ПоЗиТиВнАя• Изменено 03 июня в 21:07

Показники з двох квартир

Підкажіть, будь-ласка!
Буду платити в чат боті Водоканалу за другу квартиру. Вношу особовий рахунок, все ок, підтягується квартира, але ’надати показники’ висвічує на першу..
Як же мені платити за другу??
Намагалась і в вайбері, і в телеграмі..
Я пані прохана...• 03 июня в 21:09
Передавайте одну через вайбер, іншу в тг
Госпожа Белладонна• 03 июня в 21:11
Через особистий кабінет на сайті подавайте, там нормально працює.
автор ПоЗиТиВнАя • 03 июня в 21:11
Ответ дляЯ пані прохана...
Пробувала) всюди підтягує лише першу квартиру..
Як на другу подати, ума не складу..😭
Я пані прохана...• 03 июня в 21:13
Я передаю по трьом квартирам , але безпосередньо на сайті кожної з послуг. Проблем немає. Навіть всі три в одному аккаунті
Николай-b526• 03 июня в 21:15
зайдите на сайт водоканала, добавьте особовый рахунок и вносите-платите себе на здоровье!)
Указка• 03 июня в 22:54
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Як на другу подати, ума не складу..😭
А если,, добавить,, номер счётчика и адрес той, второй квартиры?