Наизнанку• 03 июня 2025

Мої заходи по економії

Можливо комусь стануть в нагоді.
По мірках порадниці, та й всієї України дохід родини хороший, але ціни в супермаркетах, на ринках бентежать, і не лише на продукти, а на все - хімію, косметику, одяг, взуття, ліки.
Тому я вирішила економити і зробила такі кроки:
1.Зробила ревізію всіх запасів, щоб зрозуміти, що потрібно купувати, купити, з ліками це не працює, якщо, щось раптово потрібно.
2. Склала списки того, що скінчилося, або в малій кількості в запасі (стараюся, щоб запас завжди був, хоч невеличкий, щоб мати можливість знайти товар по прийнятній, найкращій ціні), буду купувати це по мірі знаходження хороших цін.
3. Одяг, взуття купую на сейлах, розпродажах сезонних, одноразовий одяг для дітей не брезгую взяти на секонді, іноді і неодноразовий теж там беру, якщо нове і значно дешевше ніж в тц.
4. Ліки - моніторю ціни в інтернеті, різниця в мене була 500 грн на одному препараті, купую там, де дешевше. Так же з косметикою доглядовою. Декоративки на роки вистачає.
5. Влітку і восени запасаюся овочами, ягодами ( різні форми - сушу, консервую, морожу, солю, квашу), чаями (сушу трави) на рік.
6. Якщо є вільні кошти, то роблю запаси всього, що їмо, використовуємо в розмірі вільних коштів і місць зберігання ( потім вони дуже виручають).
Діліться своїми хитрощами, лайфхаками економії.
Всім гарного, тихого дня!!!!
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляПампушОК
А где она писала, что суперзанята?
Зовсім не занята, зараз канікули, чоловік у відпістці, чілю.
Капризуля• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Мова була про продукти, про бюджет ніхто не питав.
Тоді наступна байка - що можна на 2 євро в день купити в Іспанії ?
Капризуля• 03 июня 2025
Ответ дляПампушОК
А где она писала, что суперзанята?
Тоді сушить траву від нічого робити
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляКапризуля
Де 2 євро взялися?
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляКапризуля
Тоді сушить траву від нічого робити
Вона сама сушиться.
ЛюбимаЯНЬ• 03 июня 2025
По моему опыту
Когда ’нет денег’ и люди начинают набирать запасы и покупать ПРО ЗАПАС по скидкам одежду, гораздо чаще они покупают ненужное/неактуальное
Сосиска_Втесте• 03 июня 2025
Ответ дляПампушОК
Вообще не понимаю в чем странность.
Я вам больше скажу - и я, и муж, и сын ездим к свекрови в село картошку сажать, сапать, копать. И там же её и берём мешками). И не только картошку.
У нашей бабы такая экспозиция недешевых авто на время посадки картошки под воротами - потому что четверо детей и все долбашат...
Извините, а долбашат - это на огороде помогают, или наркотики употребляют, или деньги выбивают из бабы?
Реально такое слово многофункциональное? Как в анекдоте: звонит женщина в скорую, кричит что у нее муж е..лся, диспетчер спрашивает ’е..лся это с ума сошел, или ударился?’
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
По моему опыту
Труси, носки, футболки, спортивні штани, джинси, пуховики - неактуальні? Восени все те ж саме буде тільки в 4-5 разів дорожче?!
ПампушОК• 03 июня 2025
Ответ дляКапризуля
Тоді сушить траву від нічого робити
И что в этом плохого? Лучше тик-ток смотреть?
ЛюбимаЯНЬ• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Если вы не видите разницу и годами/десятилетиями покупаете джинсы и пуховики одного фасона, то вы можете без проблем покупать их в секонде.
Круглый год одна цена на вес
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Круглый год одна цена на вес
Я про дитячі речі, вони роками одні і ті ж, лише кольори змінюють. Я не росту, щороку все не купую, щось актуальне свіже взяла, а дітям раз в півроку-рік майже весь гардероб обновляється.
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Круглый год одна цена на вес
І в секонді щось беру
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Ага, и мало, если речь о детях
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Ага, и мало, если речь о детях
Так, до осені з усього виростуть, штани куці, кофти і футболки теж, та й за літо потріпаються знатно.
