Помидорина• 03 июня 2025
Я не справжня з людьми. Соромлюсь моєї історії і загнала себе на дно
Все життя брешу про себе в частині моєї сім´ї і місця народження. Я себе вже цим замучила і не можу зупинитися.
Батьки з мого дитинства не живуть разом, мама все життя пила, тато теж витворяв, всі тільки через посміювалися, дитинство було жахіттям, часами спала як бездомний пес. Я не знаю, що таке материнська любов, ласка, мамині слова, дотики і турбота. В пам´яті зовсім інші картини. Ще в 9 років я пробувала вчинити самогубство. Я нікому не довіряю, я почуваюся непотрібною. Родом з села. Так, я отримала супер освіту, я зробила кар´єру, я ніколи нікому не зробила зле, вчиняла по совісті, но взамін нічого не отримувала. І завжди всім брешу що мої батьки прекрасно жили разом і живуть дотепер разом, і народилася я в місті. Дожилася до 35 років, без сім´ї, дітей, друзів, я ніколи в житті не мала людини, якій я можу просто подзвонити і запитати поради, розкрити душу. І не можу зрозуміти одного, за що це все мені, в чому моя провина, невже я народилася щоб плакати все життя і бути непотрібною? Я знаю, що є набагато гірше життя в інших людей, але всеодно психічно тяжко.
Роздратована шкіра• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Вибачте за моє скиглення, просто немає з ким поговорити 🥹 І напевно мене чекає доля як в моїх батьків на старість, живуть в самотності, і нікому не потрібні. Хоча мені вони потрібні, а в мене не буде дітей то я точно нікому не буду потрібна.
Так идите к психологу, прорабатывайте ваши детские травмы, страхи, комплексы. Вы сами не справляетесь
Анти-анонім• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Вчилася добре і вступила безкоштовно.
Ви дуже велика молодець!
Не потрібно брехати і цим тебе спустошувати. Навчіться говорити, що ви про це не хочете говорити.
Ви не зобов´язані розказувати про себе все.
Я вам більше скажу, брешуть абсолютно всі. Я деякі речі просто не говорю, щоб не забрехатися.
Можу брикнути• 03 июня 2025
Ответ дляТреба підробіток
Это стереотипы про село. По крайней мере было раньше. Все или почти все проводили лето в селе,но жить там, боже упаси. Это было стыдно. Я родилась в городе. Мама с села. Ей было стыдно. И она и сама пренебрежительно говорила о селе,что там одни алкаши и тд
Я училась в университете на факультете,где 80 процентов студентов были с села. Я нашла много друзей. Они были настоящие, умели поддержать, сочувствовать и помогать. И они много работали и их родители тоже. Кто-то учился плохо,а кто-то был очень умным. Я рада,что провела с ними 5 лет. Одна девочка стала моей кумой.
Так, це стереотипи, вони несправедливі об´єктивно, але людей не переробиш, якщо вони сільських зневажають. А треба виживати, вписуватись.
Я теж з малого забитого села і все життя цього соромлюсь, не згадую ніде. Мені вже 45, живу в передмісті Києва 20 років, все склалося, як я хотіла в житті. Але цей стереотип живий і зараз. Селюки - це така ж зневажлива назва для певних людей і в поколінні моїх дітей. Це існує, я це бачу і чую. Тут в останні 2 дні обгиджували селючок на всі заставки.
Тому це правильно приховувати це, поки ти не впевнений в своїй позиції.
Я не думаю, що це морально і тд, але треба діяти так, щоб вигідно було тобі в оточенні, в якому ти знаходишся. Це основи виживання
Подмигашка• 03 июня 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Если Вы сделали карьеру, значит у Вас есть деньги на психолога. Попробуйте. Как минимум, у Вас появится человек, которому можно рассказать о наболевшем, как максимум - проработаете травмы, станет легче жить
Плюсуюсь! Автор, идите к психологу, проработаете свои травмы, станет легче жить, а там и муж с детьми подтянутся)
Пез Году Неделя• 03 июня 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Ніяк. Або сказати. ’Слухай прийшов час сказати правду. Я не з міста і мої батьки розлучилися. І все’. І ви побачите що всім наспоавді глибоко пофвгу де ви народилися і шо там роблять ваші батьки. Візьміть за правило - не знаєш що в брехати- кажи правду. Це значно спрощує диття.
Тільки відчуйте різницю: сказати правду і виправдовуваьися за неї. Сказали і все,далі тему не обговорюєте, не пояснюєте чому ви раніше брехали.
