спроба самогубства в дитинстві. Теж. І теж в 9. Добре, що нічого справді серйозного в аптечці не було.
Леди_в_ночи• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Ну нет близости с родными, а подруги? С учебы, с работы, соседи?
У меня на многих работах сложились прекрасные отношения с людьми, никому нет дела, где я родилась, хотя я не скрываю, что ’понаехала’.
У мамы тоже среди близкого окружения нормальные люди, она чем может помогает, то и ей люди тоже: каждый что-то несет, то муж на рыбалке был, много рыбы наловил - на и тебе парочку, то по грибы кто-то съездил, то капусты наквасил, то урожай яблок с дачи привез. Картошку с морковкой тоже регулярно предлагают.
В общем, как говорится, будешь даха, будешь и браха )))
Зілля до весілля• 03 июня 2025
Ответ дляSo_so
Вот поэтому идите к психиатру
А чем он можете в этой истории, именно психиатр? Таблетки восприятие мира не меняют
So_so• 03 июня 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Для начала автору нужна диагностика, но, что-то мне подсказывает, что она была уже и у психолога тоже.
Леди_в_ночи• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Боялась щоб з мене не сміялися ще через це
Ну вот, выходит, Вы живёте ради того, что скажут абсолютно чужие люди, а не для себя. А как только начнете быть сами собой, то сразу легче станет и радостнее. Тем более в другом городе никому нет дела, кто были Ваши родители. Им важно, какая Вы настоящая.
Зілля до весілля• 03 июня 2025
Ответ дляSo_so
Именно они ее проведут)) конечно.
Бжоли-бандерівці• 03 июня 2025
Я думаю тут є психологічні проблеми.В мене все життя запійна мама,так,було купа проблем.Можна сказати,з голоду не дала померти бабуся під час запоїв.між ними мама була більш менш-готувала,прибирала.Звісно.мені це було не приємно і кому про це треба розказувати.Маю своє життя-рано розлучилася,сама з 2-ма дітьми.зараз і маму доглядаю.Але то в кожного своє-живу і не парюся.
Молчунья• 03 июня 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
А за думкою автора ви маєте так знайомитись з людьми: « Привіт. Я- Свєта.В мене все життя запійна мама. Я- бідна, нещасна. Жалій мене»