ЦібаФу• 03 июня 2025
скільки часу потрібно від Перемишля до аеропорту Катовіце
добрий день. їду вперше таким маршрутом, не знаю на який поїзд краще взяти квиток, щоб встигнути в аеропорт Катовіце. Виліт 16:20, якщо брати квиток з Києва на потяг, який прибуває в 6:29, чи достатньо часу буде для добирання, чи краще на інтерсіті, що прибуває в Перемишль о 4:00? Дякую.
Губи до вух• 03 июня 2025
Если никаких экстренных ситуаций не возникнет, то вполне успеете. До катовиц 4 часа на поезде, на том же вокзале автобус до аэропорта 40 мин. Закладывайте час на прохождение контроля плюс ожидание поезда.
Багиня• 03 июня 2025
Автобусом цілком можна. Flixbus той же заїзжає в аеропорт, наприклад, по розкладу їде, все ок
ЦібаФу
• 03 июня 2025
Ответ дляБагиня
дякую. автобусом не дуже хочу, мені краще електричкою
Шукаю трусики• 03 июня 2025
Ответ дляЦібаФу
На колео посмотрите расписание, там недалеко ехать, точно не 10 часов, и в 6 успеете
ЦібаФу
• 03 июня 2025
дякую всім за відповідь. взяла все таки на інтерсіті, щоб не хвилюватись, так як вперше. ось тепер думаю чи брати одразу квиток на Інтерсіті-Катовіце? якщо так, то краще на який час , враховуючи прибуття в Перемишль в 4 ранку по графіку& , є варіанти: 5:49, 7:07 , бо потім аж в 9:18, але це вже дуже впритик
хутряна володарка• 03 июня 2025
Ответ дляЦібаФу
На 5:49 маєте встигнути