Ну почему?
Можно и обговорить дальше тему. Во всяком случае, обязательно добавить-’и я очень горжусь собой, что несмотря на это я смогла стать тем, кем я есть сейчас-я добилась успехов в учёбе и карьере’, ну и попутно ещё добавить себе плюсиков, какие там есть-добрая, щедрая, бескорыстная и пр. и пр...
Короче, полтзуясь случаем, можно ещё себя похвалить)
Незламна Україна• 03 июня 2025
Стільки ’Я’ в вашому посту , що аж страшно. Здалось , що ви просто насолоджуєтесь всім тим , що з вами відбувалось. Якийсь мазохізм , вибачте
Заела_пластинка• 03 июня 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Извините а почему за счёт комфорта других и унижения? Почему ваше обучение через агрессиб к окружающим?
тут другое. Перестать быть хорошей для всех. Ставить на первое место себя. Что делает большинство.
Херсон це Україна• 03 июня 2025
автор, вашу історію треба розказувати, нехай вона надихає інших. ви вибрались з тої Ж. ви молодець.
повірте в себе. розкажіть правду всім.
просто візьміть і розкажіть!
будуть засуджувати і тріпатись. але на те людям язики дані )))
коли ви розкриєтесь, то вам стане сил рухатись далі і все буде у вас добре!
повірте в себе. розкажіть правду всім.
просто візьміть і розкажіть!
Невидимка Майя• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Ви думаєте я не пробувала створити сім´ю? Я просто не довіряю і боюся, що потім залишуся сама і ще й з дитиною.
Ну залишитесь і що? Ваша кар´єра дозволяє найняти няню?
Власне, для чого взагалі кар´єра, якщо все нажите вам нема кому залишити. Молодші родичі є? Діти знайомих? Хтось, хто успадкує за догляд. Хоча може вам і не треба буде догляд, будете жвава старушка до останнього. А потім вже байдуже буде
Да Щас же• 03 июня 2025
Уедьте заграницу,найдите там мужа иностранца,и рассказывайте ему все,что хотите
Белочкой зови• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Ну залишитеся сама і з дитиною?
І що?
Це не трагедія зовсім
Але вам би в терапію
І серйозну терапію
Самій не вигребти точно
І що?
Це не трагедія зовсім
Але вам би в терапію
І серйозну терапію
Самій не вигребти точно
Белочкой зови• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
А чому в мене це в голові? Може тому, що забагато поганого мала в житті? З 6 років
Ну то минули змінити не можна ніяк
А от ставлення до нього можна змінити
Шукайте свого психолога
Шлях буде не легкий, але дієвий
А от ставлення до нього можна змінити
Шукайте свого психолога
Шлях буде не легкий, але дієвий
Невидимка Майя• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Я таке брехала тільки моїм колишнім. В іншому я це не робила
Так вони колишні. Яка тепер різниця.
Наступним кажіть - з села, ми мало спілкуємось, давно не спілкуємось, щось таке.
Але насправді стосунки батьків партнёра мають значення. Бо його сімейна модель може бути така сама. Або всупереч, тільки б не як батьки. Дивіться уважно на людину і її оточення.
Брехати не треба, треба пропрацювати.
Фісташкова кава• 03 июня 2025
Так, я отримала супер освіту, я зробила кар´єру, я ніколи нікому не зробила зле, вчиняла по совісті, но взамін нічого не отримувала. Брехня 🤣
Млинці зі смайликом• 03 июня 2025
Ответ дляТреба підробіток
Вам пощастило. Я жила у гуртожитку з дівчатами з моєї області. Вони були з міста, а я з села. То вони за очі вважали дівчат з села недолугими. Я звісно їм не говорила, що я з села, бо було неприємно чути це все. Місцеві теж зневажали людей з села
Клевотница• 03 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я все життя поважала людей з села, хоча сама ніколи не жила там, тільки в гості приїздила до баби з дідом (вони туди з міста переїхали хату купили, на старість знов у місто перебрались). Мені подобалось що там люди більш згуртовані ніж в місті, де сусідів не знають як звати і хоч вбивай за стіною, ніхто не втрутиться. І велика повага за те що вони великі трудяги з дитинства по старість.
СамавиховуюКота• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Лікуватися від чого?
Вам надо решать свои детские травмы. Они мешают вам жить сейчас.
