Бабайко• 03 июня в 10:51
Не можу дружити з дівчатами
Привіт)
У Вас є подруги? В мене немає, якось завжди не складається дружити з дівчатами. Постійно чую за своєю спиною плітки, як з кимось дружу. Остання подруга з роботи постійно мені казала: "ти щось схудла, в тебе вже не така гарна фігура як раніше", "моя сестра казала, що ти не гарна", "в тебе нова форма, в ній тобі не дуже". І це лише те, що відразу в голову прийшло. З хлопцями якось виходить без проблем товаришувати. Чому так?
В гости звали?• 03 июня в 10:53
Є найкраща 1 подруга, з 2-х років разом, все життя її памʼятаю, вже 12 років як кумами стали, так що жіноча дружба існує
Бандитка Сью• 03 июня в 10:54
Вы какая то обиженка. Нужно самооценку подтянуть и внутренний стержень.
Усатая полосатая• 03 июня в 10:54
На реплики, типа ’моя сестра казала, що ти не гарна’, можно задавать прямой вопрос ’с какой целью ты мне это говоришь?’.
Подруги есть, очень их люблю)
Потішаюся• 03 июня в 10:56
Не можу товаришувати з чоловіками, вони всі рано чи пізно намагаються затягнути у ліжко. А з подругами ще зі школи спілкуємось, з ними веселіше.
Бабайко
• 03 июня в 10:56
Ответ дляБандитка Сью
Можливо є таке) ще як в школі навчалась, то моя найкраща подруга в соцмережі створила сторінку на моє ім´я, ніби я надаю сексуальні послуги. Цю сторінку побачила ціла школа, вчителі. Відтоді мені складно довіритись
Бабайко
• 03 июня в 10:58
Ответ дляУсатая полосатая
Подруги есть, очень их люблю)
Я запитувала) вона сказала, що просто так
Всюди влазю• 03 июня в 11:00
Ответ дляАдминко
дружить надо уметь
Це точно! В нас чотири подруги і по кругу обсираємо одна одну, підтримуємо одна одну.
Админко• 03 июня в 11:01
Ответ дляВсюди влазю
иногда и мозги вставить надо
не без этого
В гости звали?• 03 июня в 11:02
Ответ дляБабайко
не просто так, просто людина самостверджувалась за ваш рахунок і, нажаль, їй це вдалося... Щаслива і самодостатня людина ніколи не буде принижувати інших.
Всюди влазю• 03 июня в 11:02
Ответ дляБабайко
І що? Якщо вас зрадив хлопець і 16 , чи варто до кінця життя не заводити відносин?
Если вы про каждого человека только «плохое» помнить будете - то ни с кем дружить не захочется.
Не ждите от людей идеальности. Сплетничаете и вы сами. И я. И еще много кто. Ничего здесь такого нет. Главное видеть в другом отдельного человека, и чтобы было то что вас объединяет с ним.
И да, совершенно согласна с 1м комментатором - дружить надо уметь. Хороший друг на ниточке с небес на нас не спускается
Усатая полосатая• 03 июня в 11:03
Ответ дляБабайко
’Это не ответ, Маруся, у всего есть цель, если ты не обладательница разума улитки. Так, с какой целью ты мне это говоришь?’
Реальный ответ на этот вопрос неудобный, не может же она признать свою пассивную агрессию. Раз подчеркнете, что видите её цель, второй раз и Маруся прекратит агрессивничать.
Но эта условная Маруся и не подруга. Подруги не занимаются такой фигней. Таких Марусь можете считать тренажором для навыка отстаивания личных границ.
Мій не такий• 03 июня в 11:04
А у меня наоборот. Парни друзья всегда окорбляли меня и неадекватно себя вели, а с девочками все ок. У вас просто не было нормальных подруг
Бабайко
• 03 июня в 11:04
Ответ дляВсюди влазю
В мене просто і потім з подругами якось не складалось) всі подруги зі мною дружили лише з якоїсь вигоди, то допомога по навчанню, позичання постійно грошей.
Бабайко
• 03 июня в 11:05
Ответ дляМій не такий
Можливо так і є)
Обратите внимание - вы исподтишка здесь обсуждаете ваших «подруг». Выставляете их в неприглядном свете
А они, по вашим словам, делают то же, только в реальной жизни.
Так в чем, глобально, между вами отличие? Те же яйца только в профиль
Не нужно стараться быть кого-то выше, лучше - в дружбе вы ровня.
Бабайко
• 03 июня в 11:09
Ответ дляLonda___
Це не мої подруги) ми вже давно з ними не спілкуємось.
Всюди влазю• 03 июня в 11:10
Ответ дляБабайко
Добре. Як ви проводите дозвілля?
Бабайко
• 03 июня в 11:12
Ответ дляВсюди влазю
Добре. Як ви проводите дозвілля?
В мене не так багато вільного часу. Працюю 5/2 по 8 годин, на вихідних: 1 день прибираю, займаюсь домашніми справами, а 2 день відпочиваю, вирішую свої справи, іду в перукарню, по магазинах
Бабайко
• 03 июня в 11:12
Ответ дляLonda___
Но почему-то они до сих пор живут в вашей голове и вам было важно именно про них Г в посте написать
Тому, що мені складно відпустити не приємні ситуації
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 июня в 11:13
Білшість людей і під дружбою розуміють ’вміти когось використовувати’ ну і частенько п.. про велику дружбу, лише цілячись в вище соціальне коле, корисні зв\язки іт.д... і так скрізь.... Лише з психологічною зрілістю приходить усвідомлення, що дружба це не лише задоволення чи можливість відчути власну важливість будучи зручною, а ще й відповідальність. Але ви автор напевно дуже молода...То ж ще стільки всього буде.... Запам´ятайте одне . людина, яка будує відносини на використання когось . завжди слабка, то б то це камінь на шиї, який рано чи пізно Вас в топить. Ну і жіночі підсиралки, це те ж використання .. хтось п´є каву, хтось каже неприємні речі, запаковуючи їх у звичайний смолтолк.
Всюди влазю• 03 июня в 11:15
Ответ дляБабайко
Добре. Як ви уявляєте жіночу дружбу?
Ответ дляБабайко
Неприємні ситуації легко відпускати коли ви і про себе згадуєте що ви не завжди біла і пухнаста а просто людина зі своїми слабкостями і недоліками. Тоді і іншим людям «можна» бути неідеальними
Я сама пропрацьовувала свої ситуації таким чином. У мене були високі вимоги до інших.
Бабайко
• 03 июня в 11:17
Ответ дляLonda___
Так, але в мене самостійно не виходить це зробити( у мене до себе ще більші вимоги ніж до інших
Всюди влазю• 03 июня в 11:17
Ответ дляАліса-90ae
Для чого потрібні подруги?
Розповідаю.
По-перше ми розповідаємо все про своє життя, це дає змогу виговоритися і іноді подивитись під іншим кутом.
Разом з подругами ми ходимо по магазинам , одяг, секонхенду, Аврора, епіцентр ділимось ідеями.
Також ми відвідуємо разом різні заходи, етновечірки, гастротури вихідного дня
Погодьтесь на дегустацію вина краще з подругами піти.
Також разом кіно, театри