тяжкаялюдина• 03 июня 2025
Ответ дляНенька наша
горсть риса на три дня на троих???морковь 4 грн?? одна шт небольшая у меня завесила на 10 грн. лук 5 грн? возможно, при цене лука 32 грн в атб, маааленькая луковичка как раз к горсти риса. тогда и ложка сметаны с том пастой впишется сюда. но на троих, причем с подростком??? вы на голодной диете, причем с дочкой??
Я считала по 100 гр каждого овоща, цены атб. Да, целого казана голубцов нам хватит на обеды на три дня, как я и написала. Завтрак и ужин же тоже у нас есть.)) И я уточнила, что дочка, она ест не больше меня. Вы бы не возмущались, а учились.
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Їм все не так, то мало, то багато, то дорого, то дешево.
Anjavoloschykk• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Не знаю, я брала те, що мені підходило по функціоналу, по своїх потребах. За 5 не бачила, а були ще набагато дорожчі за 11 тисяч.
Не слухайте.Я свій кенвуд саме у 2018 купила.І коштував він 22-25 тис
тяжкаялюдина• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Это точно, просто им сложно принять, что сами не умеют, проще думать, что все вокруг врут.))
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляAnjavoloschykk
У Вас машина? Вони так і коштували, від 20 тисяч. У мене комбайн. Я перед тим, як купувати промоніторила ціни.
Anjavoloschykk• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Кухонний комбайн коштував у 2018 так.
Кенвуд Шеф ХЛ.
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляAnjavoloschykk
Кухонний комбайн коштував у 2018 так.
Кенвуд Шеф ХЛ.
У мене такий, єдинмй мінус - чаша мала. Зараз би брала з максимальним оьб´ємом.
Anjavoloschykk• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
От я тоді і обрала здається максимальний обʼєм чаші.Це один з головних критеріїв був.Ну і надійність.Випікала булочки на продаж.Працює досі,як мінімум 3-4 рази на тиждень.
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляЛетчица
Вам та может и всего, а мне как моя зарплата
Можно в оплату частями взять
АБВГДейка• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Мої теж не їдять. Роблю лише те, що заходить - варення малинове, домашній кетчуп, квашені огірки - дітям, нам ще сливи до м´яса, аджика сира, сливовий джем, от і всі мої закрутки. Морожу перці, кріп, цибулю, вишні, сливи, кабачки, малину, помідори.
Можно рецепты-кетчуп,аджика,сливы.Благодарю
Луковая• 03 июня 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Я сейчас из кочана, 0.5 кг свинины, горсти риса, трех луковиц, морковки и по ложке томатной пасты и сметаны, сделала казан голубцов дня на три как минимум, на троих с подростком-дочкой.
Можно подсчитать
Кочан 48 грн
Мясо ок 100
Рис ок 5 грн
Лук 5 грн
Морковь 4 грн
Итого 170 грн на обеды на троих на 3 дня.
Вот и экономия, причем это полезно и вкусно.
Слушайте, ну просто какая-то каша из топора. Горсть риса, пару морковок, немного свинины - и о чудо, целый казан, на три дня!
Посчитаем вес: 0,5 кг мяса плюс грамм 100 (если 5 грн) риса, при варке он увеличивается в 2 раза, итого 200 г, примерно 300 г морковки, где-то 300 г капусты. Итого 1,5 кг еды суммарно (на деле меньше, потому что мясо уменьшается при варке, но опустим, так и быть).
На 3 дня даже по одному приёму пищи, на троих - это чуть больше 100 грамм.
Вот когда такой бред пишут, хочется понять, человек прикалывается или реально для него 100 грамм еды на ужин - это нормально??
Луковая• 03 июня 2025
Ответ дляГубка Боб
Меня устраивает мерлуза , фрукты пока никакие, овощи буряк морковь, капуста, огурец
Нет слов, конечно. И вы ещё рассказываете, что вы нормально питаетесь??
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляАБВГДейка
Ловіть поки аджику, зберігати в холодильнику, перцю солодкого брала кг, часнику більше. Кеичуп тут радили і сливи, пошукаю.Залишки запасів
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляAnjavoloschykk
Я була недосвілчена грсподиня, а зараз, коли печу паски- об´єму не вистачає.
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляАБВГДейка
Сливи
автор Наизнанку • 03 июня 2025
Ответ дляАБВГДейка
Кетчуп. Я робила без гострого перцю, щоб і діти їли, і без оцту.