Я бы начала с психиатра, а он уже направит дальше. Главное - сейчас вас немного в чувство и сознание привести
Царевна в уггах• 03 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Чому ви вчились добре? Зазвичай діти в таких обставинах не добре вчаться. Шукають розраду в компаніях, ранній секс і алкоголь.
То що в школі змушувало вас вчитись добре?
Тю чому такі передчасні висновки, в мене батько алкашом був все життя, я не вживаю алкоголь, не палю, маю свій бізнес.
Мелитрисса• 03 июня 2025
Я не поняла зачем вы кому-то отчитываетесь о ваших родителях? Кому какое дело? Если даже кто и спросит, живут в такой то области в таком районе, частный дом. А хорошо или плохо они живут, никто не касается. Вас что спрашивают как живут ваши родители, ссорятся или нет? Употребляют алкоголь или нет? Бред какой-то.
Бюст Березуцкого• 03 июня 2025
Автор, я так розумію, кар´єра і гроші у вас є? Раджу вам звернутись до психотерапевта. Не пошкодуйте грошей, пройдіть терапію.
Мене (і я впевнена більшість людей) ніколи ніхто не запитував про моїх батьків, ким вони працюють. Я могла в загальних рисах щось написати, якщо про це заходила мова, але без подробиць. Це нікому не потрібно.
Ви асоціюєте себе з деструктивною сім´єю, але ви лише там народилися. Ви не маєте тягнути за собою цю історію. Залиште її в минулому.
Треба підробіток• 03 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нет,у нас такого не было. Конечно девочки иногда рассказывали,как с другого факультета, крутого,где почти все местные городские пренебрежительно говорили про наш факультет. Но там были такие понты и деньги,что лучше туда было не смотреть. Мои однокурсницы ещё на первом курсе все сделали модные стрижки,купили модную одежду, Орифлейм,ейвон, мелирование,ногти. Все вычухались. С ними было легко и просто .
Пацаны вообще все были простые, весёлые.
На последней работе была девушка,зам начальника,мы сдружились. И вот она часто приставала ко мне с вопросами,не с села ли я и в какой школе училась. Потом однажды показала свой паспорт, там место рождения село, недалеко от города нашего. Оказывается,это ее капец как мучило. Она никому не говорила,что там родилась и жила почти до окончания школы. Хотя всем было пофиг. Но она реально имела комплекс. Сама она часто шутила над теми ,кто с села. Например, одной коллеге говорила, Оля,ты опять все выходные сидела в своем селе и забыла как работать. Оле например было пофиг и она вообще отвечала,что село у них классное,есть ЖД вокзал и асфальт.
Короче, есть такое.
Гербарія сушу• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Але то немає значення, коли я не щаслива і морально знесилено(
Прямо драма-квин.Возьмите себя в руки.
Ласкове телятко• 03 июня 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Так а при чем здесь правила приличия и этикет? Ну идите витрину разбейти-перестаньте быть хорошей.
Заела_пластинка• 03 июня 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Не уступить место, потому что я не хочу уступать у вас равносильно разбить витрину? Тоесть разницу между не хочу и административным нарущением вы не видите?
Ласкове телятко• 03 июня 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Вообще-то это была типа гипербола. Не хотите не уступайте. С повышением самооценка и любви к себе это никак не связано. Это просто ваше воспитание и импатия.
Все буде• 03 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Знаєте автор. Маю подружку. Фактично історія один в один ваша, тільки тато довів їх маму до смерті. Вона сама в 18 років піднімала свою 13 річну сестру. Вчилась , працювала. Зараз вона в свої 27 заступник директора в навчальному закладі
Так от вона завжди! Підкреслювала звідки вона родом, який шлях вона пройшла, і вона не дає забути і нам і собі яка вона молодець, яка крута що змогла.
Это называется высокая самооценка
Простоваля• 03 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Глупая вы( ну даже ЕСЛИ , ( что далеко не факт) останетесь с реб неком одна и что? И весь ваш мир поменяется появится смысл жизни и наконец-то ворвется любовь в ваш мир вместе с малышом. Рожайте пока не поздно. Иначе после 40 те мысли которые были у вас в 9 вернутся …
Нафаня Маня• 03 июня 2025
Не верю
Расскажите про ваш успешный успех
Кем работаете?
Какая зп?
Какой такой крутой вуз закончили?
И при этом нет денег на психотерапевта? Или чего нет?
Расскажите про ваш успешный успех
Кем работаете?
Какая зп?
Какой такой крутой вуз закончили?