Бритоножка• 03 июня в 18:02
Як пояснити дитині про гроші?
Як пояснити дитині що ми не можемо купувати всі речі, які вона хоче постійно? не говорячи, що грошей немає.
На мене особисто ця фраза з дитинства діє гнітюче.
При цьому гроші на те що вона хоче загалом є, але я не вважаю раціональним так їх витрачати.
Дитині поняття раціональності не зрозуміло з огляду на вік (4 роки).
Пробувала вводити правило - 1 іграшка на день чи тиждень. Дитина почала запитувати чому саме так. Як їй пояснити чому? Без фраз немає грошей, не вистачить на щось інше, ми не такі багаті і тп.
Шопингмонстр• 03 июня в 18:43
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну бачте, тут вже треба йти в економіку) купляй за свої... а якщо потреби перевищують дану суму? Сотку за три дні потратив (шо там тієї сотки? Три морозива). А далі треба казати ’зароби’.
Ну серйозно? Дитині в 4-5-6 років?
Важким шляхом йдете)
Ну серйозно? Дитині в 4-5-6 років?
Важким шляхом йдете)
При чем тут «заработай»???
Это вы сами придумали?
Замурмишка• 03 июня в 18:51
Ответ дляШопингмонстр
А. Ну ок. Приучайте своего к 12 годам.
Потом тут куча тем - даю карманные на месяц - ребенок тратит за 1 день.
Ну-ну.
Так я уже проверила, метод работает)
Замурмишка• 03 июня в 18:52
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну серйозно? Дитині в 4-5-6 років?
Важким шляхом йдете)
Ну серйозно? Дитині в 4-5-6 років?
Важким шляхом йдете)
2 а то и 1 мороженое со сдачей)
КапитанльнаЯ• 03 июня в 18:54
Ответ дляШопингмонстр
При чем тут «заработай»???
Это вы сами придумали?
А як? Просто поповнити знов карту? То в чому зміст? А попереду ще 4 дні (якщо ми про тиждень, наприклад)
Ну не може дитина в 4 роки сообразити, що сьогодні морозиво, а на іграшку не вистачить. Жарко-хоче морозива, новий мультик-хоче нову іграшку.
Свезло так свезло• 03 июня в 19:50
А у нас, авторе, можливості немає. Купуйте якщо є, це не так погано як це здається, якщо ця іграшка принесе малечі щастя. Якщо там не захмарні суми звісно, але і 100 грн на тиждень мені виділити важко бо треба одяг і іжа..