Черпак_для_фантазий• 03 июня 2025
Психіатр безкоштовно і психіатр за гроші, який краще дитині?
Для діагностики стану. До безкоштовно запис аж через місяць раніше ніяк. І в подальшому якщо відвідувати то запис швидко формується. Так ще їздити далеко А платні дорого, і де гарантія що достатньо
кваліфікації і дійсно проведе якісно діагностику.
Шмоточницаца• 03 июня 2025
Ответ дляЛастовиння
Если киев, идите в павловку, нафига вам ждать
Они на Богатырскую переезжают.
Шмоточницаца• 03 июня 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
На фрунзе? Я туди вже дзвонила. Там первинну діагностику не роблять, тільки стаціонарне лікування
Можете в Охмадит сходити, там Марцинковські приймають і Тетяна Скрипник (з їх команди). До останньої можна записатись інколи навіть на завтра. Плюс досить спокійно, в їх закапелку нікого крім нас не було. Приймала довго, спілкувалась детально, на діагнози попередніх лікарів не дивилась але в результаті діагноз був той самий в усіх 3х і приватних і державного
Шмоточницаца• 03 июня 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
13р. Гастроентеролог одразу дала направлення до психіатра. При поліклініці був психіатр тільки первинна консультація ( без тестів і діагностики, так по моїх словах тільки натяк на аутичний спектр, бо точно тільки після тестів і діагностики). Шкільна психолог направила в ірц але там психіатрії немає, тож порекомендували все ж звернутися до психіатра, вони свій висновок дадуть вже після психіатра, от і шукаю куди краще ближче і швидше попасти.
В ірц можна без діагнозу тільки з труднощами у навчанні/поведінці. І, навіть, якщо є діагноз, про нього не обов´язково там повідомляти
Черпак_для_фантазий
• 03 июня 2025
Ответ дляШмоточницаца
В ірц запропонувала шкільний психолог. Висновок треба чекати,але вони теж порадили звернутися на діагностику до психіатра, надати їм від нього довідку і тоді буде висновок. На словах дещо прокоментували. І все
Шмоточницаца• 03 июня 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Насправді це 2 окремі історії. Психіатр ставить діагноз і дає рекомендації, що робити (психолог кпт, сенсорна інтеграція тп). В ірц визначають проблеми з школою і прописують, що може допомогти. Психолог направила до ірц через проблеми в школі, в ірц кажуть, що визначений діагноз допоможе їм прописати рекомендації але в теорії вони не повинні посилати вас за діагнозом і не мають права його вимагати. Інша справа, що проблема у вас ширше ніж тільки навчання і працювати з нею треба комплексно а тут вже потрібен психіатр
Ластовиння• 03 июня 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Там есть платное отделение под зонтом, да и в других отделениях за деньги без проблем консультация
Черпак_для_фантазий
• 03 июня 2025
Ответ дляШмоточницаца
Я це розумію . На липень записала дитину. Хотілося б раніше але нажаль ніде і ніяк
Черпак_для_фантазий
• 03 июня 2025
Ответ дляШмоточницаца
Они на Богатырскую переезжают.
Так. Я знаю. Але первинну діагностику вони не проводять. Я дзвонила
Черпак_для_фантазий
• 03 июня 2025
Ответ дляШмоточницаца
Додам дитині 10 років, поставили РАС у легкій формі.
І що далі? Після діагнозу. Терапія якась? Препаратне лікування? Чи що. .. скоріше всього що тут те саме буде
Шмоточницаца• 04 июня 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ну чому ж ніде. Я вам написала про Охмадит. Там безкоштовно, без направлення , ось на 10 червня повно місць
Шмоточницаца• 04 июня 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Від РАС немає ліків, якщо він є, то буде завжди. Можна адаптувати дитину, навчити з цим жити. Ліки тільки від супутніх - епілепсія, депресія, безсоння тощо. У нас тільки психолог кпт напрямку
Черпак_для_фантазий
• 04 июня 2025
Ответ дляШмоточницаца
Так я це все знаю.
Черпак_для_фантазий
• 04 июня 2025
Ответ дляШмоточницаца
А це через який додаток запис?
Шмоточницаца• 04 июня 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А це через який додаток запис?
Health 24. Реєструєтесь. Додайте дитину, яка пов´язану особу і можна записатись
Tatyana_1975• 26 июня 2025
Ответ дляБезникаяЯ
отзывы. только отзывы!!!. Наш семейный опыт - нашли врача, который смог вывести из психологического тупика подростка, прошли ’колесо баланса’ - определили куда сливается настроение, энергия и послушание, проверили нейроны в голове, прошел медикаментозное лечение, вышел в стойкое ресурсное состояние - все слава Богу отлично сейчас.
Підкажіть, будь ласка, прізвище лікаря (можно у приватні), бо я в розпачі з донькою. Є порушення сну, тривожність, перепади настрою. Були у невролога, психіатра..... розумію, що треба шукати далі лікаря.